Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kaydirigubbakcemile3 aşkmmm asıl sen de süper duruyooo=) delii yaa sevom seniii:asigim: yok kızz kokoş değilim daha ama kokoş olma yolunda hızla ilerliyorummkaydirigubbakcemile2 sağoll bitanemmmmmŞeniz

biberim gule gule kullan cok hos gorunuo..........

Panterimmm sağollopuyorumnanaktan

ayna çok tatlı güle güle kullan :)

Teşekkür ederim cnmopuyorumnanaktan

ayy cok estetik karbiberümm
güle güle cıvıl cıvıl makyajlarda kullan bebem
opuyorumnanaktan

Di mi akitramm ee kokoşş tanrıçadan gördüm de aldım nası güzel olmasın ama di miaklinialirimsmile teşekkür ettimmm tatlımmmmopuyorumnanaktan

ektın bızı hanı kız maskeler neyse senın canın sagolsun bıdenemmm beklerımmmm ya ben pudra fondoten olayını cozuttum ıkısı bır kullanacagım sadece ızlerı kapatıp dogal duracak bır pudra yada fondoten de bana bacım turk malı olsun ama soyle cıkmadan surum yuzume saglıklı bır hava versın bunun ıcın hangı tonlarda alacam pudramı alcam pudram var acık renk ama bebısım ıse yaramıyor koyu renk fondoten yada bronz fondoten alsam uutne acıgımı sursem offff ne bılem sen de bana napım su sıvılceye musahıt cıldımı taze gosterecek ızılerı gızllıyecek bır marka deyın bana

beğendinmi akitom:dance:süper o zaman:lepi:Şeniz

canımın içi giremedim dün,resimler hazır ama resim yükleme sitesinde sorun varklava:
resim olmadan yanıtlayamam cevapları o yüzden akşamı bekliyorum:jeyyar:

yok cnm alerji yaptıktan sonra denemedim ben önceden maybeline kullanıyodum yine ona geçtim cildime daha iyi geldi senin başka tavsiye edebilceğin güzel bi fondoten var mıboshayallersmile

evet yaa kokusu müthişş livim :asigim:
ben uzun saçlar için olanından aldıgım için sarı renkte yerimseniben
yarına bekliyoruz topikcek fotonu hihoyyyt
patimmm ben hepsinin kokusuna tek tek baktım üzerileri bile okumadım gliss'in pembe sampuanını kullandıgım için pembe alayım dedim ama aklım sarıda kaldı :asigim:
livim livim folarmarın rujumu golden roseun rujumu ?
golden rose aldımda renkler cok canlı o tamamda sürümüne alısamadım cok katı
gibi sey gibi cokta bişey beklemiyorum aslında onu sürerken ama
fisfisfis
bebegim flormar mat serisinden bir ruj fot.ların yuklenmesini bekliyorum birazdan resimini koyucagım boshayallersmile tatlım sen golden rose hangi serisini aldın begenmediysen bizde hiç yanaşmayalım

Canlar işte son aldıklarım

Resimde görüldüğü gibi flormar ojeler tanesi 1 tl cik

Gliss sıvı saç bakım spreyi 7.5 tl flormar 210 supermatte serisi ..swatch yaptım bakınız =)

swatch yaptım bakınız =)

Son düzenleme:
Tanrıca ben yoğun simli, kalıcı, bütün yüzüme uygulayabileceğim pudra tarzında bir ürün arıyorum. Allıkta olabilir. Tavsiye edebileceğin bir ürün vardır umarım. Herşey için saol..

Naber tanrıça.. pazar mesaisine mi geldin?
saol tatlıgacı allah razı olsun
yok cnm alerji yaptıktan sonra denemedim ben önceden maybeline kullanıyodum yine ona geçtim cildime daha iyi geldi senin başka tavsiye edebilceğin güzel bi fondoten var mıboshayallersmile
canım konu neydifisfisfis
Tanrıca ben yoğun simli, kalıcı, bütün yüzüme uygulayabileceğim pudra tarzında bir ürün arıyorum. Allıkta olabilir. Tavsiye edebileceğin bir ürün vardır umarım. Herşey için saol..
rica ederim tatlım
ya var anlattığın gibi süper bir ürün! innovada var simli terekota tarzında 30 tl civarı harika bişey ya:asigim:bronz tarzında altın sarısı bu biiirr..
anlattığın ürün bende var..sephoranın simli terekota pudrası..oda 32 tl civarı
tüm yüzede uygulanabiliyo..ki genelde öyle yapıyorum istersen allık niyetine sür hafif ışıltı istersen
ürün bu

istediğin tonlarda rengini bulabilirsin kokusuda harikadır ayrıca

güle güle kullan kolunu ısırdığımŞenizbilekliğinde çok ciciymiş:jeyyar:livim parfüm ne kullanıyosunCADIARZUeklesenecokacimcoookçok merak ediyorum kanka yaolumunekankayizsmile

cnm golden rose alerji yapmıştı ondan değiştirdim senin tavsiye edebileceğin kapatıcı özelliği iyi olan bi kapatıcı veya fondoten var mı

bal petegim ben artık d&p geçtim kızım yeminlen parfüme para dayanmıyor=(
dur kullandıklarımı soyleyim Noa , Britney spears curious ve Body shop aqua kullanıyorum
britney spears midnight'ın kokusuna asık oldum onuda en yakın zamanda alacagım d&p yok ama bilmiyorumkismile

sanırım ceylan 91 arkadaşım sormuştu saç şekillendirici ürünlerimi..anca ekledim..işte bunlarda benim fakirullahlargamyoncuiremsu
bu ürün simbo nun..annem dia marketten almıştı.çılgın kadınboshayallersmile

hem düzleştirme hemde tost yapma özelliği var..tost dediysek yengen tost değilsempatiksalakcinnişu formda tost

14 tl gibi komik bi rakama almıştıakannehirrengide pembiş pembişboshayallersmileseviyorum bunu:lepi:

yine anamın aldığı bir ürün

roventa markası..yeni çıktıpı zamanlar almıştı fiyatını bilmiyorum..2 fırçalı.bir fırçası devasa,dieri normal boyutta.kendiliğinen dönüyo fırça.dalgalı fön yapabilirsiniz

bunuda tahmin ettiğiniz gibi anam aldısempatiksalakcinnireklamda görmüştü kaç sene önce

markası jetair:smiley-cool:
çok amaçlı bir ürün,hem maşa yapıyo,hem bukle,hem düzleştiriyo,yani bi sürü zımbırtısı var çeşit çeşit ama üşeniyorum yapmayamirmirmirmir

bunlarda saça verdiği şekiller

NOT:şunu unutmayın kuzu sarmalarım:kadını gösteren saçıdır:1closedeyes:

Son düzenleme:
meleko ben sana birşey danışcam cildimi yüz temizleme jeli ile yıkmadan önce zeytin yaglı dalan sabunu ile süngerle temizliyorum... cildim hassas oldugu için süngerle temizlerken canım yanıyor (fazlada bastırmıyorum) neyse sünger dısında ne onerirsin melegim

Son düzenleme:

Tanrıcam az daha küçük yazaydın şunları sempatiksalakcinni

aşkımmmmm ben kaçtım birazdan gelcem amaboshayallersmile bekleyin beni =) karabiberimde tatlı yapmaya gitti ooooof yani canımı çektirdi gece gece

cnm golden rose alerji yapmıştı ondan değiştirdim senin tavsiye edebileceğin kapatıcı özelliği iyi olan bi kapatıcı veya fondoten var mı
minikçim carmina var bende mineralli fondosu.fiyatıda uygun 19 tl mi neydi yabilmiyorumkismilekapatıcılığı süper bak tavsiye edim sana onukaydirigubbakcemile5
bilmezmiyim livo ya,iyi yapmışın bebeğim birazdan ben sana bişey önericem bayılıcağına kalıbımı basarım..tabi kokladıktan sonra:smiley-cool:
ben cildi süngerle temizlemeyi uygun bulmuyorum livim,cildini yorarsan ve ilerde çabuk sarkmalara yol açar/ovulmaktan ötürü)ben maske temizlerken sünger kullanırım oda deniz süngeri..aktardan almıştım 7 tl mi neydi

Tanrıcam az daha küçük yazaydın şunları sempatiksalakcinni
hee kız sorma kendimle dalga geçtim vallasempatiksalakcinni
tanrıcam bı slm weriim dedım
nasılsın gulum ??
saol panterim iyiyim allaha şükür sen nasıılsın?pıncırınla barıştın iyisindir gerçi:)
aşkımmmmm ben kaçtım birazdan gelcem amaboshayallersmile bekleyin beni =) karabiberimde tatlı yapmaya gitti ooooof yani canımı çektirdi gece gece

tatlımıboshayallersmileoff biberito yaa offfboshayallersmiletamam kanka bekliyorumolumunekankayizsmile

cennet kokulum sana söz verdiğim gibi lekelere iyi gelen tarifler:lepi:
malzemeler
*2-3 dilim elma
*biraz portakal rendesi
biraz elma sirkesi
hazırlanışı
elmayı ve portakalı rendeliyoruz..sonra suyunu sıkıp içine bir kaç damla sirke koyuyoruz ve bunu yüzümüze sürüp tutabildiğiiz kadar tutuyoruz.sonra yıkıyoruz..hergün tekrarlanması lazım netice almak için

dier bir tarif
malzemeler
*buğday nişastası
*limon(yarım)
*elma
yapılışı

elmayı rendeliyoruz..limonu sıkıyoruz..elmanın suyunuda limona ekliyoruz.ardından buğday nişastası katıp maske kıvamına getiriyoruz
sürüp 15 dk sonra yıkıyoruz..deneyin görün:1closedeyes:haftada 2 kere uygulayın

kanka geldim geldimmmmm ne önereceksin merakla bekliyorum melegim hemen gidip denicem hihoyyyt

o dedigin süngeri alayım baby erken yaşlanmak istemıyorum :sm_cool:

ne dicem boyun içim bildigin birsey var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…