Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
carminalandım kızlarbayanssulusmile

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye:sm_cool:
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imişakannehir
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı

carmina kalem ruj::asigim:bayıldımmm...kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamamaklinialirimsmile
terekota far hediye..dehşet beğendim..

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

Ayyy..hepsinden güzeli pullu payetli kokoş çanta..kese gibi bişey mi yoksa..
Mineralli pudra almıştım carminadan,o fardan hediye etmişlerdi..Bende beğendim farı..

kankam ya ne hoş seyler almışsın o allıkta gül yuzune nasıl yakışır iyi gunlerde sür sürüştür bayanssulusmile ...bebegim bende flormarın terası gordum fiyatı digerlerine nazaran pahalı ama yaw ohaoldumsmile

lilyum minicik perim sagolun sekerler meraklımda flormarın mavi paleti varmıs fot bizim için paylasalacak hepimiz fikir edinmiş oluruz

meraklım bebegim süpersin sen ya olumunekankayizsmile sen şimdi bana laf bakma, sen izmir gel ben sana fal baktırayım kuzum olumunekankayizsmile

meraklım bebegim süpersin sen ya olumunekankayizsmile sen şimdi bana laf bakma, sen izmir gel ben sana fal baktırayım kuzum olumunekankayizsmile

glcemm tatlımm ama tarihi blli değil bi arkadaşıda kalcam.saol kuzumm ahh aha yarın gitcem ben falcımaa saol bitenemmopuyorumnanaktanbaktırmak kadar bakmasıda zevkli oluomuşş ama daha çok baktırması zevklii:)

bir de böyle varzemuszemusbende bugün aldım formar set carmina ruj hediyeli imiş....

amaa pandoramm bu yapılır mı benim o yeşilde gözüm kalmıştı tekrar alasım geldi bak şimdii:S

pondorammmmm çok güzelmiş iyi gunlerde kullan olumunekankayizsmilefiyatları nedir bir ney neyin hediyesi aaaaaaa bir de nereden aldın =)bilmiyorumkismile

kızlar ben bunu bir blog ta görüp aldım ...
hiç kullanılmamışlar hiç biri de ve fiatı 15 tl idi...
ama biz hatunla takas ettik ,oda benden çanta biyendiiibayanssulusmile

tşk ederim hepinize...
bu arada şuan blogumu oluşturma aşamasındayım ...
2.el yada 0 ürünler ile.. bunlar,
giyim -kozmetik -aksesuar kısacası kadına dair herşeyi,
ister satın alacaksınız isterseniz takas yolu ile değerlendirecakksiniz, değerlendireceğiz..
bekleyin beni anacuğum yakında geliom

PandoraBazaar

Son düzenleme:
pondorammmmm çok güzelmiş iyi gunlerde kullan olumunekankayizsmilefiyatları nedir bir ney neyin hediyesi aaaaaaa bir de nereden aldın =)bilmiyorumkismile
livim flormar set olarak carmina ruj da setin hediyesi olarak aldım ben piyasa da nasıl satılıyor bilmiyorum...
hepinize tşk ederim canlarım :1hug:

vallaa az ıslatınca daha ii renk veriyor.ben memnunumm.fiyatı cidden hatırlamıyorum desem yazın almştım ama çok pahalı değilldii sanırım karıştırmıyorsam başka bişeyle eğer maks.10tldir.8e aldım gibi hatırlıorum

pandoram ccanımmmmmm hayırlı olsun blogun simdidenŞeniz ...vallaha güzel takas yapmıssınız 15 e hepsi cok uygun

soyleyim kızlar e_flormarın sitesine paletlerin fiyarı yaklasık 8 tl kadarmış opuyorumnanaktan

pandoram ccanımmmmmm hayırlı olsun blogun simdidenŞeniz ...vallaha güzel takas yapmıssınız 15 e hepsi cok uygun

soyleyim kızlar e_flormarın sitesine paletlerin fiyarı yaklasık 8 tl kadarmış opuyorumnanaktan

waw iyimiş baya, hemen birkaç tane edineyim :) madem güzel dediniz
tekli mor farı da güzelmiş, herkes güle güle kullansın, size iyi geceler ..

meraklımm piştiii bayanssulusmile aynı fardan bende de var amaaa pandoradan kıskandım aynı rengnden alcam bnde zemuszemus süper bi renk onlar yaaa
eyeliner da gözmden kaçmadı haniii aklinialirimsmile

tanrıça karısı altın sarısı ne öle yaa bittimmm :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…