Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sabınım napsın kızceğiz, sabahlara kadar burada...:roflol:
Bence haftasonu geziyodur o şimdi yelli kuyruk gibin
:eek:

Hei yelli kuyruk derler çok gezene bizim camiada :KK70::roflol:
Ben de bir yelli kuyruğum. kaydirigubbakcemile3

(siz de cümle içinde kullanın)
olumunekankayizsmile

Tanrıça.. hangileri olduğunu söliyim..alayım asoya 1 kilo boya,o my goddes(aman tanrıçam)demek oluyo,ölümüne kankayız gı(bunu smililerin ilk geldiği gün hemmen çaldım)
boyasın kendini boydan boyamı diyosun banabilmiyorumkismile
inşallah yapıyorum makyaj ben ama sıradan yani,far sürmeyi bilemiyom sizin gibi aşkito da mesela çok iyi makyaj konusunda öğrenicem sizlerden artıkın
pandoracım keşke makyaj ekleyebilme şansım olsaydı eminim o zaman daha faydalı olurdum ama anca bu kadar anlatım yapabiliyorum.estafurullah canım benim bilmiyorumkismilemineralli farlarınla denemelerini bekliyorumaklinialirimsmile
farları hem ruj hemde eyeliner olarak kullanman için taktik vericem birazdan az bekle:eek:
Allahım bunlar yine sebah namazında uyumuşlar yaaa
la pamukşekeri 5 te yazmışsın mesajı hala açıksın
kız açık mı unuttun yoksam nöbetçi mi bıraktılar seni bebemmm:))ben geldim uyuyabülüsüünn:)))
hahahah kuzen napiyim topiğimiz popüler olduğundan-tatlicadiarzu-:smiley-cool::1closedeyes:nöbetçi bırakmak zorunda kalıyorum ayy bayanssulusmile:roflol:
-

Tanrıçam peeling demişsin kullandın mı demişsin evet kullandım ve kullanıyorum da aklinialirimsmile
Çok memnunum.
Şimdi anlatalım...
3 yemek kaşığı mısır ununa 1 çay bardağı ılık suyu katın yüzünüze ovarak uygulayın bırakın yüzünüzde kurusun... aklinialsmile
5 dakika bekleyin.
Sonra yıkayın ılık suyla... :le
Mis gibi oluyor valla delikafadulden delikafadulden
ruyamsın tebrik ederimvereliniortakmemnunsan bırakma bak ne güzel sen bulmuşun pilinkini darısı bizim kızların başına:smiley-cool:
help meeeeeeeeeeeeee
gözaltlarım mor hemde cok
uykusuzluk ve genetık bır araya gelınce pandaya döndüm:1ninca:
bana bır care afro
ne öenrırsın krem?
sebomed iyi dıolar morluk ıcın ama agır gelebulur mu
sebamed hem uygun hemde başarılı tavsiye ederim ayriyeten,salatalık dilimleri ile msj yapmanı öneririm canım
yuzdeki sivilce hani kahve rengi leke kaliyor ya onlarmı
bahsettiğin salyangoz kremi değilmi cadıcım??eğer oysa evet memnun kalıcağını tahmin ediyorum
tanrica bana yardim et giiiiiiiiiikaydirigubbakcile2karar veremiyorumakannir
kizlar the body shopta indirim var 3 urun alana 2urun fiyati aliyorlar ama hepsinde degil nemlendirici bolumunde indirim.bende bunlari almayi dudunuyorum sizce nasil bu urunler

goz kremini zaten kullaniyorum ve cok memnunum

150170.jpg

bununla beraber almak istediklerim

19954m_z.jpg

56345m_z.jpg

(yukarda keklediklerim indirimde yani) the body shopun hangi renkli nemlendiricisi guzel kizlar bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen resmini ekledigimin 3 rengi var asagida ekliyeceklerim bronz tenler icin aklinialirimsmile
261247.jpg

bu ekliyacegimse yanaklar icin sadece allik gorevini yapiyor yani hangisi alacagima karar veremedimbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilehelpppp pakannehir
66823m_z.jpg

dedigim gibi bu yanaklar icin allik pembemsi bir renge sahip boshayallersmile
canım zaten badiyi severim beğenirim..ürünlerde güzel.simli olan renklendirici bendede var..ama allık olarak kullanılmaz.onu fondotenle karıştırıyorum ben.birazdan resmini çekip ekliycem fikrin olur..bence al tatlım bu ürünleri
asom ya bu 2. masken yumurtalı olan hassas ciltlere ozel degil galiba yaktı cildimi =( ooof yandım cayır cayır
livim içinde limon olduğu için yaramamış olabilir.yaktı demekki.buhardan sonra hassasiyet yaptı anlaşılan.sende buhardan önce yap ve içine limon yada tuz koyma sadece yumurta akı ile yap
burayı bi kaç gündür gizli gizli takip ediyorum evet :1nica: ve dün göz kapağıma yeşil arko sürdüm onu da bildiniz :1ninca: ve buraya teşekkür etmek için yazıyorum o da tamam :1ninca:
yaa tanrıça bu arko olayı google'dan sonraki en büyük icat benim dünyamda, en açık renkli farlarımı bile rahatlıkla sürüyorum artık, eskiden o açık renkler hiç belli olmazdı hepsi aynı renk gibi dururdu, far paletlerimde hep koyular biterdi artık o günler geride kaldı açık renkli farlara özgürlük :lepi: teşkür ederim a.s.
:kedi::kedi:
gugıldan sonraki en büyük icatmı:eek::kedi:
ayy canımsın sen benim ya çok mutlu oldum ne mutlu bana vallahi..böyle sözler duymak gerçekten çok güzel bitanem saolŞeniz
yok ben beklemedim, çok azıcık sürüp parmağımla bayaa yedirdim, dişimi fırçalıycak kadar bi zaman beklettim sonra hemen farımı sürdüm çok da güzel oldu ve gün içinde gözümü kırptıkça yol yol olan farım ilk sürdüğüm gibi durdu saatlerce hihoyyyt
canım ne güzel valla tüm ayrıntılarına dikkat etmişsin denemenin.ve memnun kalmışsın.vede çok güzel anlatmışsınkaydirigubbakcemile5
kuzu bende asodan yeni maske tarifleri istiyom olumunekankayizsmile
müşteri velinimet siz isteyin ben getiriyim:lepi:
İlla arko mu olcak ya bende arko yokmirmirmirir
arıza çıkarma iştealsanaalsanasmilearko olucak illa:enbuyukkk:
yahu bu arko olayı ney kaçırmışım ben bunu ? çok hızlı ilerleyince topik..:)) bana da bir anlatıverin pleaseakannehir arko normal krem mi? göz kremimi ?yeşil derken ? bayanssulusmile
sayfa numarasını yazıcam tatlım bekle..yada alıntılarım..gidişata bağlı:smiley-cool:
sevgili canlar,
tanrıça sağolsun denemiş onaylamış, hani şu yeşil tüpte yağlı arko kremler oluyor ya, teyzeler ellerine sürer parlak parlak dolaşır, işte o kremden minik bir tutam göz kapaklarımıza sürüp yaydırınca far bazı etkisi yaratıyormuş inanılmaz ama gerçek. ben de bu topicten duydum ilk kez, hemen denedim tabii. valla sonuç süper, hep renkler daha parlak hem de far toplanmıyor göz üstünde yol yol. o zaman grup terapisine gelmiş süs püs bağımlısı edasıyla : "teşekkürler tanrıçaaa"
:))malicecim çok teşekkür ederim,inan ne kadar mutlu oldum popom tavan yaptı tabiri caizsse:kedi:memnun kaldıysan ne mutlu..çok mutlu ettin beni güzel sözlerinle..a.s.
yahu tanrıcam bilgi topakım senin su sauna maskeyi aradım aradım bulamadım yav
kaçıncı sayfada acaba yoruldum aramaktan 77.inci sayfada kaldım valla
onuda koyucam bekle anacımyerimseniben
kuzum ben asoma dedim hangisinin hangi sayfada oldugunu belirt diye(ilk sayfada) ama yok hatunumuz yazmadı kaydiriguakcemile
tamam be ne bağrıyon:dilcikar:belirticem az dur hele:kedi:
Sabınım napsın kızceğiz, sabahlara kadar burada...:rofll:
Bence haftasonu geziyodur o şimdi yelli kuyruk gibin
kaydirigub

bu havada ne gezmesi kız:)ağbimde kaldım yiğenlerimle huzur dolu bi kaç gün geçirdim:ecrin_bebek:

talııgacii sormazsam çatlıycam senin bu heidiyle ne alıp vermediğin var::)onun görüküyoo yazısını gördükçe gülesim geliyor:)

talııgacii sormazsam çatlıycam senin bu heidiyle ne alıp vermediğin var::)onun görüküyoo yazısını gördükçe gülesim geliyor:)

Herkeşler aynı soruyu soruyor.ohaoldumsmile.bi alıp veremediğim yok..çoook seviyorum onu aksine..öyle takılıyom haydimle..:hulya:

var ya iyi ki geldin bebegim yoklugun farkediliyorolumunekankayizsmile(ölümüne kankayız) aaay neler eklicen çatlayacagım şimdi aklinialirimsmile

kızlar bu tarifi sizlere eklemiycektim aslında..neden derseniz biraz zahmetli herkezin hemen bulabiliceği şeyler yok içinde,ama ben yinede yazıyım dedim..ben sizlere örnek olması için koyuyorum.sizin yapıcağınız malzemeleri yazıcam altına...
grnt3031.jpg

bu tasın içindedir malzemem..gerekli oldukça kullanırım
grnt3032.jpg

buda resmi..sürdükten sonra resim çektim..görüntü biraz çikin kusura bakmayın:smiley-cool:
MALZEMELER
1)-kavun çekirdeği
2)-portakal kabuğu
3)-yumurta kabuğu
4)-kitre
5)-arpa
6)nohut
7)mercimek
8)buğday nişastası
bu malzemeleri aktardan temin ettim..hepsinden 6 gram alıyosunuz.aktarda onu çektirdim ve toz halina getirdim..içine su koyup yüzümü ovalıyorum..hatta 5 dk kadar tutuyorum yüzümde.kuruyunca tam bir piilink oluyor..işim bitince lavobayı temizlemeyi ihmal etmiyorum..lavobanız tıkanmasın:smiley-cool:
şimdi kızlar bunu herkez bulup yapamaz yada üşenir..o zaman size şöyle bir tarif vericem
badem
süt
bademi havanda dövün..biraz süt koyun ve başlayın yüzünüzü ovmaya..işte size bi tane pilink tarifi..bunu kuru ciltler rahalıkkla uyhulayabilir.

bebek bayılıyorum seni su tariflerine ...birsey sorcam kızım yazmıssın ama bu kuru ciltler için yoksa tum ciltler için mı

X