Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sence bu temizleyicilerden hangisi daha tercih edilir..gamyoncuiremsu
Birincisini daha önce kullandım..iyiydi..ıkinciyi kullanmadım..Bi de onu mu denesem diyorum da?
:uhm:

NEUTROGENA CLEAR PORE WASH 150 ML (YÜZ TEMıZLEYıCıSı)
Yağlı ve AKNE ye yakın ciltler için

Özellikler :
• Bu ürün hassas veya kuru ciltler için uygun olmayabilir !

• Yağsız sabun içermeyen, alkolsüz bir yüz temizleyicidir.

• Tıkanmış gözenekleri temizlemeye, siyah nokta, SıVıLCE ve diğer lekeleri azaltmaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.

• Gözenekleri tıkayabilecek kir, yağ ve bakterileri temizler.

• ıçerdiği salisilik asit ölü cilt hücrelerini yok etmeye ve ileride oluşabilecek siyah noktaları önlemeye yardımcı olur.
ıkincisinin özellikleri bunlarmış..daha uygun bana galiba..cildim karma ve leke akne gibi eğilimleri var..iyidir iyidir bu di mi?

Ya ne çok öğrenecek şey var sağol tanrıçam yahu sen olmasan biz ne ederdik?
alsanaalsanasmile
Lancome'un üzüm özlü makyaj altı bazı ne kadar ki?
Tam adını versen de baksam ya?
bilmiyorumkismile
Aktara da bakıyım mecit efendi neler yapmış hele bakıyım da alıyım. bayanssulusmile bayanssulusmile
Body Shop da alabilirim evet haklısın. boshayallersmile boshayallersmile
Bana fiyat bilgilendirmesi yapabilir misin Tanrıçacım?
boshayallersmile

Kız ne ince şeyler düşünüyosunuz öpünce o koksun bu koksun deyü...
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
Çok güzel fikir beğendim bunları sağol ilarzum yetiştin imdadıma hemencik!

Şeniz

kanka topiğin sabitlenmiş hihoyyyt

hayırlı ugurlu olsun böböğümmm hihoyyyt
benimde yemek tarflerm sabtlense bariii :kedi: =))

bu kremi nemlendirici olarak kullansak olur mu bitanem
canımın içi bunların çeşitleri var zaten..cilt tipine göre seçersin..örneğin kayısı çekirdeği kremli var,çilekli vs..ama bunu daha ziyade makyaj yapınca allık altına kullanıcaksanız..ben zaten makyaj altına krem sevmiyorum,ama hayyal bacımın dediği gibi allık uçmasın die kullnılırsa o zaman sürülmesi taraftarıyım ceylanım

Sence bu temizleyicilerden hangisi daha tercih edilir..gamyoncuiremsu
Birincisini daha önce kullandım..iyiydi..İkinciyi kullanmadım..Bi de onu mu denesem diyorum da?
:uhm:
tatlı gacı ikisinide tavsiye etmem canım..yüz temizleme jellerini beğenmiyorum netrojenin:umursamaz:
kanka topiğin sabitlenmiş hihoyyyt

hayırlı ugurlu olsun böböğümmm hihoyyyt
benimde yemek tarflerm sabtlense bariii :kedi: =))

kaydirigubbakcemile3
patinin yemek dünyası:smiley-cool:saol kardeşŞeniztebrik telefonunu bekliyorum:jeyyar::1closedeyes:

yok be bebeğim daha neler..zeki hatunlar kk üyeleri bulurdunuz bişeyler:jeyyar:hem ben olmasam arzum var:hulya:
saol canımın içi şımartmayın olum beni:smiley-cool:
hayyalcim ben 3 sene önce kadar 79 tl falan almıştım yanlış hatırlamıyosam,ama sen dediğim gibi gutto yada badi şoptan al meyveli kremlerden
mesela bir kaç çeşit krem koyuyım sizin için
bitanelerim

buda nar özlüsü:asigim:

kayısılı kremihihoyyyt
elmalıcokacimcoook

ballı kremizemuszemus
buda epilasyondan sonra tüylerinizi geç çıkartmak için..uzun kullanım sonucu azalttığı bilinir:hulya:

hatta ve hatta çikiletalı kremi:lepi::roflol:hastayım gutto sanahihoyyyt

Canm çok teşekkür ederim bu tavsiye ettiğin ürünler yoğun simli mi yoksa hafif mi ve en çok hangisini tavsiye edersin? En yakın zamanda denicem..

Son düzenleme:
Tanrıça..Yazın gelmesine daaa var emme..
şu hafif pırıltılı füçuuut losyonları var ya..hankını önerirsin..
fiyat olarak makul ve her yerde bulunması muhtemel bişey osssun..
Avonda var bi dene soft skin mi neyse 10 tale..
gerçi avonun ürünleri bana pek soğuk gelmiştir ya neyse..losyondan fazla bişey beklenmez zaati..

canım,innovanın rimeli ve şu maybelline nin affinitone diye bi kapatıcısı mı ne varmış
bunlar hakkında bilgin var mı?bişiler çiziktirsenekaydirigubbakcemile3

Aşkmmm hayırlı olsun sabitlemişler senii e sabitlencek konuydu zaten geç bile kaldılar:1closedeyes:
Ya bu eklediğin kremler ne kremii cnm ya neremize sürcez=)

Tanrıça Yevrımmm sabitlenmişsin hayırlı olsunnn sempatiksalakcinniaklinialirimsmile
allah razı olsun hatunhihoyyyt
Canm çok teşekkür ederim bu tavsiye ettiğin ürünler yoğun simli mi yoksa hafif mi ve en çok hangisini tavsiye edersin? En yakın zamanda denicem..
valla benim aklım innovada kaldı ama sephorada güzel:)kararsız kasım dedikleri bu olsa gerekbilmiyorumkismile yoğun simli canım ama öyle uhuya batırmışsında sime dalıp çıkmışsın gibi değil tabi:hulya:ayrıca rica ederim
çok saol tanrıçamm hemen alıcammopuyorumnanaktan
bende öptüm canımopuyorumnanaktan
Sabit olmuşsun tebriklerrrr (=
saol bebeğimmmŞeniz
ben elizabet ardeni kullanıyodum tatlıgacı ama bide sana şöyle bi sır veriyim:1ninca:
bi keresinde vucudumu yağladım önce bi güzelzemuszemusyağını emdikten sonra dekoltemesimli altın sarısı toz farlardan bulaştırdım:kedi:ayın 14 gibi parlıyodum:lepi:alıcaksan iyi bir marka al,pastel falan tavsiye etmem
konu sabitlenmiş. tebrikler tanrıçabayanssulusmile
saol lilyumhihoyyytarzucum saolsun
canım,innovanın rimeli ve şu maybelline nin affinitone diye bi kapatıcısı mı ne varmış
bunlar hakkında bilgin var mı?bişiler çiziktirsenekaydirigubbakcemile3

innova rimel..

buda bahsettiğin kapatıcı

resimler netten alıntıdır!
şimdi geliyim fikrime:
innovanın bitkisel rimeli var benim bildiğim ve fiyatıda 20 tl civarı sanırım..incelediğim kadarı ile güzeldi bi kötülüğünü görmedim:smiley-cool:ama satın almadım ürünü o yüzden tam bilgi veremem..almak istiyosan önce git testırını dene,gözüne 2-3 saat kalsın.iyice içine sinsin,aynaya bakınca istediğin görünümü veriyomu?sonrasındada alırsınzemuszemus
valla bende köpük fondoteni var,bu nasıldır bilemiycem ama cilt ürünlerinde mybeline yerine cecile falan tercih etmek daha doğru kanımcayerimsenibenibununda fiyatı sanırım 15 tl falan

Son düzenleme:

anladım canım nemlendirici olarak sursek bitkiselya daha ii olur dimi

Aşkmmm hayırlı olsun sabitlemişler senii e sabitlencek konuydu zaten geç bile kaldılar:1closedeyes:
Ya bu eklediğin kremler ne kremii cnm ya neremize sürcez=)
anammm neler dermiş benim biberim:kedi:canımın taaa içisin biliyon demü
biberitom o kremleri hem vucut hemde yüzüne sürebilirsin her çeşidimevcut görüldüğü gibi,hayyal nikli arkadaşımız allık sürerken allık uçmasın die bepanten sürüyomuş cildine,bende onu krem gibi kullanmayı sevmem,dedimki makyaj altı olarak meyveli kremler kullan,yani böyle çıktı ortaya:))

kankamm benim sabitlenmişsin hayırlıı ossunn canıııım :lepi: Şeniz
tüm kk ailesine işalah kanka:lepi:Şeniz
anladım canım nemlendirici olarak sursek bitkiselya daha ii olur dimi

ceylanım hani hoş kokusuda var hem ruha hitap ediyo,hemde cildimize iyi bişey yapmış oluyoruz,kremlendikten sonra allık sürüyoruz(ben sürmem gerçi)yani bahane ile bakım yapmış oluyosunuzaklinialirimsmile

hayırlı olsun sabitlilik fıstıım,dibine kadar hakediyosuna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…