Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yevrum süpermiş ya sevindim şimdi =)ohaoldumsmile
Arko kremi cilt iyice emene kadar bekliyo muyuz pekü ?
boshayallersmile

iste geldim burdayıııııııııım sayfalar bi ilerlemiş bi ilerlemisss
pandoraaaaam cok sirin görünüyorlar yaa geldiğinde begenirsin iyi bi üründür insllh
30tlye cok ucuzz süperr sıra bende bende :sm_cool:

sağol canım..
satıcının yorumlarında kötü yorum yok ama bakalımakannehir
nasıl çıkacak..
yazıp ekleyeceğim zaten siteye deneme de yaparım falarla tenime bakarsınız...
en sabırsızlıkla bekliyorum ...
darısı senin başına canım:1hug:

Bırak bu gece de uyusunlar kız...
boshayallersmile boshayallersmile

kiz biraktim zaten, ben vardim da ondan sey ettim, iki uc gun ben uyurken herkes varmis, simdi ben ayikken kimse yoktu akannehir
kaydirigubbakcemile3
kaç günüün uykusuzluğu var kolay mıaklinialirimsmile
en azından ben erkenden bayılmışım:roflol:
aklinialirimsmile

Hep mesai hep mesai nereye kadar dimi aklinialirimsmile aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3

Yevrum süpermiş ya sevindim şimdi =)ohaoldumsmile
Arko kremi cilt iyice emene kadar bekliyo muyuz pekü ?
boshayallersmile

yok ben beklemedim, çok azıcık sürüp parmağımla bayaa yedirdim, dişimi fırçalıycak kadar bi zaman beklettim sonra hemen farımı sürdüm çok da güzel oldu ve gün içinde gözümü kırptıkça yol yol olan farım ilk sürdüğüm gibi durdu saatlerce hihoyyyt

Çok sağol canım benim, ben de deneyeceğim. (Çok far kullanırmışım gibi)kaydirigubbakcemile3

tskler canımcım kredi kartımı bi bosaltayımda tatlıgacışla senden taktik alırım olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile3

yahu bu arko olayı ney kaçırmışım ben bunu ? çok hızlı ilerleyince topik..:)) bana da bir anlatıverin pleaseakannehir arko normal krem mi? göz kremimi ?yeşil derken ? bayanssulusmile

sevgili canlar,
tanrıça sağolsun denemiş onaylamış, hani şu yeşil tüpte yağlı arko kremler oluyor ya, teyzeler ellerine sürer parlak parlak dolaşır, işte o kremden minik bir tutam göz kapaklarımıza sürüp yaydırınca far bazı etkisi yaratıyormuş inanılmaz ama gerçek. ben de bu topicten duydum ilk kez, hemen denedim tabii. valla sonuç süper, hep renkler daha parlak hem de far toplanmıyor göz üstünde yol yol. o zaman grup terapisine gelmiş süs püs bağımlısı edasıyla : "teşekkürler tanrıçaaa"

yahu tanrıcam bilgi topakım senin su sauna maskeyi aradım aradım bulamadım yav
kaçıncı sayfada acaba yoruldum aramaktan 77.inci sayfada kaldım valla

malice sendemi denedim cnm olumlu cevaplar gelmeye basladı
ben daha alıp deneyemedim hep unutuyorum deneyince bende yazarım bayanssulusmile

yahu tanrıcam bilgi topakım senin su sauna maskeyi aradım aradım bulamadım yav
kaçıncı sayfada acaba yoruldum aramaktan 77.inci sayfada kaldım valla

kuzum ben asoma dedim hangisinin hangi sayfada oldugunu belirt diye(ilk sayfada) ama yok hatunumuz yazmadı kaydirigubbakcemile

kuzum ben asoma dedim hangisinin hangi sayfada oldugunu belirt diye(ilk sayfada) ama yok hatunumuz yazmadı kaydirigubbakcemile

evet kuzu yaa öyle daha iyi olur gercekten
not etmeyi unutmusum bi yapiyim dedim bulamadım
biraz dinleniyim aramaya devam üfff benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…