Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
melegim gene tarif vermissin yerim seni cokacimcoook...baby o topık 2-3 gunden sonra cope mı gidecek orasını anlamadım bilmiyorumkismile
kanka senin oncekı maskende de tuz vardı bunda da tuz var kesin bu da manyak guzeldirbayanssulusmile (zaten içinde elma sirkesi varmıs kesin harikadır ) yrna yapıcam zemuszemus

tonik 2-3 günlük livim..zaten çok yapmadım..çay bardağının yarısı kadar..taze olması makbul..
tuz geriyo suratı kanka o hissi seviyorum..ama senin cildin kuru sen yapma bitanembilmiyorumkismileyada sirke koyma bal koy yoğurdayerimseniben

tannrıcam bebeğim öslettin ben giremiyorum bi 10 dk sonra gene bi 10dk:1ninca:
canım benim burayı hep takipteyim gizli ajan misali:tomato:

tannrıcam bebeğim öslettin ben giremiyorum bi 10 dk sonra gene bi 10dk:1ninca:
canım benim burayı hep takipteyim gizli ajan misali:tomato:

kızım deli ettin sen beni:tomato:mesajlarını kapatmaşın cvp yazamıyorum aç şunlarıkaydirigubbakcemile
başladın yine ajanlığa:1ninca:kaydirigubbakcemile3

kızım deli ettin sen beni:tomato:mesajlarını kapatmaşın cvp yazamıyorum aç şunlarıkaydirigubbakcemile
başladın yine ajanlığa:1ninca:kaydirigubbakcemile3

Çok üzgünüm çoookbiliyodum kızıcağınıeyvahedigeldismile
tamam kuzum açayımda yaaa ben hemen çıkıyorum bilgisayarım ortak kullanım alanına girdi imece yapıyoz:roflol::roflol:
evet ajan:1ninca: askerim aramadım bunalım modunda güldüm demin:1ninca:

pandora eyeliner için sürme taktiği istemiştin canım..şöyle söyliyim sana bu deneme yanılma yolu ile olur..evde geç aynanın karşısına sür..sil...sür...sil..el alışkanlığı kazanmış olursun..ayrıca kalın çekmemeğe özen göster..kuyruk kısmına glnce çok özen gösterme..gelişi güzel hafif dokunuş yap..sonra elinle sıyır..üzerinden muntazam olarak tekrar geçyerimsenibenhatta kuyruk kısmını germe sürerken..yanıltabilir seni canımŞeniz

tanrıcam yazmadan edemedım
benım su ara sorum yk ondan ısmım sayfalarında gorunmuoooo
amma welakın alttan takıpteyım
bılgıne:)

Çok üzgünüm çoookbiliyodum kızıcağınıeyvahedigeldismile
tamam kuzum açayımda yaaa ben hemen çıkıyorum bilgisayarım ortak kullanım alanına girdi imece yapıyoz:roflol::roflol:
evet ajan:1ninca: askerim aramadım bunalım modunda güldüm demin:1ninca:
bunuda sil göriyim seni..alıntı yaptım ahh silersinsüprizzzzzkaydirigubbakcemile3anladık ajan kılıklı ninja seni:1ninca:kızarım tabi:dilcikar:
baby bende o hissi seviyorum acaba boyunada sursem olur mu ki ?
livim en önemli yerlerimiz el boyun ve göz altı..neden dersen kadınların ilk yaşlanan yerleri buralar ve estetik ellere boyna çok zor..o yüzden iyi bakmak lazım..boynuna sür tabi kızım oraya özel maske tarifide vericemaklinialirimsmile
tanrıcam yazmadan edemedım
benım su ara sorum yk ondan ısmım sayfalarında gorunmuoooo
amma welakın alttan takıpteyım
bılgıne:)

panterimm güzel gözlüm hoşgeldin..olsun anacım kalbimde senin adınolumunekankayizsmile

bunuda sil göriyim seni..alıntı yaptım ahh silersinsüprizzzzzkaydirigubbakcemile3anladık ajan kılıklı ninja seni:1ninca:kızarım tabi:dilcikar:
[/B]

tam silicektim alıntıyı almış bile çakallkaydirigubbakcemile
silmicem Allah'tan deşifre olcuağım bi durum yoktu:1ninca: ajanım tabe peşindeyim heevereliniortak kızma amaaolumunekankayizsmile

tanrıçam selam.bişey danışayım sana hayatım ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum fakat aşdırdıktan sonra yüzümde pıtırcıklar oluo nası önleyebilirim canım

bayanssulusmilebaby o ozel maske tariflerini çok geçe atma olur mu ?aklinialirimsmile

Son düzenleme:
kankam harbi yaa bugün geldim niye sana sormadım ki bilmiyorumkismile
yemekten aklıma bişe gelmedi ki plann cokacimcoook
sormama gerek kalmamş eklemşsin istedgm tarften hihoyyyt
kullanmam gerek bu ara fazlasıynan bunu :jeyyar:

X