Tapteze Tecrübe :) 'Ameliyat sürecim, Öneriler ve Sorular (350 cc, dual)

Ben daha estetık olmadım ıstanbulda düşünüyorum devlet hastanesı ücretlimi özeldemi yaptırsam ne resmı koymam gerek profıl fotolarımımı

Keske olsa göğsüm dogum yaptım 2 çocuk yıne yok bırde zayıfladım dümdüz tahta destekli slikonlu südyen olmasa sokağa çıkmam Cidde'n abartmıyorum sadece ucu var .şişli Etfal gıttım gwctıgımız yaz muayene oldum ucretsıZ sanıyordum utana sıkıla soyundum baktılar ettiler sınra fıyat çıkardılar ucretlıymış meğer 4.bın 5bın tutar mış orda bırde devlette özele gıtmedım hıç

Keske olsa göğsüm dogum yaptım 2 çocuk yıne yok bırde zayıfladım dümdüz tahta destekli slikonlu südyen olmasa sokağa çıkmam Cidde'n abartmıyorum sadece ucu var .şişli Etfal gıttım gwctıgımız yaz muayene oldum ucretsıZ sanıyordum utana sıkıla soyundum baktılar ettiler sınra fıyat çıkardılar ucretlıymış meğer 4.bın 5bın tutar mış orda bırde devlette özele gıtmedım hıç
Ee zaten ameliyat olan kimsenin gogusu yokki ameliyat olmuyor dogal olarak.. Herkes tahta yani benimde 3cm sadece ucum vardi. Gecen sene gittiyseniz fiyatlar artmistir tabi. Devlette olani hic bilmiyorm tanidigm herkes özelde yada unv.hastanesinde oldu

Merhaba canim bende epey bi araştırma yaptım anadolu yakasında aysegul sivri 5500 esteworld de kampanya var Su an 5900 6 ila 9 taksit yapıyorlar kredi kartına ben başka doktorla anlaştım 6500 e yakında amaliyat olacak kızım

Merhaba canim bende epey bi araştırma yaptım anadolu yakasında aysegul sivri 5500 esteworld de kampanya var Su an 5900 6 ila 9 taksit yapıyorlar kredi kartına ben başka doktorla anlaştım 6500 e yakında amaliyat olacak kızım
Hangi doktorla anlastiniz acaba bi de anadolu yakasında mi anlastiginiz doktorda

C
Tam olarak nerde peki ben de bayan doktor arıyorum da genelde hep erkek doktor isimleri biliniyo
Canim yeri gayrettepede isteyene bayan ekiple amaliyat yapıyor özel den yazarım numarasını sana ara konuş istersen eylülde zam yapacakmış fiyatina

C
Tam olarak nerde peki ben de bayan doktor arıyorum da genelde hep erkek doktor isimleri biliniyo
Canim yeri gayrettepede isteyene bayan ekiple amaliyat yapıyor özel den yazarım numarasını sana ara konuş istersen eylülde zam yapacakmış fiyatina

C
Evet şimdi buldum telefonunu whatsapptan yazdım bakalım cevap versin kararimi ona göre vericem yorumlarinida okudum kimi memnun kimi hiç tavsiye etmiyo ama tecrübeli birine benziyo siz ne zaman olucaksiniz bi de ne kadar sonraya veriyo ameliyat tarihini

Evet şimdi buldum telefonunu whatsapptan yazdım bakalım cevap versin kararimi ona göre vericem yorumlarinida okudum kimi memnun kimi hiç tavsiye etmiyo ama tecrübeli birine benziyo siz ne zaman olucaksiniz bi de ne kadar sonraya veriyo ameliyat tarihini
Ben oldum 2bucuk ayligim defne hanimdan gayette memlunum. Yine olsam yine tereddutsuz defne hanima olurdum

Evet şimdi buldum telefonunu whatsapptan yazdım bakalım cevap versin kararimi ona göre vericem yorumlarinida okudum kimi memnun kimi hiç tavsiye etmiyo ama tecrübeli birine benziyo siz ne zaman olucaksiniz bi de ne kadar sonraya veriyo ameliyat tarihini[/QUOTE
Benim kızım olacak bayramdan önce bizim istediğimiz tarihe göre ayarladık canim senin de aklinda bi tarih varsa defne hanımla konusursun memnun olmayanlar var evet ne istediğini doktora iyi anlat canim istediğin büyüklük vücuduna uygunsa yapar defne hanım dokusu olan var olmayan var aynı cc her vücutta aynı büyüklükte durmayabilir

X