Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam sephoradan kaş kalemi aldım başarılı
sevindim tatlım güle güle kullanopuyorumnanaktan
tanrıça canım flormardan aldım eyeliner pen diye bişi sürülmesi kolay diye...umarım gelince sürebilirim eyvahedigeldismile
sende güle güle sür pandoram:1hug:bak alışıcaksın inan bana...dediğim gibi deneme yanılma yolu ile kıvırıcaksın..ben sana tarif etmiştim ya kart koy kuyruk istersen die göz çizgine,ilarzu kuzenciğim videosunu çekmiş onu izliyerek fikir edinebilirsin..her çektiğin eyelineri resimle..sonra sil yenisini sür.bakalım hangisi içine sinicek.aradaki farkı görürsünŞeniz
senin baban şekerci olduğu için bunları yapmana gerek bile yok:smiley-cool:ama yapınca tabi daha güzel oluyo o ayrı:))memnun kalmana çok sevindim kaşına gözüne bittiğim,verdiğim bilgilerden ziyade siz değerlisiniz canım arkadaşlarımhihoyyyt
bebeğim ben göz makyajım için netrojen kullanıyorum..fiyatı 16 tl civarı
badi şop sütle önce siliyorum.sonra cilt tipime uygun jelle yıkıyorum,ardından tonikle siliyorum...sizin orda badi yok,diadermine alabilirsin biberim fiyatıda uygun
işte geldim burdayımmm tanrıcam bebetom kokolinam opuyorumnanaktan
okuya okuya son sayfaya kdr geldim yine kültürlendim :roflol:
zeytinyagı-karabiber ikilisini merak ettim denicim bebekm
nerdesin sen kokolinammmm:gitme:çok özledik ama biz sizi:ecrin_bebek:kültür mantarım benimkaydirigubbakcemile3bırakma biziolumunekankayizsmile
karabiberle ne maske yapiyonuz kizlar birisi allah rizasi icin seyttiriversin anlatirversin bagaaaa ya

vaktim yoh o kadaaaaaaaa sayfayi okucak please tez cevap bekliyemboshayallersmile
saolsun karabiberr açıklamış tatlım..umarım işine yarar

pastelden aldım bugün...yeşile bayıldım..öneririm kızlar hihoyyyt
kankammm hayatımın kadını güle güle kullan:lepi:
allah razı olsun sevenlerden saol bitanemhihoyyythee valla müşterim bol allah bereket versin:roflol:
cennetkokulum bu topiğe anca vakit ayırıyorum,amacım şu:güzel bir makyaj için önce cilt temizliği gerekir.cildin istediği kadar kötü olsun en kral makyajı yapsan kaç yazar..ama cildin güzelse makyaj yapmasanda olur
arkadaşlarımıda yani sizlere bunu aşılamaya çalışıyorum.gaza gelip yapan oluyo,buraya yazmayan çok insan var bunuda biliyorum:)o yüzden ayrı topik açma gereği duymuyorum canım ama sen bana ne zaman istersen sorabilirsin..bana sor,arama tek tek,ben sana yardımcı olurum bitanemkaydirigubbakcemile5
E uzun sürmezse ne anladım ben bundan..yoksa sık sık yapıncamı dolgunluk oluyor..
İhtiyacım yokta..bilgi olsun mahiyetinde yaniiii..

Şeniz
uzun sürsün istiyosan silikon taktırıcaksın,yada ihtiyacın olmadığı için hayrına sorduğun kesim silikon taktırıcak:1closedeyes:

benim burnumun iki yanına denk gelen nanak bülkemde çillerüm vaaarr offfbilmiyorumkismilesefmemek çil ben:umursamaz:
yani kısacasu çilliyiimm hiiihhhhh
neetcem ben fıstıım,de bana da bişey

tanrıçam canım badi şopun renkli nemlendiricisini aldım ama pek etkilnmdeim sade çok hafif bi parlaklık oldu onu nası kullanayım inceliği warmı hayatım

benim burnumun iki yanına denk gelen nanak bülkemde çillerüm vaaarr offfbilmiyorumkismilesefmemek çil ben:umursamaz:
yani kısacasu çilliyiimm hiiihhhhh
neetcem ben fıstıım,de bana da bişey
cilt tipin nedir megom?önce onu de
tanrıçam canım badi şopun renkli nemlendiricisini aldım ama pek etkilnmdeim sade çok hafif bi parlaklık oldu onu nası kullanayım inceliği warmı hayatım
canım benim onu ben sade kullanmam,öyle kullanınca spot ışığı gibi olurum çünkü:)o yüzden fontotenime karıştırıp öyle sürüyorum tatlı bir ışıltı veriyo sende öyle yap canım..hatta denemesini yapmıştım gördünmüydü?

normel cilt tipim..
yağlıya eğilimi var ama deelbilmiyorumkismile

bu arada yapılan kürler tabi ki geçici çözüm olur dudak kalnlaştrmak içn...
ozmn her ince dudaklı kürlerle kalınlaştırrdı...ee silikona da gerek duyulmazdı...

tanrıcam eyi geceler
bugun aktardan kırkkilit otu aldım
koca bi poset 3tl
adama sordum nası yapcem diye biseler zırwaladı
rice etcem bi anlatırmısın ??

[
[uzun sürsün istiyosan silikon taktırıcaksın,yada ihtiyacın olmadığı için hayrına sorduğun kesim silikon taktırıcak:1closedeyes:
Meydan Larus Tanrıçam....Belli bir süre atıyorum 3-5 hafta sürekli yapınca kalıcılık olurmu deyom kıı..fisfisfis
Tabii hayır da iyi bişey.. bilgi dağarcığımda kalsın gerekince kullanırım öyle değilmi?

normel cilt tipim..
yağlıya eğilimi var ama deelbilmiyorumkismile
megim bak sandal,yasemin ve kayısı yapı...bu 3ü lekeler için harika bir formüldür.cilt tipin karma olmadığı için çillerin olduğu bölgeye sürebilirsin
c vitamini..allah ne verdiyse limon porkatal greyfurt mandalina:))yerken ıısırık al suyunu gezdir çillerine
renk tonunu dengeleyici pirinç suyu tarifimi biliyomusun?tekrar söyliyim.pirinci dinlendir o suyla yüzünü yıka
domatez maskesi..domatezi rendele(2 çay kaşığı alsan yeter içinden)içine limon sık ve çillere sür.buda rengini açmaya yarar bebeğim
saol bebeimmmmm opuyorumnanaktan
senle beraber alcaktık ama görnce kaçırmıyım dedim :)))
kankam benlede çıkıcan dur hele neler alıcan bak
bu gün aldığın çantanın ve markanın fiyatını yazmıyımda dışlamasınlar seni kk dan:roflol:ama hasta oldum çantaya kankam güle güle kullanŞenizkeşke eklsen ama:1rolleyes:

dünya güzeli naber boshayallersmile bebekom geçen gün o söyledigin yağ hakkında daha ayrıntılı bilgi verecegim demiştin acaba ne zaman verirsin ben nette şöyle bir araştırma yaptım ama bilmiyorumkismile

patim güle güle kullan ne kadar aldın cnm

teşekkürler güzellik,c vitaminini ayrıca tuttumopuyorumnanaktan

Oyyy cnmmmm yerimmm seni bennn tatlı dillii güzel kalpli arkadaşımmmm canımızsınn sennn kurbann oluruz sanaaŞeniz
Tamammm bitanemm diadermine alayımm sağolll bebemmmm:1hug:

yavrim benimm Şeniz
olumunekankayizsmile
daha güzelleri senin olsun bebeimmmm :asigim: opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
tanrıcam eyi geceler
bugun aktardan kırkkilit otu aldım
koca bi poset 3tl
adama sordum nası yapcem diye biseler zırwaladı
rice etcem bi anlatırmısın ??
anlatıyım canım
sen bunu iç gerisini allaha bırak:)saçınıda uzatır,kolestrol düşürücü,böbreklere iyi,kilo verdirmeye yardımcı,harici kullanırsan yüzünü silebilirsin,tonik yapabilirsin,saçına sürebilirsin son durulama suyu yaparsan saç uzatmaya ve dökülmeye faydası var.ve saymadığım türlü faydaları:içelim:
tanrıçam görmedim nasıldı aşkım
yavrum bulup ekliyim öyleyse
tabi sevaptır vesile oluyosunsempatiksalakcinni
tatlıgacı kalıcı çözüm değil bu formül,ama dudağını yakıp kabuk bağlatmıyo tarçın yağı yada viks gibi..çünkü zeytin yağı bakım yapıyo zaten,varsa susam olabilir,biberde yakıyo bi güzel geçici yani
teşekkürler güzellik,c vitaminini ayrıca tuttumopuyorumnanaktan
Şeniz
sensin o güzellik esas melekomŞeniz
livim ya resmini çekicektim anam atmış:)ama kendinizde elde edersiniz isterseniz tohumunu alıp zeytinyağına koyuyosun falan filan..ama hazırı varken gerek yok..
şöyle söyliyim kanka sana saç uzatır,meme kalça ve dudak dolgunlaştırmaya etki eder..hatta boy bile uzatır.extra olarak romatizmaya falan iyi gelir
ama tabiki meme ve dudak büyütme olayı için yüzde yüz bişey diyemem sürekli kullanmadım,ben saçıma v dudağıma sürdüm,.ğrenç kokusu var,bunu hindistanlı ve çinli hatunlar kullanırmış banada budist ve ayrıca aktar olan egzantrik bi tanıdığım söylemişti,uzun senler kullanırlarmış ve harbiden büyütüyomuşbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…