Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
etsinn tabii bak ben kkdan ayrı kaldımm bayadır yarışmların hepiciğini kaçırdım şimdi barbie makkajına katılsam mı katılsmasam mı düşünüyorumm:S

Nerdesünüüüüüüzzzzzzzz güzeller! kaydirigubbakcemile2
biz geliyoruz sen gidiyosun kuzum:gitme:
Hava muhalefeti sebebiyle kimseler gelemiyo galibaaa..aklinialirimsmile
:roflol:hee yollar kapalı-tatlicadiarzu-
nasıl okuycam tüm yazılarıııı ohaoldumsmile dolmuş geneee :))
sen gelmeyeli kk da çok şey değişti böböğümm:smiley-cool:nişanlı karı hoşgeldin anam giiillaklinialirimsmile
canım teşekkür ederimŞenizvalla her telden çalıyoruz cilt bakımı makyaj hatta iç giyim:roflol:kız kıza muhabbetteyiz senide beklerim:jeyyar:
şimdi şöyle söyliyim bitanem,ben este ürünleri hiç kullanmadım..lancome çok kullandım cilt bakımından makyajına kadar..dior channel kullandım ama en çok lancomeyi beğenirim
estemi lancomemi diye sorarsan kesinlikle lancome derim sanakaydirigubbakcemile5
dediğin gibi sana pudra,rimel ruj kafi...ben mac ın pudrasını kullanıyorum çokta memnunum..bana kalırsa esteden alıcağına gir mac a mac tan al madem para sorunun yokyerimsenibenesteyi ben sevmiyorum:umursamaz:
Yves saint Laurent ürünlerinide çok severim ben bak..onlarıda çok kullandım..mavi rimelim ponponlu allığım vardı:asigim markayıda düşün derim. bak sephora terekota pudram var ışıltılı tam senlik bi ürün..oda hoş..dur tatlım ben sana alıntılıcam örneklerle..ayrıca estafurullah balım engin tecrübe falan diyerek utandırma beni:kedi:hepimiz deneme yanılma yoluyla tecrübe sahibi olabilirizŞeniz

kankaa görüşemedik bi yaa nerdesin ben geliom sen yoksun
ben gidiom sen geliosun
aynen kanka:bbo:zaten kocan gelicek sık görişemiycez:sinifsinif:ama olsun bilicemki mutlusun bebeğimopuyorumnanaktan
etsinn tabii bak ben kkdan ayrı kaldımm bayadır yarışmların hepiciğini kaçırdım şimdi barbie makkajına katılsam mı katılsmasam mı düşünüyorumm:S

katıl ayol katılzemuszemus

Son düzenleme:

kankaların en düşüncelisiiii canım yaaa
bak burdayım bugün ama erken yatmam lazım
ooff nasıl yatam akşam 4 de kalktım
sabah süs püs işleriiii kokolinaa kimn sözüydü bu ama beendim bayanssulusmile

kokolina akitramın sözüydü:roflol:
canım ama uykusuz kalma,enişte gelince seni uykusuz bulmasınaklinialirimsmile
düşünür tabi arkadaşlarımı:1hug:

kokolina akitramın sözüydü:roflol:
canım ama uykusuz kalma,enişte gelince seni uykusuz bulmasınaklinialirimsmile
düşünür tabi arkadaşlarımı:1hug:

kankam benim ölede gelde uyu şinciik uyuyabilirsen
akitraa ne güsel söz demiş öleeee
kokoliiinaaaaa bayanssulusmile:asigim:

bu geceeee misafireeeemm bu geceee misafireeemm :roflol:
kına türküsü ama söliyim dedm
nişanlı olaraktan ilk gelişim böböğümm topüğee

ESKı ALINTILARIMI SıZLER ıÇıN TEKRAR YAYINLIYORUM:)
kızlar alıntılamadığım bir sürü mesajlarım ve denemelerim var..siz bana sorun ben seve seve yardımcı olmaya çalışırım

sibel 1907 canım aklına takılan bişey varsa sor hayatım..bu alıntılarada bi bak

tmmy cim canım bak konseylır 63 tl netten aldım

116 tl

rujlarda 27 tl olması lazım canım
tmmy cim fikrin olması için bir kaç örnek koydum bitanem

Son düzenleme:

anca bu kadarını bulabildim kızlar..sayfalar ilerliyor üzgünüm karışıklık için

şu an carminanın mineralli fondosunu kullanıyorum çok memnunumbayanssulusmile
rimel olarakta carminadan memnun kaldım..onu yeni aldım eklicem birazdanzemuszemus
yani ürünlere eklenenler var..o yüzden siz bana sorun ben size söyliyim kızlarkaydirigubbakcemile5
sibel 1907
sana öneriyorum şimdi...
pudra=M.A.C(FİYATI 52 TL CİVARI
konseylır(göz altı kapatıcı)=LANCOME...75 TL CİVARI SANIRIM
rimel=loreal brosse exacte ODA 45 TL CİVARI..YADA LANCOME DERİM...
RUJ=GUARLİAN YADA MAC OLABİLİR.YERLİ MARKALARDADA GÜZEL RUJLAR VAR ÇOKTA MEMNUNUM ONUDA SÖYLİYİM..
allık=clique tavsiye ederim canım
sorun varsa sor sen yine balım

kankam benim ölede gelde uyu şinciik uyuyabilirsen
akitraa ne güsel söz demiş öleeee
kokoliiinaaaaa bayanssulusmile:asigim:
uykumu girer insanın gözüneboshayallersmile
bu geceeee misafireeeemm bu geceee misafireeemm :roflol:
kına türküsü ama söliyim dedm
nişanlı olaraktan ilk gelişim böböğümm topüğee
ama son olmıycak biliyosun dimidaha çoook geliceksin.. evli olarak hamile olarak anne olarak ohooozemuszemus
amma meraklısın gitmeye be,bari nişan türküsü falan söyleseydinkaydirigubbakcemile3
dedi gardaş nişanlıyam,ben bir yiğidin malıyam:smiley-cool:varya ibo söylüyo:1closedeyes:

mineralli bi pudramı acebaCADIARZUyok balım o seriyi bilmiyorum hiç:1no2:

anladım canım araştırdığım kadarıyla sana sormuştum ya ,istediğim gibi bir ürün sanırım.Kadıköye inebilirsem bi deneme amaçlı bakayım o zaman.Ama mac genel olarak iyi değil mi?Bir de evkurdan ruj almışsın ya mac de satıyolar mı :kedi:

bu arada evet mineral serisinden ama lost powder değil
görüntüsü şöyle

daha açık rengi varmış ona bakıcam.
ayy canım sana soruyorum çünkü araştırmadan ne zaman gitsem hep beni kandırıyolar ordaki kızlarkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

mac iyidir pamuğum gönül rahatlığı ile alabilirsinyerimseniben
evkurdan declare markasını aldım..mac sadece kendi bünyesinde satış yapar şekerim,ama evkurda farklı markalarda oluyo istersen bir bak,isimlerini al ben sana yardımcı olurum hangisini alman konusundavereliniortak

tamam canım teşekkür ederim,olmadı dediğin gibi yaparım.Süpersin,sen çok yaşa tanrıça,seni seviyorum tanrıça :jeyyar: hihoyyyt
çalıntıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…