Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
etsinn tabii bak ben kkdan ayrı kaldımm bayadır yarışmların hepiciğini kaçırdım şimdi barbie makkajına katılsam mı katılsmasam mı düşünüyorumm:S

Nerdesünüüüüüüzzzzzzzz güzeller! kaydirigubbakcemile2
biz geliyoruz sen gidiyosun kuzum:gitme:
Hava muhalefeti sebebiyle kimseler gelemiyo galibaaa..aklinialirimsmile
:roflol:hee yollar kapalı-tatlicadiarzu-
nasıl okuycam tüm yazılarıııı ohaoldumsmile dolmuş geneee :))
sen gelmeyeli kk da çok şey değişti böböğümm:smiley-cool:nişanlı karı hoşgeldin anam giiillaklinialirimsmile
Tanrıçam süper bi başlık olmuş bu ancak benim gibi bu konularda kör cahil olanlar için biraz dağınık yawww bilmiyorumkismile

Biraz inceledim ama en iyisi kısa yoldan sorayım ve sende cevaplarsan çok sevinicem...

Çok açık olmamakla beraber buğday tenliyim. Ve şimdi günlük, doğal bi makyaj yapmamı sağlıycak ürünler almak istiyorum, tabiiii seninde yardımınla yerimseniben

Benim aklımda olanlar; pudra (este lauder'ın içinde bikaç renk olan bi pudrası dikkatimi çekti nette, görüşün nedir?), maskara, göz kalemi ( yine e. lauder'ın arkası fırçalı kalemi hakkında ne dersin?) ve ruj...

Bunların hepsi hafif ışıltılı olsa çok sevinirim kaydirigubbakcemile2

Fiyat aralığı önemli değil... Senin engin tecrübenden yararlanmak istiyorum canım..

Bi el at şu cahil kıza opuyorumnanaktan
canım teşekkür ederimŞenizvalla her telden çalıyoruz cilt bakımı makyaj hatta iç giyim:roflol:kız kıza muhabbetteyiz senide beklerim:jeyyar:
şimdi şöyle söyliyim bitanem,ben este ürünleri hiç kullanmadım..lancome çok kullandım cilt bakımından makyajına kadar..dior channel kullandım ama en çok lancomeyi beğenirim
estemi lancomemi diye sorarsan kesinlikle lancome derim sanakaydirigubbakcemile5
dediğin gibi sana pudra,rimel ruj kafi...ben mac ın pudrasını kullanıyorum çokta memnunum..bana kalırsa esteden alıcağına gir mac a mac tan al madem para sorunun yokyerimsenibenesteyi ben sevmiyorum:umursamaz:
Yves saint Laurent ürünlerinide çok severim ben bak..onlarıda çok kullandım..mavi rimelim ponponlu allığım vardı:asigim:eek: markayıda düşün derim. bak sephora terekota pudram var ışıltılı tam senlik bi ürün..oda hoş..dur tatlım ben sana alıntılıcam örneklerle..ayrıca estafurullah balım engin tecrübe falan diyerek utandırma beni:kedi:hepimiz deneme yanılma yoluyla tecrübe sahibi olabilirizŞeniz

kankaa görüşemedik bi yaa nerdesin ben geliom sen yoksun
ben gidiom sen geliosun :nazar:
aynen kanka:bbo:zaten kocan gelicek sık görişemiycez:sinifsinif:ama olsun bilicemki mutlusun bebeğimopuyorumnanaktan
etsinn tabii bak ben kkdan ayrı kaldımm bayadır yarışmların hepiciğini kaçırdım şimdi barbie makkajına katılsam mı katılsmasam mı düşünüyorumm:S

katıl ayol katılzemuszemus

Son düzenleme:
biz geliyoruz sen gidiyosun kuzum:gitme:

:roflol:hee yollar kapalı-tatlicadiarzu-

sen gelmeyeli kk da çok şey değişti böböğümm:smiley-cool:nişanlı karı hoşgeldin anam giiillaklinialirimsmile

canım teşekkür ederimŞenizvalla her telden çalıyoruz cilt bakımı makyaj hatta iç giyim:roflol:kız kıza muhabbetteyiz senide beklerim:jeyyar:
şimdi şöyle söyliyim bitanem,ben este ürünleri hiç kullanmadım..lancome çok kullandım cilt bakımından makyajına kadar..dior channel kullandım ama en çok lancomeyi beğenirim
estemi lancomemi diye sorarsan kesinlikle lancome derim sanakaydirigubbakcemile5
dediğin gibi sana pudra,rimel ruj kafi...ben mac ın pudrasını kullanıyorum çokta memnunum..bana kalırsa esteden alıcağına gir mac a mac tan al madem para sorunun yokyerimsenibenesteyi ben sevmiyorum:umursamaz:
Yves saint Laurent ürünlerinide çok severim ben bak..onlarıda çok kullandım..mavi rimelim ponponlu allığım vardı:asigim:eek: markayıda düşün derim. bak sephora terekota pudram var ışıltılı tam senlik bi ürün..oda hoş..dur tatlım ben sana alıntılıcam örneklerle..ayrıca estafurullah balım engin tecrübe falan diyerek utandırma beni:kedi:hepimiz deneme yanılma yoluyla tecrübe sahibi olabilirizŞeniz

aynen kanka:bbo:zaten kocan gelicek sık görişemiycez:sinifsinif:ama olsun bilicemki mutlusun bebeğimopuyorumnanaktan

katıl ayol katılzemuszemus

kankaların en düşüncelisiiii canım yaaa
bak burdayım bugün ama erken yatmam lazım
ooff nasıl yatam akşam 4 de kalktım
sabah süs püs işleriiii kokolinaa kimn sözüydü bu ama beendim bayanssulusmile

kokolina akitramın sözüydü:roflol:
canım ama uykusuz kalma,enişte gelince seni uykusuz bulmasınaklinialirimsmile
düşünür tabi arkadaşlarımı:1hug:

kokolina akitramın sözüydü:roflol:
canım ama uykusuz kalma,enişte gelince seni uykusuz bulmasınaklinialirimsmile
düşünür tabi arkadaşlarımı:1hug:

kankam benim ölede gelde uyu şinciik uyuyabilirsen
akitraa ne güsel söz demiş öleeee
kokoliiinaaaaa bayanssulusmile:asigim:

bu geceeee misafireeeemm bu geceee misafireeemm :roflol:
kına türküsü ama söliyim dedm :p
nişanlı olaraktan ilk gelişim böböğümm topüğee :nazar:

ESKı ALINTILARIMI SıZLER ıÇıN TEKRAR YAYINLIYORUM:)
kızlar alıntılamadığım bir sürü mesajlarım ve denemelerim var..siz bana sorun ben seve seve yardımcı olmaya çalışırım

sibel 1907 canım aklına takılan bişey varsa sor hayatım..bu alıntılarada bi bak
13979.jpg

tmmy cim canım bak konseylır 63 tl netten aldım
PAR-040705_m.jpg

116 tl
mac-creme-team-lipsticks.jpg

rujlarda 27 tl olması lazım canım
tmmy cim fikrin olması için bir kaç örnek koydum bitanem

allıklara geçiyorum çok çene çaldım:hulya:
birazda icraatbayanssulusmile

toplu fotomuzu çekelim öncezemuszemus

mybeline allığımın kalıcılığı hakkında soru aldım bi kaç kere.burdan tekrar cevaplamak istiyorum allığım gayet kalıcı.tozları çok sağlam:)fiyatı= 14 tl yani tavsiye ederim kızlar.hem ekonomik hem kalıcıkaydirigubbakcemile5

kızlar bu body shop allığımı sanırım 28 tl ye almıştım yanlışım yoksa.
pembe ve şeftali arası tatlı bir rengi var biraz tuzlu sayılır ama herhangi bi sivilce falan yapmadı cildime gayet memnun kaldığım bi ürün:)

mineralli body shop allığım..kapağı vardı ama çıkardım onu sıkıntılı insanım gelemem böle şeylere:delphi
eğer daha önce mineralli ürün kullanmadıysanız kapağını çıkarmayın,çünkü toza bulayabilirsiniz onu ayarlamanız lazım,bu mineralli şeftali rengi allığımıda sanırım 33 tl ye almıştım

aile fotosu:)
grnt2693.jpg

uzun tüplü dalga(yani renkli nemlendirici)25 tl ye almıştım..yüzünüzde ışıltı isterseniz bunu kullanabilirsiniz.bunlar 2 çeşit.bir bu,birde baz olarak kullanılanı var.bu hata kapatmaz.hafif bir üründür simli simli ışıltı görünüm sevenlere
önce çıplak tenim
grnt2694.jpg

grnt2698.jpg

body shop pata krem 50 tl ye almıştım.fondoten almaktansa bunu tercih etmiştim.kapatıcılığı güzel..yalnız biraz allık bulaşmış üstüne hafif simler var resimde.normalde simli bir ürün değil...numarası 03 ayrıca spf 25(yani güneşe karşı korumalı)zaten body shop ürünlerini çok severimkaydirigubbakcemile5
grnt2695.jpg

buda köpük fondotenim.28 tl ye almıştım.sürümü çok kolay.çok sevdiğim bir ürün..numarası 040
grnt2696.jpg

bayanssulusmile
hihoyyytpudralar​
grnt2702.jpg

grnt2699.jpg

m.a.c pudra: 52 tl civarı fiyatı olan,toz toz durmayan,her türlü tavsiye debiliceğim bir ürün.tende hafiiif pembemsi duruyo.numarası 25
buda tendeki duruşu
grnt2703.jpg
grnt2705.jpg

sephora pudra:inanırmısın ben bunu terekota allık niyetine aldım:hulya:
29 tl civarı bir ürün.hafif pembelik veren simli hoş bir ürün.kokusunuda çok seviyorum 0.38 numara
tendeki görünümü
grnt2704.jpg
NOT:resimlerin en başında ürün uygulanmamış tenim var.oraya bakıp ürünleri kıyaslayabilir,rengini az çok tahmin edebilirsiniz

kızlar rimelleri deniyemedim ama ancak bilgi verebilicem
grnt2784.jpg

en baştaki rimel body shop=sanırım 29 tl civarı bişeydi.super volume mascara die geçiyor.kıvrım veriyor.
baştan 2.rimel=alix avien..fiyatı 10 tl.kıvrım veriyor buda.ama aman aman muhteşem diyemem.fiyatına göre eh işte diyebiliceğim bir maskara
baştan 3.rimel=avon super shok..10 tl almıştım.10 tl lik bir rimel zaten.20 tl olunca almayın:)daha önce resmini eklemiştim.fırçası biraz daha ilginç.avondan bu rimel harici hiç bir ürünüm yok.sevmem avon çünkü:umursamaz:
loreal brosse exacte:asigim:ben %50 indirimden 20 tl ye aldım.normalde 40 tl bişey..gözü kapalı tavsiye ederim.millet takma kirpik taktım sanıyoaklinialirimsmile
grnt2785.jpg

gördüğünüz gibi 2 taraflı.beyaz tarafıyla önce kirpiklerimize sıva yapıyoruz,sonrada siyah tarahla boyaya geçiyoruz:smiley-cool:

canlarım cierlerim kuzu sarmalarım,rujları anlattım ama parlatıcıları anlatmadımbilmiyorumkismile
grnt2786.jpg

1 numara=DECLARE marka parlatıcı.bu markayı evkurlardan bulabilirsiniz.ben ordan 38 tl ye almıştım(hangi akla hizmetmirmirmirmir)ama güzeldir hakkını yemiyim:hulya: numarası 33
zemuszemus
bayanssulusmile​
2 numara=CECıLE 'sözde'dolgunlaştırıcı parlatıcı.hiçte dolgunlaştırmıyor.ama çok tatlı bir rengi ve harika bir kokusu var.hindistan cevizi gibi kokuyobayanssulusmilesimli simli çok hoşhihoyyyt numarası 01 fiyatı 17 tl civarı ama ben indirimde 10 tl ye aldım:kedi:
opuyorumnanaktan​
3 numara=M.A.C buda dolgunlaştırıcı içinde nane özleri var hafif bir karıncalanma yapıyor ama çok hafif.ben kokusunu çok seviyorum bununda..güneş kremi gibi tatlı bir kokusu var.fiyatı 38 tl ama o paraya değmez.yerli markaların parlatıcılarıda gayet başarılı..numarası 39..nude makyajı için çok uygun.angelina jolie hep bu tonlarıda kullanıyo:kedi:
kaydirigubbakcemile2​
grnt2796.jpg

4 numara=FLORMAR.fiyatı 9 tl numarası 112..çok çok çok seviyorumopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan​
grnt2765.jpg

5 numara=GOLDEN ROSE...fiyatı 18 tl..03 numara..yanar dönerli rengi.parlatıcı gibi şeffaf ama yanar döner çok tatlı bir rengi var.29 gün sonunda dolgunluk veriyomuş bakalımboshayallersmiledudaklarım ince değil allaha şükür ama nie dahada şişkin olmasınkaydirigubbakcemile3içinde tarçın ve acı biber özleri var
grnt2800.jpg

Son düzenleme:
şu body shopumu kullanmıyodum..bi kenarda duruyodu..o sıradada alix avien rujum kırılmıştı ortadan(rengi pembeydi)bayada vardı...dedim napsamCADIARZUen iyisi rujumu buna katıyım hem kokusu hem rengi güzel olur dedimsüprizzzzz
sonra aldım mutfaktan bir tas..attım rujumu içine,badi shopumuda tasa aktardım.ikisini kaloriferin üzerine koydum..tasta eridiler bende karıştırdım pipetle..sonra karışımı kutucuğa aktardım..
grnt2929.jpg

bunu ruj sürme aplikatörü ile kullanıyorum..rengine bakarsanız azcık simleri var içindehihoyyyt
grnt2928m.jpg

buda rengikaydirigubbakcemile2
sizde kullanmadığınız rujlarınızı bi şekilde değerlendirebilirsinizkaydirigubbakcemile5
ben çay sevmem..meyve çayı içerim..göğüslerim büyük değildir.kara üzüm çekirdeği tozu aldım bende kolestrol çıkmıştı ben o yüzden aldım(kolestrole ve damar sertliğine iyi gelir)ama bana iştah yaptı ve miğdemi bozdu bi acayip oldumkafamçokkarıştıo yüzdençayını içmeyi tercih ediyorum.nar çayı ve üzüm çayı doğal östrojenaklinialirimsmile
bu çaylar 3.5 tl civarı kızlar..
bunlarda şu an kullandığım el kremlerim
grnt2930.jpg

dove:4 tl civarı..nane var içinde yeşil çay özlü..süper ferahlatıcı bir kokusu var.uygun fiyata tavsiye ederimyerimseniben
netrogene:9 tl civarı..çok yağlı..ellerim soğuğa çok maruz kaldığı zamanlar kullanıyorum.yoğun neme ihtiyacı olunca..zaten elde krem hissini sevmiyorumalsanaalsanasmile
innova..7 tl almıştım.kokusu hoş.emilimi güzel..
grnt2944.jpg

kokoşlar bugün şaşırtıyım sizi sabah geliyim dedim:smiley-cool:
canlarım far bazı olmayan arkadaşlarımız var..herkezde olucak die bi kural yok..bende onları düşünürek kendimce bir çözüm buldumhihoyyytçözümün adı ARKO KREM!
arko kremi bir miktar gözkapağımıza yediriyoruz,ardından farımızı sürüyoruz..ama arko yağlı krem kullanılması önemle rica olunur..çünkü....yağlı bir yapıya sahip olduğu için farın yoğunluğunu arttırıyo.
denemesini yaptığım far cecile 410 numara...fiyatı 15 tl
hem krem hemde bazı çektim karışıklık olmasın...
grnt2932.jpg

grnt2924.jpg

grnt2923.jpg

grnt2925.jpg

grnt2927.jpg

resimler benden gözlemlemesi sizden:hulya:
1 ve 2 die yazdıklarım kullandığım tonlar(farın üzerinde yazılı)
tanrıça hepinizi öpüyor ve aşkama görüşürüz diyooo:eek:
anca bu kadarını bulabildim kızlar..sayfalar ilerliyor üzgünüm karışıklık için:KK43:

şu an carminanın mineralli fondosunu kullanıyorum çok memnunumbayanssulusmile
rimel olarakta carminadan memnun kaldım..onu yeni aldım eklicem birazdanzemuszemus
yani ürünlere eklenenler var..o yüzden siz bana sorun ben size söyliyim kızlarkaydirigubbakcemile5
sibel 1907
sana öneriyorum şimdi...:kahve:
pudra=M.A.C(FİYATI 52 TL CİVARI
konseylır(göz altı kapatıcı)=LANCOME...75 TL CİVARI SANIRIM
rimel=loreal brosse exacte ODA 45 TL CİVARI..YADA LANCOME DERİM...
RUJ=GUARLİAN YADA MAC OLABİLİR.YERLİ MARKALARDADA GÜZEL RUJLAR VAR ÇOKTA MEMNUNUM ONUDA SÖYLİYİM..
allık=clique tavsiye ederim canım
sorun varsa sor sen yine balım

kankam benim ölede gelde uyu şinciik uyuyabilirsen
akitraa ne güsel söz demiş öleeee
kokoliiinaaaaa bayanssulusmile:asigim:
uykumu girer insanın gözüneboshayallersmile
bu geceeee misafireeeemm bu geceee misafireeemm :roflol:
kına türküsü ama söliyim dedm :p
nişanlı olaraktan ilk gelişim böböğümm topüğee :nazar:
ama son olmıycak biliyosun dimi:nazar:daha çoook geliceksin.. evli olarak hamile olarak anne olarak ohooozemuszemus
amma meraklısın gitmeye be,bari nişan türküsü falan söyleseydinkaydirigubbakcemile3
dedi gardaş nişanlıyam,ben bir yiğidin malıyam:smiley-cool:varya ibo söylüyo:1closedeyes:

mineralli bi pudramı acebaCADIARZUyok balım o seriyi bilmiyorum hiç:1no2:

anladım canım araştırdığım kadarıyla sana sormuştum ya ,istediğim gibi bir ürün sanırım.Kadıköye inebilirsem bi deneme amaçlı bakayım o zaman.Ama mac genel olarak iyi değil mi?Bir de evkurdan ruj almışsın ya mac de satıyolar mı :kedi:

bu arada evet mineral serisinden ama lost powder değil
görüntüsü şöyle
daha açık rengi varmış ona bakıcam.
ayy canım sana soruyorum çünkü araştırmadan ne zaman gitsem hep beni kandırıyolar ordaki kızlarkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
anladım canım araştırdığım kadarıyla sana sormuştum ya ,istediğim gibi bir ürün sanırım.Kadıköye inebilirsem bi deneme amaçlı bakayım o zaman.Ama mac genel olarak iyi değil mi?Bir de evkurdan ruj almışsın ya mac de satıyolar mı :kedi:

mac iyidir pamuğum gönül rahatlığı ile alabilirsinyerimseniben
evkurdan declare markasını aldım..mac sadece kendi bünyesinde satış yapar şekerim,ama evkurda farklı markalarda oluyo istersen bir bak,isimlerini al ben sana yardımcı olurum hangisini alman konusundavereliniortak

tamam canım teşekkür ederim,olmadı dediğin gibi yaparım.Süpersin,sen çok yaşa tanrıça,seni seviyorum tanrıça :jeyyar: hihoyyyt
çalıntıdır :KK70:

X