Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tam silicektim alıntıyı almış bile çakallkaydirigubbakcemile
silmicem Allah'tan deşifre olcuağım bi durum yoktu:1ninca: ajanım tabe peşindeyim heevereliniortak kızma amaaolumunekankayizsmile
bi gölgem bi sen zaten kuzumolumunekankayizsmileikinizdende kaçış yokaklinialirimsmileŞeniz
kac gundur yoktu
bende ozledım tanrıcamı:sinifsinif:
(benım neyım eksık ayol)
eksik olurmu kız fazlan var:jeyyar:vay vay demek sende özledin:eek:şeyy kem küm utandım ben şimdi:kedi:bende sizi çok özledim valla sende varsın özlediklerimin içindehihoyyytçünkü sevdiğim herkezi özledim:1hug:
bayanssulusmilebaby o ozel maske tariflerini çok geçe atma olur mu ?aklinialirimsmile
fırından çıktığı gibi burda livoaklinialirimsmile
kankam harbi yaa bugün geldim niye sana sormadım ki bilmiyorumkismile
yemekten aklıma bişe gelmedi ki plann cokacimcoook
sormama gerek kalmamş eklemşsin istedgm tarften hihoyyyt
kullanmam gerek bu ara fazlasıynan bunu :jeyyar:
aman ne yedin sanki bebilmiyorumkismilezaten kemiklerin sayılıyo seni görübilmiyorumkismilence komplekse giriyorum:sinifsinif:seksenn yüzonsekiz seksenn:roflol:ay aklıma geldikçe gülüyorum bu günü ya:))
taanrıçamm brazdan yoğurtluyu yapcam bebişim.hoşgeldin bu aradaaa:KK66:mucukkk::KK66:

hazır elin değmişken cacıkta yap:smiley-cool:cacığıda sürebiliyosunuz ben şahsen sürüyorum:nazar:içinde salatalık var ayol daha ne olsunhihoyyyt

taanrıçamm brazdan yoğurtluyu yapcam bebişim.hoşgeldin bu aradaaa:KK66:mucukkk::KK66:

kız yoğurtlu deyince mantı geldi aklıma..ama üşengecim yaaa..hazır mantı geldi aklıma..a.s

Tanrıça kuşu..Kantaron yağı ile ilgili ne biliyon..ben lekeler için başladım ,bi kaçgündür devam ediyorum..bi de çatlaklara iyi geliyormuş..baccaamda varda sadecene..onada deniyorum..bakçez noolcak..
yerimseniben

bu salisilikli maskeye su yarım çay bard.mı koycaz?
ıhlamur yada 40 kilit..çiğ su koyma..suyun çiği nası oluyosa:)
tanrıçam selam.bişey danışayım sana hayatım ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum fakat aşdırdıktan sonra yüzümde pıtırcıklar oluo nası önleyebilirim canım
yavrum ona hiç bir çözüm bulamazsın..mümkünse buz tut ve bepanten sür..ama o pıtırcıklar olur..ilerde sarkıcaksın biliyosun dimi:1ninca:çünkü ağda sarkıtır yüzü bebem..madem aldırıcaksın iple aldır
kız yoğurtlu deyince mantı geldi aklıma..ama üşengecim yaaa..hazır mantı geldi aklıma..a.s

Tanrıça kuşu..Kantaron yağı ile ilgili ne biliyon..ben lekeler için başladım ,bi kaçgündür devam ediyorum..bi de çatlaklara iyi geliyormuş..baccaamda varda sadecene..onada deniyorum..bakçez noolcak..
yerimseniben

bacağın için at kestanesi öneririm canım..evet kantaron iyidir ama kendin elde ediceksin..öylesi makbul..zeytinyağına koyup bekletip süzüceksin

Son düzenleme:
[

aman ne yedin sanki bebilmiyorumkismilezaten kemiklerin sayılıyo seni görünce komplekse giriyorum:sinifsinif:seksenn yüzonsekiz seksenn:roflol:ay aklıma geldikçe gülüyorum bu günü ya:))

]

kızaam sen telefonla konuşurken yedim hepsiii sempatiksalakcinni
birseenn neydi birsenn :roflol:

böböğüm sana bir sorum daha :nazar: kaşlarımı bilisen
seyrek azcuk...çözüm?bilmiyorumkismile

Atkestanesini napçam kız..yeniyomu o?bacaamamı yedircem?bacaama mı bağlıycam?deyiver hele..kaydirigubbakcemile3

yane..yağınımı alalım, nesini naapalım gül tomurcuuu..bayanssulusmile

yerimseniben
kantaron yağının yara izlerine falan iyi geldiği söyleniyor .. sarı ve kırmızı olmak üzere iki çeşidi varmış yara izleri ve çatlaklar için olan kırmızı renkli olan..yara izleri yeni ise kolayca geçiyormuş ama bilemicem bu yağın asıl orjinalini bulmak lazım ya aktarlara güvenmiom ..kantaron çiçeği bulsak aslında yağını evde bile çıkartırız, çiçekleri zeytinyağında bekletiyorlarmış..ama bu çiçekler nerde bulunur ki :)
ben bacaklarımdaki kesik izlerine denedim aktardan aldığım ile 1,5 ay falan ama geçmedi..seninki geçerse haberim olsun çatlaklara da başlarım :KK70::kahve::smiley-cool:a.s.

7228.jpg

bugün gezerken dikkatimi çekti..kokusu victoria's secret ınkine acaip benziyodu bende aldım bayanssulusmile ficut spreyi kızlar...10 lira

14.jpg

bunu da çok seviyorum fikir olsun diye paylaşim dedm :)) saç kırılmasını önlüyo..ıslak ve kuru uygulanıyor..
fiyatı 8,5

kızaam sen telefonla konuşurken yedim hepsiii sempatiksalakcinni
birseenn neydi birsenn :roflol:

böböğüm sana bir sorum daha :nazar: kaşlarımı bilisen
seyrek azcuk...çözüm?bilmiyorumkismile
kanka geçen eklemiştim ya kirpik ve kaç bakım yağı...ama sen şimdi onu bulamassın,en güzeli al bir badem yağı,pamuklu çıbıhlarla onu kaşlarına sür kurban:hulya:
Atkestanesini napçam kız..yeniyomu o?bacaamamı yedircem?bacaama mı bağlıycam?deyiver hele..kaydirigubbakcemile3

aşkitom onun yağını alabilirsin yada kendin elde edebilirsin
detaylı bilgi veriyim madem konu açıldı
.Çoğu kişi zehirli olduğunu bilir de pek toplayanı olmaz bu kestanelerin.Tadı çok acı ve öldürecek kadar zehirli olduğu için sadece haricen kullanılan bu bitki,son yıllarda kozmetikçiler tarafından keşfedildi.Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak
at kestanesi kullanılıyor.At kestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak görülüyor.At kestanesiileyapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor.Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor,yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor.Bu özellik at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.Günümüzde bir çok botokx etkisi yapan krem,vücüt bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.Romatizmal ağrılar,kas ağrıları,saç dökülmesi,yüzdeki güneş lekeleri,damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasıda son derece etkili olan at kestanesi,hemoroit tedavisinde kullanılır ; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler,ağrıları dindirir,
gevşemiş boyun derisini sıkıştırır..

buda yazın benim aldığım at kestanesi kremi
grnt0461.jpg

grnt0462.jpg

KIRIŞIK DÜZELTİCİ KREMLER AT KESTANESİN'DEN YAPILIYOR
bu ürün 8 tl.aktardan almıştım..anneme aldım yüzüne sürsün die..ama eserekli anam kullanmadı:)bende totoma sürdümzemuszemus

7228.jpg

bugün gezerken dikkatimi çekti..kokusu victoria's secret ınkine acaip benziyodu bende aldım bayanssulusmile ficut spreyi kızlar...10 lira

14.jpg

bunu da çok seviyorum fikir olsun diye paylaşim dedm :)) saç kırılmasını önlüyo..ıslak ve kuru uygulanıyor..
fiyatı 8,5

kankam güle güle kullanolumunekankayizsmile
bende çok kullanırdım eskiden sprey..her kokusu vardı bayılırdım ama ne zamandır kullanmıyorumbilmiyorumkismile
banyodan sonra hele mis gibibayanssulusmile
aldığın saç spreyide güzeldir onuda severim her ne kadar evde dolapta kös kös beklesede:smiley-cool:

tanrıçam yarın body shopa gidicem ciltim karma ya benim yosunlu seriyi alcaktım demi bebeğim

kızz tanrıçamm zayıflama formülün varsaa sülee:):9vardır sendee bilglii hatunummm benimm:KK66::KK66:

olmamı:jeyyar:
bi kere tek geçtiğim bişey varki lahana çorbası..
üşenmem yaparım diyosan tarif yazıcam yapalım beraber başlarız bende gaza gelirimcokacimcoook
dier formül kırkkilit otu..onu yada biberiyeyi tavsiye ederim bebem..dier formüllerde var ama en sevdiğim bunlar..bide bol su(hiç hiçmemmafoldumben)

canım yarın gece yurda dönüyorum yani çorbayı yapamam en bildiğin pratikleri paylaş bebem.kırıkkilit otu kaynatılıp içilio diosan o olur:)ben kışın günde 3 bardak su içerim en fazla aklıma gelmez benimde.ama bu alar içmeye çalışıyorum.kışın su midemi bulandıryor benm.çok nadir susuyorumm çünküü kışın.sanırım çok çay kahve içmekten susamıyorum

kankam güle güle kullanolumunekankayizsmile
bende çok kullanırdım eskiden sprey..her kokusu vardı bayılırdım ama ne zamandır kullanmıyorumbilmiyorumkismile
banyodan sonra hele mis gibibayanssulusmile
aldığın saç spreyide güzeldir onuda severim her ne kadar evde dolapta kös kös beklesede:smiley-cool:

aaa kullan kızz süper yapıyo saç spreyi bayanssulusmile
banyodan sonra ben avon un body lotion unu kullanıyorum knkam şuan...sırf kokusu için var yaa :)) narlı çnkü...banyo esnasında da aynı narlı kullanıyorum...avon ürünü tek bunlar var elimde sempatiksalakcinni
senle takıla takıla artık bende kullanmıyom kanka avon olumunekankayizsmile sevmiyom artıkın

canım yarın gece yurda dönüyorum yani çorbayı yapamam en bildiğin pratikleri paylaş bebem.kırıkkilit otu kaynatılıp içilio diosan o olur:)ben kışın günde 3 bardak su içerim en fazla aklıma gelmez benimde.ama bu alar içmeye çalışıyorum.kışın su midemi bulandıryor benm.çok nadir susuyorumm çünküü kışın.sanırım çok çay kahve içmekten susamıyorum
anladım kurban olduğumbilmiyorumkismileo zaman aktardan kırkkilit otu al 3 tl lik kadar..onu bir tutam kaynar suda demle 5 dakika kadar..süzüp iç..günde 2 kere içsen yeter...bide birazdan bşey ekliycem onuda kullanabilirsin meraklım resim gelicek bekleyerimseniben
aaa kullan kızz süper yapıyo saç spreyi bayanssulusmile
banyodan sonra ben avon un body lotion unu kullanıyorum knkam şuan...sırf kokusu için var yaa :)) narlı çnkü...banyo esnasında da aynı narlı kullanıyorum...avon ürünü tek bunlar var elimde sempatiksalakcinni
senle takıla takıla artık bende kullanmıyom kanka avon olumunekankayizsmile sevmiyom artıkın
kankam senin saçlar şahane zaten:nazar:benim senin kadar güzel olmadığı için o kadar özenmiyorum ne biliyim:sinifsinif:

içinde varmış seninde kızamm deme öleaklinialirimsmile

tanricam dun sordum bugun vereyim cevabi aso ismi ile hic derdim yok sadece merak ettigimden sordum alinmaca kizmaca olmasin tamam mi :teselli:

X