Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
karabiberim sende kokoş oldun bayıldım yaaaaa bayanssulusmile

patim senin aldıgım gliss ın pembesinden aldım ooof çok güzel kokuyor bir de flormar ruj aldım yrna fot koyarım

yok bıtanem turk malı olsun ucuz olsun dıyorum golden rose u bende begenıyorum sıvılce lekesını kapatıyomu bırde ben broz pudra kullanmadım cok kara yapmaz dımı yogun surmem lazım kı ızler kapansın yogun surersemde kapkara cıkmayım ortaya

sakınn kullanma derim ben canım aldım golde rose fondoten kapatıcı gibi bişeydi sivilceleri kapatmak için inan on katı sivilce yaptı bende alerji gibi hala onlarla uğraşıyorum attım çöpebilmiyorumkismile

patim senin aldıgım gliss ın pembesinden aldım ooof çok güzel kokuyor bir de flormar ruj aldım yrna fot koyarım

evet yaa kokusu müthişş livim :asigim:
ben uzun saçlar için olanından aldıgım için sarı renkte yerimseniben
yarına bekliyoruz topikcek fotonu hihoyyyt

Seni seviyom Tanrıçam biliyon di miiiiopuyorumnanaktan
bende seni seviyom aprilimŞenizhihoyyyt
Bakınn ben de tanrıçamın aynasından aldımm:1closedeyes:zemuszemus
biberitomm:asigim:kızım bende bu kadar güzel gelmemişti gözümekaydirigubbakcemile3komşunun tavuğu kaz görünür hesabı:)seninkini daha çok beğendim:smiley-cool:kutularınıda görmedim sanmazaten sen kokoştun biliyorum ama görmediğim neler var kimbilir:jeyyar:güle güle kullan aşkitomŞeniz

livoo fotoları bekliyorum kankahihoyyytrujun rengi ve numarasınıda merak ediyorum:1rolleyes:
cennetim ben golden rosenin bronz terekotasını kullanmıştım simli simli harika bişeydi!!ve tende çokta kaliteli duruyo ucuz durmuyo yani..ama benim dediğim büyük terekotası değil simli olan harika bi renkti...onu al derim bak...türk markası fondı olarak carmina diyorum..lekelerin içinde aşkama maske tarifi ekliycem:teytey:
sakınn kullanma derim ben canım aldım golde rose fondoten kapatıcı gibi bişeydi sivilceleri kapatmak için inan on katı sivilce yaptı bende alerji gibi hala onlarla uğraşıyorum attım çöpebilmiyorumkismile
doğrudur minik,demek sana yaramadı iyi yapmışsın..ama terekotaları güzel canım denedinmi hiç?
evet yaa kokusu müthişş livim :asigim:
ben uzun saçlar için olanından aldıgım için sarı renkte yerimseniben
yarına bekliyoruz topikcek fotonu hihoyyyt
sen yeni aldıklarını ne zaman ekliyceksin kardeş

livim livim folarmarın rujumu golden roseun rujumu ?
golden rose aldımda renkler cok canlı o tamamda sürümüne alısamadım cok katı
gibi sey gibi cokta bişey beklemiyorum aslında onu sürerken ama
fisfisfis

Birde şöyle denesen.boshayallersmile.Kırılan iki ucu, kaynayan çaydanlığın emziğinden çıkan buhara tutup biraz yumuşatıp.hemen birleştirdikten sonra buzluğa koysan..olurmu acaba..tabi çok kırılıp hamur kıvamına gelmemişse...CADIARZU
Tanrıçanın tarifini ,yeni aldığım ve oğluşumun kırıp, hamur haline getirdiği rujuma yapçam..
minik,uygun kutu aramaktayım..diğer biten rujlarla karıştırıp yeni renkler yaratıcam..hihoyyyt

yazmadan edemiciiiim kuzum arko kremi aldım kaç gündür kullanıyorum
3 4 saat sonunda göz kapagımda yol çalışmaları baslıyor ama olsun yaglı krem okdrda olur.
her kullandıgımda seni anıyorum suan makyajım süper oldi tskler bebetom
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…