Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızz artık tanrıça o kaydirigubbakcemile

allığını begendim bu arada cnm.bana da fikir oldu yerimseniben gidip bakim bende
loreal rimel yanılmıyosam 35 filandı...indirimdeyse bende koşim kaydirigubbakcemile3

Bayıldım bu allığın tonuna kaça aldın cnm

kızz artık tanrıça o kaydirigubbakcemile

allığını begendim bu arada cnm.bana da fikir oldu yerimseniben gidip bakim bende
loreal rimel yanılmıyosam 35 filandı...indirimdeyse bende koşim kaydirigubbakcemile3

biliyorum eski nicki asoymuş sanırım ama tanrıça demek pek hoşuma gitmiyor. o yüzden aso diyorumgamyoncuiremsu
allığımı denedim eve gelince hoşuma gitti. pazar günü makyajımda kullanıcam. inş kalıcı olur.şakkıdı

watsonsa bakın mutlaka kızlar. uygun şeyler oluyo. önce bi kataloğunu alın elinize yalnız.:teytey:
bu indirimler varmış bundan istiyorum diyin. yoksa güme gidebilirsinizlülülülülülü

şu asonun dediği loreal rimelin tam adı neydi? ay gelse bi artık. gelince cvplaması gereken bi sürü şey vara.s.

Son düzenleme:
ay loreal indirimini yanlış sölemişim kızlar.
loreal ten ürünlerinden(fondöten,pudra,allık,kapatıcı) alana tüm maskaralar %50 indirimli diyor.
loreailin indirimi böyleymiş. sorrybilmiyorumkismile

canım bide kirpik kıvırıcı aldım 4 liraydı o .14 lira tuttu hepsi . demek ki allık 10 lira falan sempatiksalakcinni

ben 88 numarası aldım .:lepi:

=) tmm cnm anladım sağol güle güle kullan sen de.
88 bana koyu gelir her allık tonu olmuyo pembeyi çok seviyorum mesela ama çok uçuk olması lazım yoksa yakışmıyo. Şefatli tonunda da hepsi olmuyo ama buna bayıldımm kesin almalıyım tşkleropuyorumnanaktan

bu 88 in burda göründüğü kadar koyu değil karabibercim.eğer çok koyu dersen 89a bakabilirsin ama şeftali tonu istiyormuşsun sen bilirsin o zaman.
teşekkürler canım

Karapiperrr..bunun 86 numerosunu kullanıyorum..fotodaki renkle ilgisi yok..bizim gibi karakızlara yakışır..ben çoook memnunum renginden..hemen hemen her ruja gidiyor..yada benim ruj tonlarıma gidiyor..mutlaka bak..Yine terekota serisinin 44 numerosunu kullanıyorum..ondan da memnunum..
bi koşu git bak..bana haber ver burda bekliyommm..

85 ve 82 si de hoş..öneririm..

valla aso denmesini sevmiyo artıkın bilmiyorumkismile o yüzden şeyettim zemuszemus

hımm anladım ama bende tanrıça demeyi sevmiyorum. ama şahsın kendisini seviyooommhihoyyyt
ee nolcak şimdi ne dicem ben? gelince kendi sölesin o zaman:icecream:

Hadi ya tmm cnm ona da bakayım o zaman not ettim. Allık çok önemli çok hassas davranıyorum o yüzden ama bunlara kesinlikle bakıcam tatlım sağolŞeniz

pandoram sen süper fiyata aldın..hem fırça seti hem minaralli farsositososito

eyeliner fırçası şöyle bişey canım..ayrıca teşekkür ediyim artık napıyım:))Şeniz
Tanrıçam; sağol balım sabitleyici tavsiyen için deneyeceğim balım
Sabaha kadar nöbet tuttunuz şimdi de uyuyun bakalım siz daha!
Gene de ben günaydın diyeyim herkese.
Akşam okursunuz artık
ya olmadı sprey şişesinin içine koy maden suyunu fışkırt yüzüne al sana termal su:smiley-cool:
biz gececi tayfayız kızım yarasa gibi gece yaşıyoruzkaydirigubbakcemile3
herşey kk için:enbuyukkk:durmak yok....lmaz:yola devamsempatiksalakcinni:lepi:
Allah ım 4 buçuğa kadar burda bu çiçek suratlım yaaa
delirecem kıskancımdan artıkın

ben bi oraya gelem seni bak hiç bırakıyom mu boş:))

geceleeerr verin baaa asomuuuu
kuzi bende gündüz kıskanıyorum sen kk dasın ben başka alemlerdebilmiyorumkismile
bülent ersoyun şarkısını açıcam şimdi kuzi gecelerrrrr die dinlicem vallakaydirigubbakcemile3
:roflol:allah belanı vermesin arzu koptumsırnaşık şey

kanka geçen bundan aldım da kullanmadım hala yaa
iyi midir nedir bi soram dedim sana
sivilce yapar mı acep
sen bunu boynuna sür kanka sivilceye yaramaz..ben ellerime yada göğsüme sürüyorum yada çok kuru kaldığını hissedersem cildimin o zaman...bu gün beraberdik nie sormadın zalaksempatiksalakcinni
ilarzum aynı numarayı bende yapıyodum şeffaf rimel kullanıyodum ki güzel görünsn kirpikleirm..hocalarda çakmıyodu B]

miç kurusuuu:jeyyar:dier hinliklerinide sökül...dinliyoruz:hulya:
tanrıça sivilce izleri icin bildigin bir uru varmı kırmızı kırmızı duran sıvılce ızlerınden bahsedıyorum
tatlım limon sürmeni tavsiye ederim.ayrıca pirinç suyu..portakalda olabilir..greyfurtta..önemli olan c vitaminli olması..ben portakalda sürüyorum yüzümezemuszemus

Son düzenleme:
yoğun istek üzerine-tatlicadiarzu-:roflol:havaya girdim yalnız bakarmısınızbayanssulusmilemaske tarifleri gelsin neyse:smiley-cool:
bu maskeler sivilceli ve yağlı- karma ciltler içindir..kuru ciltler uygulamasın!
kendi toniğinizi kendiniz yapın..atmayın değerlendirinhihoyyyt
malzemeler:malzemeler:limon kabuğu rendesi..kırkkilitotu(salisilik asit içerir o yüzden)üşengeç hatunlar bu otu nası bulucam falan die sızlanırsınız şimdi..isteyen ıhlamur koysun..2 tanede karanfil
bı tonik 2-3günlüktür..fazla beklemez..karanfil antiseptiktir(doğal)limon kabuğu c vitamini 40 kilit otu salisilik asit..yani miktop kırıcı özellikli..:hulya:

sivilceli cilt için bir tarif dahazemuszemus
malzemeler:2 tatlı kaşığından az yoğurt,azcıkelma sirkesi birazda tuz
bunuda yüzünüzde10 dk tutun yıkayın..yağlı ciltten ziyade karmalara tavsiye ederim..

Son düzenleme:
şu tonik tarifinde, üşengeç hanım deyince birden kendimi buldum.sempatiksalakcinni.
peki aspirin koysak ..onda da salisilik şeysi var ya..yok mu?:uhm:

biraz kızmışsın sanki. sen bana aso deme sevmiyorum deseydin kullanmazdım.
ben siteye yeni üye olduğum zamanlarda bi aso vardı diye hatırlıyorum. sonra burdan bir arkadaş sana ilk başlarda aso diyince öle diyim dedim.tamam demem bundan sonrabilmiyorumkismile
yınede sorularıma cevap vermişsin saol.kaydirigubbakcemile5

melegim gene tarif vermissin yerim seni cokacimcoook...baby o topık 2-3 gunden sonra cope mı gidecek orasını anlamadım bilmiyorumkismile
kanka senin oncekı maskende de tuz vardı bunda da tuz var kesin bu da manyak guzeldirbayanssulusmile (zaten içinde elma sirkesi varmıs kesin harikadır ) yrna yapıcam zemuszemus

şu tonik tarifinde, üşengeç hanım deyince birden kendimi buldum.sempatiksalakcinni.
peki aspirin koysak ..onda da salisilik şeysi var ya..yok mu?:uhm:
seni düşünerek yazdım zaten:jeyyar:bitanem ben doğal olsun istedim aspirindede salisilik var olur ama ben böyle yapılmasını daha uygun görüyorum..istersen sen öyle deneolumunekankayizsmile

daha önceden söyledim lilyumcum ama unutmuşsun demekki..kızmadım sadece senin yorumuna istinaden açıklama yaptım şaşırdım çünkü:)rice ederim nie vermiyim canım yinede diyosun:roflol:her zaman veririm bildiğim bişeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…