Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
annem tutturdu olmaz :gitme: daktıra götürcek beni kankamm

kızaaam bu aradaa sana triplerdeyim haberin ola :hulya:
biliyorumbilmiyorumkismileama haklı nedenlerim var agresif değilim ama kompleksliyim kanka:smiley-cool:
tanrıcam bebeimmmm hosgeldinn yoklugun cok belli oluyor kuzu yaaa :gitme:
gercekten bebeto gözüm bozuk yesil yazıyı okucam diye pc.ye girdim naniknanik
maske tarifleri gelsin ohhh buarada porti yok limon rendelesem olmazmı hihoyyyt

olmamı:jeyyar:porti olmasın limoş olsun allah ne verdiyse:)ama şunu unutmayın limon yada parkatal rendelerken mutlaka iyice yıkayın!!vereliniortak
hoşbulduk akitomŞenizbu lafı duyunca gerçekten seviniyorum ya ne yalan söyliyim:eek:imkanım olsa çıkmıycam kk dan hatta pc nin içine girip yatasım varsempatiksalakcinnianca fırsat yaratıp girmeye çalışıyorum balım ya:gitme:

Son düzenleme:
geçen geldim tüüüm yazılan sayfaları okumaya başladm aradgm maskeyi bulim dyee boshayallersmile
yarıda kaldm ama :)))

ohhh ozaman ben limoşla yapim bebetom :icecream:
kuzum yaa smashbox ürünlerini kullandınmı hic ?

Aha da bu rendeli maskeyi ben balla yapayım bi Tanrıçam sağolasın...opuyorumnanaktan

bilmiyorumkismilekanka biliyorum çok söylüyorum kızacaksın ama tariflerine hastayım be kızım bayıldımmmmmmmmmm bayıldımmmmmm bunuda hemen yapacağım :lepi:

kuzu flormar 4 farlarda indirim yapmışlar sen istiyorum fln dedin ya fiyatları 18 düşmüş (terrecotta olanları )

18 e mi düşmüş, gene de pahalı bence sanki...:uhm:
Önceden kaçmış ki Livim..?
kafamçokkarıştı

tanrıçam piki vücutta çatlak olmasın diye bildiğin bişiy var mı?bugün farkettim ki çok azıcık çatlamışım :KK43:((((((( :gitme:mafoldumben halbuki kilo da almadım niye çatladım ki durduk yere yahu :KK43:(

tanrıcam ben genelde fondoten pudra kullanmazdım ama sıvılce ızlerım var kırmızı kırmızı avonun katalogunun cazıbesıne kapılıp 23 tl ye bır pudra aldım dogal duran ama suruyorum yuzume beyazlık verıyor hıc bı pokuda kapatmıyor hoş ben kapatsın dıye almamıstım cıldıme renk verdın matlastırsın dıye almıstım ama sımdı sıvılce ızlerım gozume batmaya basladı bugun goden rose un kopuk fondotenı vardı onu denemeye gıtmıstım satıcı kız benı alex avıen e cektı hemen sanırım o standttan sorumlu ne zaman oraya gıtsem magazanın calısanı oldugu halde alex satmaya calısıyor bende kıllanıyodum ama busefer denedım onerdıgını nıye sen fondoten alacam dıyosun terecattor pudra al dedı pudram var dedım dene bır bunu dedı surdu super bır urundur dedı ama gercekten bır tek pudra butun ızlerı kapattı şimcik sana sorum su bebegım ben pek anlamam pudra fondotenden beklentım şu cıldıme renk versın parlaklıgını alsın cunku karma cıldım e sıvılce ızlerını kapasın bu urun 30 tl ımıs baska onerecegın marka ve urun varmı yoksa alex avıen ıyı al mı dersın bırde bronz allık tavsıye edermısın uygunundan cok para harcamak ıstemıyorum kocişin eli sıkısık bu ara
çok zırvaladım uzattım ama dokturmek geldı ıcımdensempatiksalakcinni

kızlarr günaydınn
size bişi danışçamm, yardıma ihtiyacım var
ruj şeklinde dudak koruyucu almıştım kendime, rocher in
sanırım çantamda ısınmış ve hafif yumuşamış olacakki
dün sürerken kırıldı, çok üzüldüm
dahada yeni almıştım, yabana gitti
onu ne yapsamda kullanılabilir bir şekle soksam
geçenlerde denk gelmiştim, kırılan farları bişeyler yapıp
yine eskisi gibi olmasını sağlıyordunuz
bunun içinde önerebileceğiniz bişey varmı

kızlarr günaydınn

canım kucuk kapaklı bır kapa ezıp koyabılırsın

kızlarr günaydınn

Canım KK da kibele'nin blogu var

kibelesmakeup.blogspot.com

O anlatmıştı mum üzerinde eritiyor rujları karıştırıyor filan
hatta yeni renkler elde ediyor.

Watsons'da küçük seyahat setleri var ucuza, onların küçücük kaplarına konulabilir.
Ben de yapacağım böyle bişey.

canım kucuk kapaklı bır kapa ezıp koyabılırsın

ezrsem nasıl sürcem bilmiyorumkismile

Canım KK da kibele'nin blogu var

kibelesmakeup.blogspot.com

O anlatmıştı mum üzerinde eritiyor rujları karıştırıyor filan
hatta yeni renkler elde ediyor.

Watsons'da küçük seyahat setleri var ucuza, onların küçücük kaplarına konulabilir.
Ben de yapacağım böyle bişey.

ben bi bakayım ona ama sonra nasıl sürcem acaba bilmiyorumkismile
katı ya o bakımdan

ohhh ozaman ben limoşla yapim bebetom :icecream:
kuzum yaa smashbox ürünlerini kullandınmı hic ?
hayır bitanem kullanmadım çok soğuk geliyo bana o markabenneyaptımki
tanrıça nerdesin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
burdayım sevgilim:))Şeniz
Aha da bu rendeli maskeyi ben balla yapayım bi Tanrıçam sağolasın...opuyorumnanaktan
cildin normal yada kuruysa öyle yap nisanımhihoyyyt
bilmiyorumkismilekanka biliyorum çok söylüyorum kızacaksın ama tariflerine hastayım be kızım bayıldımmmmmmmmmm bayıldımmmmmm bunuda hemen yapacağım :lepi:

kuzu flormar 4 farlarda indirim yapmışlar sen istiyorum fln dedin ya fiyatları 18 düşmüş (terrecotta olanları )
bu dediğine kızılırmı kızım:)anca bi yerlerim kalkar:smiley-cool:bunuda yapsositosositoyeni tariflerde gelicekaklinialirimsmile
18 e mi düşmüş, gene de pahalı bence sanki...:uhm:
Önceden kaçmış ki Livim..?
kafamçokkarıştı
20 tl die biliyorum ben
önerilerin için saol tanrıçam canım benim bakıcam dediklerine opuyorumnanaktan
ne demek canımopuyorumnanaktan
tanrıçam piki vücutta çatlak olmasın diye bildiğin bişiy var mı?bugün farkettim ki çok azıcık çatlamışım :KK43:((((((( :gitme:mafoldumben halbuki kilo da almadım niye çatladım ki durduk yere yahu :KK43:(
yağ karışımı uygulıycaksın tatlım,ben netrojenin vucut yağının içine yasemin ve sandal bide kayısı yağı koydum..sende böyle yapabilirsin..çatlağım yok bebek gibi yapıyo:jeyyar:netroşen pahalıdır en iyisi susam yağı al aktardan daha hesaplı oluryerimseniben
tanrıcam ben genelde fondoten pudra kullanmazdım ama sıvılce ızlerım var kırmızı kırmızı avonun katalogunun cazıbesıne kapılıp 23 tl ye bır pudra aldım dogal duran ama suruyorum yuzume beyazlık verıyor hıc bı pokuda kapatmıyor hoş ben kapatsın dıye almamıstım cıldıme renk verdın matlastırsın dıye almıstım ama sımdı sıvılce ızlerım gozume batmaya basladı bugun goden rose un kopuk fondotenı vardı onu denemeye gıtmıstım satıcı kız benı alex avıen e cektı hemen sanırım o standttan sorumlu ne zaman oraya gıtsem magazanın calısanı oldugu halde alex satmaya calısıyor bende kıllanıyodum ama busefer denedım onerdıgını nıye sen fondoten alacam dıyosun terecattor pudra al dedı pudram var dedım dene bır bunu dedı surdu super bır urundur dedı ama gercekten bır tek pudra butun ızlerı kapattı şimcik sana sorum su bebegım ben pek anlamam pudra fondotenden beklentım şu cıldıme renk versın parlaklıgını alsın cunku karma cıldım e sıvılce ızlerını kapasın bu urun 30 tl ımıs baska onerecegın marka ve urun varmı yoksa alex avıen ıyı al mı dersın bırde bronz allık tavsıye edermısın uygunundan cok para harcamak ıstemıyorum kocişin eli sıkısık bu ara
çok zırvaladım uzattım ama dokturmek geldı ıcımdensempatiksalakcinni
aşkolsun tatlım nie zırvalayasın..ben mybeline köpük fondo önermem sana çünkü yapısı yağlı ve senin cildin sivilceli..ben kuru ciltlere öneririm onu o zaman gerçekten çokta pratik
ben carminanın minerallai fondosunu almıştım 18 tl mi neydi..gayet güzel kapatıyo şstersen bi bak ona..birde golden rosenin harika bronz terekotaları var onları öneririm hemde hesaplı..ama marka olsun diyenler olursa para sorun değilse guarlian alsınlar
kızlarr günaydınn
tatlım ben daha önce bununla ilgili paylaşımda bulunmuştum,onu bir tasa koy tasıda kaloriferin üzerine koy yada toz makinesinin falan:)o ılınınca küçük bir kaba dök..ben badi şopun dudak bakımı kabına dökmüştüm kırılan rujlarımı.bu şekilde değerlendirebilirsin canım

Bakınn ben de tanrıçamın aynasından aldımm:1closedeyes:zemuszemus
adsztlc.png

X