Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
O ayna e güzel şey ölee:asigim:
:asigim:
araba için olanlar başkaaklinialirimsmileaynen şekerim süs olarak alıyorum zatensempatiksalakcinnieee kendimede bakıyorum tabizemuszemusbüyük tarafıylada bıyıklarımı yoluyorum meselabayanssulusmile
aaa canım çok saol hemen bakıyımŞeniz
cimri karı 5 tl ye almıyanı dövüyolar:smiley-cool:

geçen gün aldığım macun ve fırçam
macun 7 tl..pompalı bide çok hoşuma gidiyozemuszemus
fırçada kolgeyt:)oda 7 tl
diş eti hassasiyetim bittiği için kafama göre aldım bunları doktor önermedi
fırçadanda macundanda memnunum tavsiye ederim

Neydi kız o dişeti hassasiyet macunun..benimde sorunum başladı..sıcak soğuk içince protezden bile hissetmeye başladım..diş dr.zirkonyum kaplıycam dedi..neyse o?

ayna çok hoş yanlız, benim aynamı, eşim traş olurken kırmış bide saklamış görmiyim diye, ondan dikkatimi çekti hala alamadım, üşengeçlikten:mymeka::mymeka:kaydirigubbakcemile3

ay tanrıça makyaj çantalarındaki malzemeler hep böyle sardalya gibi dizili düzenlimidir, bravo valla:hulya:

ay tanrıça makyaj çantalarındaki malzemeler hep böyle sardalya gibi dizili düzenlimidir, bravo valla:hulya:

he kız valla öle:ecrin_bebek:kk koycam die hizaya sokmadım yanikaydirigubbakcemile3
düzeni severim,tabiki dağıttım zamanlarda oluyo,ama hemen bu hale sokarımboshayallersmile

Neydi kız o dişeti hassasiyet macunun..benimde sorunum başladı..sıcak soğuk içince protezden bile hissetmeye başladım..diş dr.zirkonyum kaplıycam dedi..neyse o?

Cnm dişlerin kaplama mı zirkonyum da kaplamanın bi çeşiti. Daha doğal duruyo daha kullanışlı normal porselene göre.

Kıııız Tanrıça kokoşu ne diicemm..Allıklar kısmında Nars Orgasm ın ,bodyshop un 4 nolu allığına benzediği söyleniyor..Var mı bilgin.
Tek çeşit mi body nin allığı,yoksam çeşintleri mevcut mu?bakıcam bi ara ne menem bişeymiş .bu nars orgasssmmm..Dünya yatıyo kalkıyo bu allıkla..
naniknanik

evet bitanelerim dün maske tarifi ekliyceğimin sözünü vermiştim,sözümü tuttumzemuszemus
bu maskeyi kankam live hitaf ediyorumsempatiksalakcinni
muz+bal maskesi...
yapılışı...yediğiniz muzun yarısındanda küçük miktarını düz bir tabağa koyun..üzerine kafi miktarda bal dökün..birde çatal alıverin elinize.başlayın ezmeyecokacimcoooksmil yanlış oldu:smiley-cool:
faydaları...cilde nem verir.yorgun görünümü alır.kuru ciltlere yi gelir.ama yorgunluk giderici maske olarakta karma ciltler kullanabilir
bu maskenin ardından şöyle havalı bi makyajda ne gider heeaklinialirimsmile

bu maskeyi temizlerken sünger kullanabilirsiniz.ben öyle yapıyorum

kozmetikçilerde ve marketler bulabilirsiniz.fiyatı 3 ve 7 tl arasında değişiyor..
evey maskemi temizledim..sonra naptım??şu gördüğünüz leğendeki pirinç suyu ile yüzümü yıkadım:kedi:dalga geçen olursa kafasını uçururum

ayıptır söylemesi zeytinyağlı dolma yaptım..baya yaptığım için 2 poşet pirinç gitti.bende suyunu atmadım ve leğene koydum..şimdi pirinç suyunun özellikleri ne diyiceksiniz..
__leke giderici özelliği bulunur.cildin tonunu dengeler dolayısı ile.berrak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar
bu suyu pedikür ve manikür suyu olarakta kullanabilirsiniz.ben kavanozlara koyup yüzümü yıkıyorum...
hatta ve hatta pirinç suyunu duşta son durulama suyu bile olarak kullanabilirsinizbayanssulusmile

regl olurken kuşburnu içmek bana iyi geliyor.bugünde muaynen günümde olduğum için yani aybaşım tuttu-tatlicadiarzu-ben çok tatlı sevdiğimden şeker kullanımını kesmeye çalışıyorum..çaylarıma bal yada pekmez koyuyorum..ayrıca kuşburnunu yoğun seviyorum o yüzden 2 poşet koyuyorum tadı çok güzel oluyor.sizlere tavsiye ederimhihoyyyt
poşet kuşburnunu tüm marketlerde ve aktarlarda bulabilirsiniz...

şu gördüğünüz bez varya..asrın icadı dermişim:smiley-cool bez benim altınlarımı temizleme bezim..(sanki çok altınım varda-tatlicadiarzu-)
o gördüğünüz siyahlıklar kıl değil altından çıkan pislikler:)kuyumcuya söylerseniz size verir.böylelikle altınlarınızı evde kendiniz parlatırsınız..buda küçük bir anektoddu:CüvCüv:

geçen gün 5 tl ye aldığım carmina kalem ruj..çok çok memnunum.bendeki rengi 422..bunu peçete ile silince dudağımda inanılmaz tatlı bir renk oluşuyor..:jeyyar:
tendeki duruşunu çekmemiştim buyrunuz:ecrin_bebek:

şu mefta gibi yatan şey benim kaş ve kirpik bakım yağım..markası effect..fiyatı 15 tl...2 taraflı hem kaşa hemde kirpiğe uygulama fırçaları mevcut..içindeki yağları yazıyoum şimdi
Kirpik bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :
Hint yağı
Buğday yağı
Fındık yağı
Tatlı badem yağı

Kaş bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :
Fındık yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Buğday yağı
Susam yağı
Çörekotu yağı
Jojoba yağı
Isırgan otu yağı

fırçaların nasıl olduğunu daha iyi anlamanız için 2.resimyerimseniben

muhteşem olmak sen afroditim tanrıçam,emeğe sağlıkopuyorumnanaktan

tanrıcam kraliçem ne dicem sana sauna maskesimiydi nerden bulabilirim kaça bulabilirim fisfisfis
tek kullanımlık maskedende aldım yapıcam inşallahboshayallersmile

pamuk ellerini yedigim seviyom lan seni kaydirigubbakcemile3 usenmemiş benim için maske tarifi eklemiş ya yewrum bitanesin sen hemen yapıyorum

kuzum effect besleyici nerede satılıyor ?oyle birseye ihtiyacım vardı hatunum bilmedigin halta yok aklinialirimsmilebaby bu kadar olur yaw bende kusburunu cok severim hemde yogun senin gibi 2 tane atarım kaydirigubbakcemile3

Valla ben ağda bezini mi koymuş bu kız aklinialirimsmile..Dellendi dedim bi an..laelaelaelaelae
Meğer altın temizleme beziymiş..
kaydirigubbakcemile3

badinin çeşitleri mevcut tatlıgacı,bende 2 tane çeşidi mevcut,ya allah aşkına millet abartıyo boşversene...biliyorum nars çok ilgi görüyo ama bana göre bu markaya duyulan sempati..üründen memnunsam en ucuz markaya bile aşık olurum allahısen ne yani
muhteşem olmak sen afroditim tanrıçam,emeğe sağlıkopuyorumnanaktan
senin muhteşemliğin şirinim benimŞeniz
tanrıcam kraliçem ne dicem sana sauna maskesimiydi nerden bulabilirim kaça bulabilirim fisfisfis
tek kullanımlık maskedende aldım yapıcam inşallahboshayallersmile

canımın içi onları kozmetikçilerde kolaylıkla bulabilirsin..fiyatı 4 tl..benim en sevdiğim tek kullanımlık maskelerdendir..memnun kalırsın perimolumunekankayizsmile

canımın içi onları kozmetikçilerde kolaylıkla bulabilirsin..fiyatı 4 tl..benim en sevdiğim tek kullanımlık maskelerdendir..memnun kalırsın perimolumunekankayizsmile

sağol kuzumboshayallersmile bende sevdim pratik duruyo öperim seniŞeniz

bende ceni ceviyom kanka:kedi:yaparım tabi nie yapmıyım:lepi:ye benim pamuk ellerimicokacimcoookyala yut kalmasın
livo effecti aktarlardan bulabilirsin..ben aktardan aldım tatlışkom..yoğun çok güzel oluyo ama dimi kız:))şerbet gibi valla ohh
Valla ben ağda bezini mi koymuş bu kız aklinialirimsmile..Dellendi dedim bi an..laelaelaelaelae
Meğer altın temizleme beziymiş..
kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:yakında epilasyonumuda resimli anlatıcam zaten-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…