Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu geceeee misafireeeemm bu geceee misafireeemm :roflol:
kına türküsü ama söliyim dedm
nişanlı olaraktan ilk gelişim böböğümm topüğee

git git meraklı...Sonra öğrenirsin ebenin doğdu ili ilçeyi...aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tanricam bana verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim(renlik nemlendirici hakkinda) balimolumunekankayizsmile

canım yaa banada bi fikir versene daha önce sordummu acaba hatırlamıyorum..okadar yoğun geçiyor ki günlerim unuttuyorum ...
cildim normal...yağlı yada kuru değil ama nemlendirici kullanmam lazım...sabunlamadan yatmıyorum yüzümü alışmışım bikere...
bana şöle sürer sürmez nemlendirecek ama sivilce yapmayacak....cildimi tazeleyecek bir nemlendirici öner öyle ucuk fiyatlıda olmasın temem mi davşanımŞeniz

topıge ancak dustum akannehir
tanrıcam hayırlı olsun ck ıı dusunmussun
bızde bu anlamda bol bol aydınlanırızkaydirigubbakcemile5

Tanrıçammm :asigim:

Sağol tüm alıntılar için, şu kar kıştan fırsat bulur bulmaz bu tavsiyeleri değerlendiricem...

Şimdiden heyecanalndım yaaa bayanssulusmile

sora sora bebeğim aklinialirimsmile
tamam canım teşekkür ederim,olmadı dediğin gibi yaparım.Süpersin,sen çok yaşa tanrıça,seni seviyorum tanrıça :jeyyar: hihoyyyt
çalıntıdır
aaahaha deliiiiiii yerim seni beee:))))Şenizteveccühünüzz:smiley-cool:

tanricam bana verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim(renlik nemlendirici hakkinda) balimolumunekankayizsmile

ne demek bitanemmŞeniz
davşanın gurban sana heleaklinialirimsmilecanımın içi sana netrogene diyorum o zaman..fiyatı 23 tl civarı

cilt tipine uyanı seç bebeğim..bende alıcam kısmetse...sorduysan bida sor anam nolcak,taş atıpta kolum yorulmuyo cevaplarımopuyorumnanaktan
topıge ancak dustum akannehir
tanrıcam hayırlı olsun ck ıı dusunmussun
bızde bu anlamda bol bol aydınlanırızkaydirigubbakcemile5
hoşgeldin panterimmolumunekankayizsmileözlemişim seni görüşemedik valla..sık sık gel canım hihoyyyt2 lafın belini kıralımhihoyyyt
Tanrıçammm :asigim:

Sağol tüm alıntılar için, şu kar kıştan fırsat bulur bulmaz bu tavsiyeleri değerlendiricem...

Şimdiden heyecanalndım yaaa bayanssulusmile

sibelimm:asigim:hadi bakalım bekliyorum bende neler alıcaksın diecokacimcoookaklına takılan bişi varsa sor gülümŞeniz

Tanrıça.. ben bu neutregena dan kullanıyorum..Hassas ciltler için olan çeşidi tavsiye ederim..Hemide 15Spf li ..aklinialirimsmile

saolun canlarım hemen yarın netrogene alıcam nasip olursa tabiiiia.s.

kokoşum napıyonolumunekankayizsmile ...mavi far alacagım ama cok kararsız kaldım yardım et kuzu bana flormar ın renkleri guzel gibi napsam alsam mi ne dersin aklinialirimsmile

liv flormarın palette serisi v armış bi ara bi ark fotosunu koymuştu kkya.
ben mavi tonlu olanını çok beğenmiştim. fiyatıda uygun diyorlardı
bir bak istersen

liv flormarın palette serisi v armış bi ara bi ark fotosunu koymuştu kkya.
ben mavi tonlu olanını çok beğenmiştim. fiyatıda uygun diyorlardı
bir bak istersen

sagol cnm acaba o koyan hangi arkadaş ki bilmiyorumkismile bende 4'li palet i ve 5li paleti arasında kararsız kaldımbayanssulusmile

liv ben bu paletten aldım ama hiç kullanamadım,hiç beğenmedim çünkü rengi hiç çıkmıor ve uçup gidior,böle 5'li değilde 4 lü olanlar falan daha kaliteli bence:hulya:
tanrıçam:asigim:ben de la roche posay'ın göz kremini almak istiyorum,gözlerimin çevresi çok kuru,böle çok nemlendiren bi krem var mı bildiğin ? reklam gibi oldu Şeniz

Tanrıçam çok teşekkür ederiz tekrar tekrar arayıp bulduğun yayınladığın için, çok iyi olmuş böyle zemuszemus:1hug: sayfalar gerçekten çok hızlı ilerliyor tamamını okumakta zorlanıyoruz, bir de ne nerde arayıp bulmak çok zor, o yüzden daha önce sorulan birşeyi tekrar sorarsam kusura bakmayın...:asigim::kedi:

aha da dk 1 soru 1 :

ya bu nedir böyle ?? daha önce bahsettiniz de ben mi kaçırdımmm...sölemiştim allıklara zaafım var sempatiksalakcinni sengözlerimebaksanab çok güzel görünüyorr...biraz bilgi rica ediyorum bununla ilgili..rengi,tonu,markası , fiyatı,....vs...??alkisalkisalkis
alix avien mi yoksa?

Son düzenleme:
Tanrıça.. ben bu neutregena dan kullanıyorum..Hassas ciltler için olan çeşidi tavsiye ederim..Hemide 15Spf li ..aklinialirimsmile
aynen tatlıgacı karısı,spf 15 yani güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyuculu..ben seneler önce kullanmıştım,çok memnundum..şimdi tekrar alıcam nasipse
saolun canlarım hemen yarın netrogene alıcam nasip olursa tabiiiia.s.
ne demek her zaman gel kızcokacimcoook2
kokoşum napıyonolumunekankayizsmile ...mavi far alacagım ama cok kararsız kaldım yardım et kuzu bana flormar ın renkleri guzel gibi napsam alsam mi ne dersin aklinialirimsmile
livim varya senin tarzını biliyorum ben tam senlik bi far biliyorum dur bulıyımda ekliyim..hee bide flormarın 4 lü terekota gece mavisi 20 tl ve çok güzel..almak istiyorum kısmetse..onuda öneririm eğer şuh olmak istiyosan..kokoşun yer seniŞeniz
bayıldm renklere yaaa bende istiyoyummm bilmiyorumkismile
aman alıyosun sanki:umursamaz:nişanda yaptın dünyan nişanlın olduaramıza dön patii:enbuyukkk::dilcikar:
pericikim la roşun c vitaminli bi kremini biliyorum ama sana uygun değil,daha ileri yaşlar için..ama la roşu genel olarak severim..aslında yerinde olsam jel kremler kullanırım.beyaz kıvamda değilde...anladınmı tatlımyerimseniben

anam nolucak be,diyorum taş atıyorumda kolummu ağrıyo:ecrin_bebek:
canım ben bu ürünü bilmiyorum..bu seri hakkında bilgim yok,ama alix değil. m a.C bu resmini gördüğün ürün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…