Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ohh ne güsel,sefan olsun fıstıımmmm,gorüşürükkopuyorumnanaktan

Anasına bak kızını al diye boşa dememişler..
Annende bu kokoş işleriyle ilgiliymiş valla..
Annenin yanaklarından öpüyorum..
Senden vazgeçtim :dilcikar:..anneni tanımak isterim şekerim..a.s

Aaaa ben o cuma rüzgarı kokusunu görmüştüm.ohaoldumsmile.benim kuzenlerden biri kullanıyordu,Bi tane daha marjinal isimli koku vardı, bunun gibi ama unuttum .Cuma rüzgarı adını duyunca bayaaa bi gülmüştüm ne yalan söyliiim..
guclubacismile
Sende de yok yok be Tanrıça..Her türlü üretime yetiyosun..:eek:

aşkımmmmm ben kaçtım birazdan gelcem amaboshayallersmile bekleyin beni =) karabiberimde tatlı yapmaya gitti ooooof yani canımı çektirdi gece gece

Aşkmmm yaa söylediğime pişman oldumm:çok üzgünüm:

tatlımıboshayallersmileoff biberito yaa offfboshayallersmiletamam kanka bekliyorumolumunekankayizsmile

Diyom size gelin burda yaşayalım hep beraber diye o zaman siz de yerdiniz=( burda olsaydınız yemiştiniz bileboshayallersmile Kendimi çok suçlu hissettim besenağlama

bebegim flormar mat serisinden bir ruj fot.ların yuklenmesini bekliyorum birazdan resimini koyucagım boshayallersmile tatlım sen golden rose hangi serisini aldın begenmediysen bizde hiç yanaşmayalım

bebetom golden rose'un perfect shine lipstick serisinden aldım
renkler muhtesem cıkıyor ve cok kalıcı ama sürümü bitürlü hosuma gitmiyor
benneyaptımki

tanrıca gelip gitmis yav kacırdım yine :/
bebeto hacı yagı agır kokmuyormu cok yogun kokularda bnm basım agrıyor
ona göre deniyim sen kesin güzel biişeyi kesvetmissindir
:asigim:

buarada bebek sampuanı yüzü fena halde kurutuyor kızlar
gözlerim alerji oldugunda dr. kullan demişti göz cevremi yüzümü acayip kurutmustu
:eek:lmaz:

bende seni yerim ballı lokmam benimzemuszemus
cokacimcoook cokacimcoook:kedi:
Anasına bak kızını al diye boşa dememişler..
Annende bu kokoş işleriyle ilgiliymiş valla..
Annenin yanaklarından öpüyorum..
Senden vazgeçtim :dilcikar:..anneni tanımak isterim şekerim..a.s

Aaaa ben o cuma rüzgarı kokusunu görmüştüm.ohaoldumsmile.benim kuzenlerden biri kullanıyordu,Bi tane daha marjinal isimli koku vardı, bunun gibi ama unuttum .Cuma rüzgarı adını duyunca bayaaa bi gülmüştüm ne yalan söyliiim..
guclubacismile
Sende de yok yok be Tanrıça..Her türlü üretime yetiyosun..:eek:
sana bişey söyliyimmi alakası yok:)annem o kadar sade ve duru bir kadındırki kokoşluktan uzaktan yakından alakası yoktur.ayrıca çok zıt karakterlerizdir hiç benzemeyiz:)ama garibim hep bana alır bişeyler kendine çöp almaz yurdum anasıboshayallersmile
bi pudrası bide ruju vardır onuda sürmez bile,ben maske hazırlarım hadi kız sürelim diye ay git başımdan der:)
Aşkmmm yaa söylediğime pişman oldumm:çok üzgünüm:

Diyom size gelin burda yaşayalım hep beraber diye o zaman siz de yerdiniz=( burda olsaydınız yemiştiniz bileboshayallersmile Kendimi çok suçlu hissettim besenağlama
kurban olsunlar deliye bakkaydirigubbakcemile3ağlama simili yapmış bide:))afiyet olsun biberim sefan olsunkaydirigubbakcemile2
tanrıca gelip gitmis yav kacırdım yine :/
bebeto hacı yagı agır kokmuyormu cok yogun kokularda bnm basım agrıyor
ona göre deniyim sen kesin güzel biişeyi kesvetmissindir
:asigim:

buarada bebek sampuanı yüzü fena halde kurutuyor kızlar
gözlerim alerji oldugunda dr. kullan demişti göz cevremi yüzümü acayip kurutmustu
:eek:lmaz:

akitom sevgilim hacı yağlarıda aştı kendini artıkkaydirigubbakcemile3ağır kokmasını istiyosan ağır kokanda var tabi tercihe göre,parfümde olduğu gibi..bu o kadar hafifki sabun ve çiçeğimsi harika bir kokuopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
tanrıça sabit topik oldun bir de başlığın mı değişti, sabit topik olmakta geç bile kaldın bence, yeni başlık da daha güzel olmuş hihoyyyt

tanrıça sabit topik oldun bir de başlığın mı değişti, sabit topik olmakta geç bile kaldın bence, yeni başlık da daha güzel olmuş hihoyyyt

canımm çok teşekkür ederim:kedi:Şeniz
ilarzum saolsun başlığıda sabitlemeyide ona borçluyum canım kuzim benimopuyorumnanaktan
böyle düşündüğün için çok memnun oldum,umarım hizmetlerimden dahada memnun kalırsınız:smiley-cool:

gerçekten çok seviyorum topiğini canım, her şeyden bahsediyorsun, tek bir konu ile kısıtlı kalmıyorsun, insan sıkılmıyor, zaten yazın 1. sayfadan başlayıp okuyacağım arkadaşlarımla, tarifleri not ederiz hihoyyyt

Tanrıçacım gelmiyordum bayadır topiğine.
Şeniz
İlarzucuğumun ve senin dediğin gibi artık 'allık'ın uçmaması için nemlendirici olarak öncelikle betanphene sürüyorum sonra üstüne allık sürüyorum harika oluyor.
Çok kalıcı teşekkür ederim a.s.

sabitledik bidenem başlığı da içerik bakımından eksik diye zenginleştirdik maskeler için ayrı bile açsan olurdu ya gül tikenim takip etmesi belkim zor olur

tanrıçaya gaz verdik sık sık gelsin diye:)) bizi bırahmasın diye

bakalım alacak mı çiçek suratlım gazı:))boshayallersmile

gerçekten çok seviyorum topiğini canım, her şeyden bahsediyorsun, tek bir konu ile kısıtlı kalmıyorsun, insan sıkılmıyor, zaten yazın 1. sayfadan başlayıp okuyacağım arkadaşlarımla, tarifleri not ederiz hihoyyyt
ayy canım benim ya çok teşekkür ederim youthanasiacım:1hug:eek:kurken sıkılmamanız benim için en önemlisi zaten
Tanrıçacım gelmiyordum bayadır topiğine.
Şeniz
İlarzucuğumun ve senin dediğin gibi artık 'allık'ın uçmaması için nemlendirici olarak öncelikle betanphene sürüyorum sonra üstüne allık sürüyorum harika oluyor.
Çok kalıcı teşekkür ederim a.s.
hoşgeldin hayyalcim..nerdesin kız sen:hulya:
bebeğim bepanten sürüceğine başka bi krem sürsenbilmiyorumkismilemesela meyve özlü bi krem sürsen daha iyi olur bitanemyerimseniben
sabitledik bidenem başlığı da içerik bakımından eksik diye zenginleştirdik maskeler için ayrı bile açsan olurdu ya gül tikenim takip etmesi belkim zor olur
halkım için varım artık beni sizler yarattınızsempatiksalakcinni:roflol:sabahki güzel mesajınla fazlasıyla gaz aldım kuzen:)

tanrıçaya gaz verdik sık sık gelsin diye:)) bizi bırahmasın diye

bakalım alacak mı çiçek suratlım gazı:))boshayallersmile

arzum hep şu mantıkta oldum bu topikte,güzel makyaj iyi bir zeminden geçer..yani cilt bakımı çok önemli makyajı gösteren cilttir o yüzden cilt bakım ve dier olaylarıda burda anlattımki herşey olsun,öbür türlüde olsa aranıcak sayfalar ilerledikçe o yüzden buraya topladım herşeyi sütlü nuriyemŞeniz
sabah yazdıklarınla ben aldım alıcağım gazıaklinialirimsmile

hoşgeldin hayyalcim..nerdesin kız sen:hulya:
bebeğim bepanten sürüceğine başka bi krem sürsenbilmiyorumkismilemesela meyve özlü bi krem sürsen daha iyi olur bitanemyerimseniben

Annem ne bilem ben fırsat olmadı hiç bilmiyorumkismile
Geldim sonunda ama.
kaydirigubbakcemile5
Neden sürmiyim ki bepantane? Azcık yakanlarıma sürüyorum çok değil aslında...
boshayallersmile
Meyve özlü krem ne önerirsin mesela?
bayanssulusmile

Vaaaaayyyy!..
Sabit olmuşsun bal kavanozu...opuyorumnanaktan.
Ne kaaaa güzel olmuş..sevindirik oldumhihoyyyt.. atındada denişiklik olmuş biraz..Teppprik ederim kuşum..olumunekankayizsmile

bu tanrıça sıyırtığı topik topik gesmekten cevap verememiş bal köpüğüm

o sanırsam meyveli meyveli kokasın sevdiceğine diye meyveli krem dedi

hani öpecek ya elma yanak elma koksun çilek koksun misali

o çok bilir bu işleri ondan bebişimm

bilmiyorum benim yorumum bu yani:))

Annem ne bilem ben fırsat olmadı hiç bilmiyorumkismile
Geldim sonunda ama.
kaydirigubbakcemile5
Neden sürmiyim ki bepantane? Azcık yakanlarıma sürüyorum çok değil aslında...
boshayallersmile
Meyve özlü krem ne önerirsin mesela?
bayanssulusmile
sevgilim ben daha öncede söylemiştim bepanten kremi nemlendirici gibi kullanmayı sevmiyorum,hani ağda sonrası hassasiyette olur,yanık yara vs..olur o zaman eyvallah ama üstelik makyaj altına uyguluyosun ben onaylamam böyle yapmanı..mesela ben lancomenin üzüm özlü makyaj altı bazını kullanıyodum çok memnundum,ama aktarlarda üzüm özlü kremler var mecit efendinin falan..yada badi şoplarda var.hem cildine bakım yaparsın hemde mis gibi kokarsın..arzunun tespiti bu yönde doğru:jeyyar:
MECITEFENDI-KARA-UZUM-CEKIRDEGI-KREMI__22979264_0.jpg

gibi...:)
Vaaaaayyyy!..
Sabit olmuşsun bal kavanozu...opuyorumnanaktan.
Ne kaaaa güzel olmuş..sevindirik oldumhihoyyyt.. atındada denişiklik olmuş biraz..Teppprik ederim kuşum..olumunekankayizsmile
hee tatlı gacım saolopuyorumnanaktan
arzum saolsun mertebemi yükselttihihoyyytsaolasın kurbanŞeniz
bu tanrıça sıyırtığı topik topik gesmekten cevap verememiş bal köpüğüm

o sanırsam meyveli meyveli kokasın sevdiceğine diye meyveli krem dedi

hani öpecek ya elma yanak elma koksun çilek koksun misali

o çok bilir bu işleri ondan bebişimm

bilmiyorum benim yorumum bu yani:))

:roflol::roflol:gündüz girince böyle oluyoaklinialirimsmile
kuzen tespit
nası tanıyo beni:jeyyar:

sevgilim ben daha öncede söylemiştim bepanten kremi nemlendirici gibi kullanmayı sevmiyorum,hani ağda sonrası hassasiyette olur,yanık yara vs..olur o zaman eyvallah ama üstelik makyaj altına uyguluyosun ben onaylamam böyle yapmanı..mesela ben lancomenin üzüm özlü makyaj altı bazını kullanıyodum çok memnundum,ama aktarlarda üzüm özlü kremler var mecit efendinin falan..yada badi şoplarda var.hem cildine bakım yaparsın hemde mis gibi kokarsın..arzunun tespiti bu yönde doğru:jeyyar:
MECITEFENDI-KARA-UZUM-CEKIRDEGI-KREMI__22979264_0.jpg

gibi...:)

hee tatlı gacım saolopuyorumnanaktan
arzum saolsun mertebemi yükselttihihoyyytsaolasın kurbanŞeniz

:roflol::roflol:gündüz girince böyle oluyoaklinialirimsmile
kuzen tespit
nası tanıyo beni:jeyyar:

bu kremi nemlendirici olarak kullansak olur mu bitanem

X