Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebetom afroditim biri sabitlemiş seni yerine ohhh otur oturdugun yerde biyere kaçma aklinialirimsmile
cok sevindimmm hihoyyyt

canımın içi ya benim cildimde çok fazla pürüz ve renk düzensizliği oluştu napmam lazım hayatım

anladım canım bana laf anlatmaktanda bıktırdım seni yavsırnaşık şey

hayırlı olsun sabitlilik fıstıım,dibine kadar hakediyosuna.s.
oyy megom benim ya..canım dostlarım çok seviniyorum sizler böyle güzel sözler söyleyince:asigim:çok teşekkür ederim papatyama.s.
teşekkürler canımcım .önerilerini dikkate alicimm:lepi:
rica ederim,eğer fondoten düşünüyosan cecileye bir bak,gerçi oda 30 tl civarı ama başarılı..rimel içinde carminaya bir bak.bende var mesela 6 tl almıştım ama gayet güzel yaniyerimseniben
bebetom afroditim biri sabitlemiş seni yerine ohhh otur oturdugun yerde biyere kaçma aklinialirimsmile
cok sevindimmm hihoyyyt
ev sahibi oldum kurtuldum kiracılıktansempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3daha taşınmam kolay kolay sevdim evimi ee komşularımda harika:lepi:saol akitram gül yüzlümolumunekankayizsmile
canımın içi ya benim cildimde çok fazla pürüz ve renk düzensizliği oluştu napmam lazım hayatım
önce pürüzlere çözüm bulucaz..pürüzden kastım sanırım çıkmayan isilik tarzı sivilceler..ucu yoktur onların ama içi dolu gibidir ve pürüz görünümü verir.lekelerde sanırım oynadığın sivilcelerden kalma..tespit doğrumu?
anladım canım bana laf anlatmaktanda bıktırdım seni yavsırnaşık şey

aşkolsun bacım olurmu öyle şey:1hug:sormadan nasıl öğreniceksin öğrenmek istediğin şeyi dimi tatlımyerimsenibeno yüzden sormak hakkınŞeniz

seni tanımadan nie bukadar cok seviyorum acaba:asigim:

kuzu sarmalarım bu günde bunları ekliyorum sizler için haydi bakalım resimler gelsinhihoyyyt
bayanssulusmilebayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
sizlere bu küçük kutumu tanıştırıyım önce..adı hüsamettinsempatiksalakcinniminik ya öyle taktım adınılülülülülülü
yüzüklerimi koyuyorum,sizlerde takı kutusu olarak kullanabilirsiniz..hemde dekoratif..ben bi milyoncu tarzı bir alışveriş merkezinden aldım ama 1 milyona değil tabi:CüvCüv:5 tl ye aldım..fikir olsun sizleredegamyoncuiremsu

yanındaki fırçada benim çok sevdiğim pudra fırçam:lepinuda 15 tl ye almıştım sanırım.rengi modeli çok hoşuma gidiyo,makyaj yaparken estetik malzemelere çok önem veririm,insana enerji veriyozemuszemus
bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
ilarzum ve livim kızlar işte boyun maskeniz geldi:lepi:
MALZEMELER: 2 yemek kaşığı kadar süt
azcık portakal suyu(yerken bir iki dilim sıkın)
buğday nişastası
YAPILIŞI: malzemeleri karıştırın..nişastayı kendiniz ayarlayın..yoğun kıvama gelince dökmeyin artık.ne çok sulu nede hamur olsun.
ETKİLERİ: hem yüz hem boyun için harika bir germe bir nevi botoks maskesi..dün buna benzer bir tarif ekledim ama o karma ciltler içindi.bunu gerilmek isteyen herkez yapsın,20 dk sonra konuşamayacak ve dönemeyecek kadar katılaşıcaksınız..korkmayınyasakkelime
katılaşan yüzünüz değil yıllardır biriktirdiğiniz öfkeniz işte onu kırıyosunuz bu maskeyi yaparkensempatiksalakcinnisaçmaladım biliyorum:CüvCüv:yıkayınca yumuşuyosunuz merak etmeyin:))
NOT:çok dökülür bu maske..mümkünse kıpırdamayın dökülenleri temizlemek zorunda kalmayın,ayrıca gülmeyin mimik kırışıklarınızla uğraşamam bide

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
kızlar daha öncede eklemiştim hatırlarsınız...carminanın kalem rujunu..5 tl fiyatı
ruj sürmeden sabah kalkınca pembe dudaklarınız olsun istermisiniz??evet der gibisiniz,yada ben yine iyi saatte olsunlardan sesler duyuyorum:smiley-cool:
ben bu kalem ruj efendiyi yatmadan önce dudişlerime sürüyorum,sabah yüzümü yıkıyorum dudağımıda şöyle bir siliyorum,sonra ruj sürerken yaptığımız dudağı içe çekme hareketini yapıyorum aman ne göriyimsengözlerimebaksanabköfte gibi pembiş doğal ve sexi dudaklarım varkaydirigubbakcemile2

sizler ruj sürerekte yapabilirsiniz tabi ama ben bunun kalıcılığını çok daha seviyorum ve kalem rujuda herkeze tavsiye edebilirim

meleko çıkmadan sana bakayım dedim ama yoksun hangi topıklerdesin bebegim neyse kocamannnnnnnn öptüm bal petegim

oleyyyyyy oleyyyyyyy yeni tarif kızım bunu yrna yapayım artık ya ne dicem kanka bu yaptıklarımız maskeler cart çurt cildimin rengini açar mı ? offffff zaten beyazım dahada beyaz olmak istemıyorum :1no2:

o carminanın nosu kaç kanka

canım aynen öle fakat içleri dolu deil pütürlük işte ne bilim çok inir bozucu ya aşkım

Bilmez miim afroditimmmmŞeniz
Hmm anladımm ben de kullanayım o zamann çok severim mis kokulu kremleriiaklinialirimsmile

Heh işte dediğim kutu oydu afrommm alcam ben de yakında odam seninkinin asynısı olcak haberin olsunsırnaşık şey Yav siz ojelerinizi nereye koyuyorsunuz bi fikir verseniz banafisfisfis ben sepete koyuyorum ama sepeti sevmedim kokoş bişyler alcam eğer sepet dışında başka birşeye koyuyorsanız neye koyuyorsunuz

canım,innovanın rimeli ve şu maybelline nin affinitone diye bi kapatıcısı mı ne varmış
bunlar hakkında bilgin var mı?bişiler çiziktirsenekaydirigubbakcemile3

cnm ben kulaldım innova rimel ama sevmedim çok yapşıyodu ben max factor kullanıyrm kesinlikle tavsiye eder,m takma kirpik gibi oluyo ama bu ara param yok kaydirigubbakcemile3alix avien yeni bi rimel çıkarmış dışı mor o da çok hoşuma gitti benim

Şeniz livom lekeleri açar ama tenini beyazlatmaz merak etme,tonlama düzeltir zamanla
zaten cildi beyazlatan hiç bişey yoktur,anca ameliyat lazım,bazı kremler yada maskeler leke açar cilt tonunu düzenlemiş olur,yani beyazlamassın ama daha bebeksi bi cildin olucağı için beyazlamışsın gibi gelebilir:)
bebeğim dur bakıyım söyliycem şimdiolumunekankayizsmile
bu arada solaryuma giricem ben livim haberin olsunaklinialirimsmile
canım aynen öle fakat içleri dolu deil pütürlük işte ne bilim çok inir bozucu ya aşkım
içi doludan kastım sivilce gibi değilde böyle bi gıcık tarifsiz:))anladım tatlım bozma sinirlerini allah hiç bir şeyi sebepsiz yaratmamış,sana vericeğim önerileri uygularsan doğadan faydalanarak derdine çözüm buluruz allahın izniyle bitanem benimŞeniz
Senin pembiş Hüsamını pek sevdimopuyorumnanaktan..pamuk şekeri gibi:dance:
pembiş hüsamkaydirigubbakcemile3nonoş bi adam tarif eder gibi oldu ama:))oda seni sevmiş ablası öyle diyo:smiley-cool:
Bilmez miim afroditimmmmŞeniz
Hmm anladımm ben de kullanayım o zamann çok severim mis kokulu kremleriiaklinialirimsmile
biberim bi bak aktarlara bulursunda alınca ekle:jeyyar:
akşamı bekleaklinialirimsmilezaten anca gelirsin:))
al sevgilim alzemuszemusherşeyimiz takım olsun ohhkaydirigubbakcemile2
burayı çok sevdim yaadelikafadulden
bizde seni sevdik tatlişkomopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
seni tanımadan nie bukadar cok seviyorum acaba:asigim:

bende sizleri görmeden seviyorum,çünkü nedenine gelirsek:
sanal alem öyle bişeyki gerçeğin yansıması,bir insan istediği kadar yalan konuşsun yada farklı bir kimliğe bürünsün kişiliğini gizliyemez,mutlaka bir ipucu verir hakkında.burda yalan konuşan çok insan vardır her sanal ortamda olduğu gibi ama kendini bir şekilde belli ediyor,yalan konuşmayarak gerçek kişiliğini ortaya döken insanlarında ya sevenleri oluyor,yada sevmeyenleri
yani tanıdıkça kişiyi gerçek hayattaki gibi hakkında fikir sahibi olup onun hakkında karar veriyoruz..seviyorum yada sevmiyorum gibi
adını saymadığım dier dostlarımı ve seni nasıl seviyosam sende beni öyle seviyosun işte..böylede bi yorum getirdim buna:smiley-cool:

sserm tatlım şimdi sana bişeyler yazıcam,akşamada maske ve tonik ekliycemyerimseniben
bebeğim bak şimdi,önce o sinir bozucu isiliğimsi pötürcüklerin geçmesi için onları dışarı attırmalıyız
bunun için napıcaz?benim geçen tarifini verdiğim buhar banyosu varya hani:lepi:
hani ketılda su kaynatıp o suyu tencereye döküyoduk,içine maydanoz yada koymak istediğimiz dier şeyler varsa(adaçayı olur,biberiye olur)onları koyuyoduk,ama istersek hiç birşey koymadanda yapabiliriz
havluyla başımızı örtüp o buhara yüzümüzü dayanabildiğimiz kadar(maksimum 10 dakika)tutup kalkıyoduk yayerimseniben(tarifi bir kez daha vermiş oldum)
bunu yaptıktan sonra sana vericeğim tarifleri uygula...,(akşama)
2.aşama içten tedavi
1.kural bol su için ben bunu yapmıyorum ama gözümü karartıp 4 bardak bile su içsem ertesi güne cildimdeki farkı görüyorum..eğer içiyosan sorun yok
birde aktardan 3 tl lik biberiye al,çayını yap iç gün içinde..2 bardak içsen kafikaydirigubbakcemile5
lekelerin dilinden c vitamini anlar..limon portakal yada dier saymadıklarım..limonu aklına geldikçe yüzünde gezdir,sonra yıkıyacaksın zaten..aynı şey portakal içinde geçerli
dier tarifler içinde topiği takip et tatlımŞeniz

Son düzenleme:
meleko solaryum hakkında biraz bilgi versene nasıl oluyor kaç dakika ten nrengine göre ne kadar durmak lazım zararı var mı vb ? kanka daha önceden yaptırmış mıydın önceden söylemiştim sana cnm tatlım bende düşünüyor gibiyim ama yavaştan tırsıyorum

Tanrıçam bi arkedeş maybilline fondoten sormuş yaa aha ben ondan kullanıom çok memnunum bebeeim tavsiye ederim aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…