Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam ben sana ne dıyım ya harbı duygulandımyerimseniben normalde kolay kolay duygulanmam su cumleye bak ya sen soyle tek tek arama ben soylerım varmı otesı arkadasım yazanın cok yormak ıstemedım ondan sormadım ben en ıyısı bır dosya olusturayım ama butun maskelerı bulamam ıste sanada cok zor olur hepsını yazmak nette cok maske var ama tanrıcam gıbı yardımsever alcak gonullu ıyı nıyetlı bır dostumuz varken elın maskesını yapmam:umursamaz:

naptım bılıyomusun yumurta akı dıye bır bahıs gecmısıt son 4 sayfada sanırım bıraz once kalktım yumurta akını çırpma telıyle cırpıp beyaz yaptım yuzume surdum sarısınıda yarın surerımkaydirigubbakcemile3 en bilinçsiz maske uygulayıcısı secıyorum kendımı kız bu aralar sivilce lekelerımı takmıs durumdayım ve yenılerıde bas gosterıyor yanlıs yapmadım umarım gece gunde balla lımonu karıstırıp surdum

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba,
Yılbaşından itibaren öğleden sonraları sitemizdeki anlık online kullanıcı sayısı 3000-3500 arasında olup bunlardan 1000 civarı kayıtlı üyeler olduğu gözlenmiştir. Ana sayfada 1000 den fazla kullanıcı isminin yayınlanması yani
Ana sayfada gösterilen online kullanıcı isimleri fazla sistem kaynağı tükettiğinden dolayı kaldırılmıştır. Geçen hafta öğleden sonra başlayan yavaşlık böylece ortadan kalkmıştır.

Bilginize.

curly dün yazmış bu mesajı..
siz nası görüyosunuz anla mı yo ruummm?????????

http://[URL=http://img11.imageshack.us/i/yenialdklarm.jpg/]
[/URL]

tanrıcam bunlarda benım yenı aldıgım rujlar genelde ruj kullanmam allık kapatıcı hafıf kapak far rımel kullanırım ama dudaklarım kuruyor bunlarda azıcık surup yedırıyorum kalıp gıbı surunce rahatsız oluyorum ve golden rose un rujlarını sıddetle herkese tavsıye edıyorum acaıp renk cesıdı var hem rujlarda hem farlarda ışıltılı rujları cok basarılı

hani forum ana sayfasının enn altında online kullanıcı listesi vardı ya..
artık yokmuş yanimm

tanrıçam senden yüz için makyaj temizleyicisi ve yüz için peeling önerisi rica ediyorum..evde karışım hazırlamaya çok üşeniyorum önerebileceğin kozmetik var mı canım yüz peelingi için ? dudaklarıma da lazım peeling çok kuruyor pul pul görünüyor..
sen ne kullanıyorsun canım makyajını temizlemek için ?

Livim özel dudak peelingleri filan var kozmetikçilerde
Benim bildiğim kadarıyla Sephorada olması lazım.

nisanım hoşgeldin balım

magnlinam dudaklara peeling olur mu ? inan ilk defa duyuyorum
ne güsel hiç ihtiyacın olmamış demek ki..:1hug: aslında ben de bilmiyordum da geçen gün watsonda bir bayan dudakların çok kurumuş şekerle peeling yap deyince olabileceğini düşündüm..pul pul olur hep dudaklarım elimle bile ovalarım dudaklarımı..yani eğer öyle bir peeling varsa almayı tercih ederim..tanrıçam bilir mutlaka onun bilmediği mi var dedim ben de bilmiyorumkismile boshayallersmile :roflol::tomato:

dudak için benmde ihtaycm var kızlar yaa
nemlendirici sürünce anlıyorum,kabuk kabuk sanki soguk havalarda :))

sivilce için maske bakmaya geldim :))
topktekiler haricinde öneriniz var mı kızlar??
yüz için degil..göğüs kısmı için

ayağımdan tut yoksa bu gazla uzaya kadar uçarımkaydirigubbakcemile3
bebeğim napıyorum ya aşkolsun o senin güzel yürekliliğin o yüzden öyle düşünüyosun cennetim benimŞeniz
yapma elin maskesini:dilcikar:benim maskelerimi yap tabi:1hug::)
şimdi şunu belirtiyim,ziyan olmasın die yumurta sarısını yüzüne sürmeyi düşündüysen gerek yok.saçına sür içine yağlar katıp,öyle değerlendiryerimseniben
sivilce sorunun olduğuna göre cildin karma yada yağlı,o yüzden sarısı sana yaramaz,olgun ciltlere öneririm yumurta sarısını yoğun nem vermesi için
bidakine yumurt akına tuz atarsan yüzün dahada gerilecektir ve botoks yapmış gibi olucaksın:1shok:böylezemuszemus
limonu baldan ziyade tek başına kullanmanı tavsiye ederim balım,limon doğru bir seçim,lekelerin için limon birebirvereliniortak
arada elma yerken bir dilimini rendele,suyunu yüzüne sür,lekelerine zamanla iyi gelicek işalah..
lekeler için tarif ekliycem cennetim senin için
güle güle kullan yavrım:jeyyar:
tuniğinde çok hoşmuş,bende kalıp gibi sürmem ruju mutlaka mendille yada elimle alırım fazlalığı,çok daha tatlı duruyoaklinialirimsmile

Napıyosunuz bakayımmmhihoyyyt
gelde 2 lafın belini kıralım:hulyapuyorumnanaktan
bitanem şu anda badi şopun yosun serisini kullanıyorum ben makyaj temizlerken..önce sütle siliyorum,ardından yıkıyorum,ardından tonikle siliyorum cildimi..ama hemen hemen her markayı kullandım dermokozmetiğinden tut ucuzundan pahalısına..eğer pilink dersen uygun fiyatlı olarak netrogene öneririm,fiyat sorun değilse lancome al derim bu tabi cilt pilinki
dudakların için pilinke gerek kalmıycak bişey tavsiye edicem...golden rosenin 17 tl lik dudak dolgunlaştırıcısı..sözde dolgunlaştırıcı..inan muhteşem bir dudak bakımı.dolgunluk olayını geç zaten bi halt etmiyo:)ama bakım amaçlı şiddetle tavsiye ederim.pilinke gerek yok dudak için
cilt için makyaj temizleme ürünü dersen ucuz olarak diadermine,kesen müsaitse lancome derim tatlım..eczane ürünü almak istersen la roş posay derim tabi okunuşunu yazdım:)
body shopta var canım bi bakkaydirigubbakcemile5
sally hansen (ezane ürünü) bi bak envayi çeşit bulursun ama tuzludur biraz

kankam alkol sürüceksin..al ezaneden salisilik asitli alkol onu sür günde 2 kere

Son düzenleme:
canlar cierler kuzu sarmalarsempatiksalakcinni
işinize yarıyacağını inandığım bi deneme daha ekliyorum...tozlu simli farlarınızı kullanmadığınız kalemlerinizle çiftleştirip pardon birleştirip-tatlicadiarzu-yeni bir makyaj malzemesi elde edebilirsinizhihoyyyt
kalemi toza batırıp birbirlerine aşık olmalarını sağlayın:asigim:
batırıp batırıp güzünüze eyeliner çeker gibi sürün..ister kalın ister ince çekin..şuna emin olun acayip tatlı renkler elde ediceksiniz.tek bir kalemlede işinizi görüp masraftan kutulursunuz..aynı işlemi kullanmadığınız yada parçalanmış farlarınızı toz haline getirerekte yapabilirsiniz

bunlarda kullandığım malzemelerbayanssulusmile

maske tariflerimi özlediğinizi duydum sankiaklinialirimsmile
portakal rendeli yoğurtlu maskeboshayallersmile
yediğiniz portakalın kabuğunu soyarken azcık rendeleyin,biraz yoğurda katın ve cildinize sürün..kurabiye oluyomuş gibi bi his vericek koku size:smiley-cool:ama o sizi yanıltmasınlmaz:
siz kurabiye değil,afrodit oluyosunuz o sırada:asigim:-tatlicadiarzu-çok pis gaz veren smillülülülülülü

NOT:karma ciltler için uygundur.kuru ciltler içine bal atarak kullanabilir.

paint denememi ilk okul çocuğu benden daha başarılı yapar sanırsambenneyaptımkibide bit gibi yazmışım ya töbe töbe allahımmesabirin:smiley-cool:

tanrıcam bebeimmmm hosgeldinn yoklugun cok belli oluyor kuzu yaaa :gitme:
gercekten bebeto gözüm bozuk yesil yazıyı okucam diye pc.ye girdim naniknanik
maske tarifleri gelsin ohhh buarada porti yok limon rendelesem olmazmı hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…