Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pandora o kazanan senmiydin..sensen tamam..13 tl far paleti....17,50 falan posta..e hesapla 30 tl ediyor..hayırlı olsun..

ben de sexy bulduğundan ısırdı sanmıştım yaaaww :kedi:

aklinialirimsmile
çok güldüm ya ahahahaahkaydirigubbakcemile3
tanrıça nasıl bunlar kız bu farlar nasıl kullanılıyor mineralli bildiğimiz vitaminli demek mi oluyor...?

]
mineralli ürünlerde ı.d markası bana göre en güvenilir markalardan biridir.
mineralli ürünler tüm cilt tipinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir..doğal ürünlerdir.son kullanma tarihleri yok bildiğim kadarı ile..birde kimyasal ve alkol içermiyor yine bildiğim kadarı ile.yani bozulmuyo kolay kolay..ben severim mineralli ürünleri
etttttt:sm_cool:hihoyyyt:lepi:alkisalkisalkisdelikafaduldenkötükedihüso

çok sevindim ama gerisi:uhm:[/QUOTE]

daha ne bekliyosun :roflol:gerisi diyo ya:))
pandora güle güle kullan canım ama ben bu ürünü duymadım o yüzden bilgim olmadığı için yorum yapamıycam..ama çok şşaırtıcı bu kadar ucuz olması!!çünkü benim bildiğim mineralli markalar bu ladar ucuz olamazbilmiyorumkismileama bakınca süper duruyo fırça setinde harika.umarım memnun kalırsın güle güle kullan bitanemŞeniz

tanrıça sağol canım ....
ilk alışverişim ve bilgim yok paypal olayıo vs var birde ya...
gg de kaşarlandım ala ala sıra burdaaklinialirimsmile

ama bakalım nasıl olacak ..
tatlı gacı nin sayesinde aldım valla ..o yol gösterdi ...allah razı olsun ondan opuyorumnanaktan

he tamam şincük oldu..bi dene taa var acaba hangisiiii..
bakıyım dur:))

tatlıgacı kompetanı olmuş işin valla...eline geçince yorumlarını bekliyorum işalah umduğun gibi çıkar..ama cidden süper duruyolar..

Pandora yeni gördüm çok güzel gözüküyo farlar güle güle kullan sürer sürer çekersin foto artıkkaydirigubbakcemile2

bakıyım dur:))

tatlıgacı kompetanı olmuş işin valla...eline geçince yorumlarını bekliyorum işalah umduğun gibi çıkar..ama cidden süper duruyolar..

Pandora yeni gördüm çok güzel gözüküyo farlar güle güle kullan sürer sürer çekersin foto artıkkaydirigubbakcemile2
kızlar halettik sonunda tatlı gaci ile ..allah ondan razı olsun ..:Saruboceq:Şeniz
ödememi yaptım umarım sorun çıkmaz:1no2:
kızlar ben çok özeniyorum vs ve çok fazla alıyorum sonra onları eşe dosta arkadaşlarıma heediye ediyorum ..ama artık kararlıyım bende öğreneceğim adam gibi makyazj yapmayı...gelince gözme accuk attırırım koyarım resimlerini setin de gözümdeki halini de:1hug:

Pamukşekerim sen sinemise benzeyen kişiydin di mi? Eğer tahminim doğruysa yap yakışır ama siyah kadar güzel olacağını düşünmüyorum...

Neysem ben çıkıyom artıkım

kimse anasından makyaj yaparak çıkmadı,herkez zamanla öğrendi deneme yanılma yoluyla..sende muhteşem makyajlar yapıcaksın eminim canım
tatlıgacı ne hayırlı hatunsun hekaydirigubbakcemile5
aaa Tanrıçam sen benim resmimi görmedin mi?ohaoldumsmile

yok pamuğum görmedim:gitme:

biberim benide all
hepiniz allaha emanet olun yatın zıbarın:)herkezi öpüyorum canlarımopuyorumnanaktanallah rahatlık versinŞeniz

Pandora; güle güle kullan..valla burda kasıldım kaldım.. bi de yanlış yönlendirmiim diye..yeriz..tamam

Tanrıça.. hangileri olduğunu söliyim..alayım asoya 1 kilo boya,o my goddes(aman tanrıçam)demek oluyo,ölümüne kankayız gı(bunu smililerin ilk geldiği gün hemmen çaldım)

Pamukşekerim sen sinemise benzeyen kişiydin di mi? Eğer tahminim doğruysa yap yakışır ama siyah kadar güzel olacağını düşünmüyorum...

Neysem ben çıkıyom artıkım

evet o benim.Sağol canım yorumun için hayatımda hiç sarı saç kullanmadım ve sarıyı çok seviyorum.Ama dediğin konuda haklısın sanırım, saçımda boya yok,bu kadar yakışmayacağını ben de düşünüyorum :sinifsinif:
Aslında sarıya boyatıp yakışmazsa kızıla dönmek gibi bi düşüncem var boshayallersmile

kimse anasından makyaj yaparak çıkmadı,herkez zamanla öğrendi deneme yanılma yoluyla..sende muhteşem makyajlar yapıcaksın eminim canım
tatlıgacı ne hayırlı hatunsun hekaydirigubbakcemile5

inşallah yapıyorum makyaj ben ama sıradan yani,far sürmeyi bilemiyom sizin gibi aşkito da mesela çok iyi makyaj konusunda öğrenicem sizlerden artıkın :kedi:
tatlı gaci sayesinde aldım valla...:lepi:

ay kıyamam yaaa..çok sağol bebeğim bende endişeliydim işin aslı, ama oldu sonunda sayendeolumunekankayizsmile

sıra akitracım daaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…