Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Allahım bunlar yine sebah namazında uyumuşlar yaaa

la pamukşekeri 5 te yazmışsın mesajı hala açıksın
kız açık mı unuttun yoksam nöbetçi mi bıraktılar seni bebemmm:))

ben geldim uyuyabülüsüünn:)))

Ay akşamdan beri ne fırıldaklar dönmüş burda...
boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
Biz o zaman kaçıncı uykumuzdaydık acep?
bilmiyorumkismile
Pandoracım hayırlı olsun setin çok şık yaaauuu bayanssulusmile bayanssulusmile
Ve çok da ucuz akannehir akannehir
Tanrıçam peeling demişsin kullandın mı demişsin evet kullandım ve kullanıyorum da aklinialirimsmile
Çok memnunum.
Şimdi anlatalım...
3 yemek kaşığı mısır ununa 1 çay bardağı ılık suyu katın yüzünüze ovarak uygulayın bırakın yüzünüzde kurusun... aklinialirimsmile
5 dakika bekleyin.
Sonra yıkayın ılık suyla... :lepi:
Mis gibi oluyor valla delikafadulden delikafadulden

Allahım bunlar yine sebah namazında uyumuşlar yaaa

la pamukşekeri 5 te yazmışsın mesajı hala açıksın
kız açık mı unuttun yoksam nöbetçi mi bıraktılar seni bebemmm:))

ben geldim uyuyabülüsüünn:)))

tamam tatlım nöbeti sana devrediyorum olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile3

Anaaaam gece kuşları yaaaaaa:kahve:

Pandorammm mineral farlar harika görünüyor, inşallah kalitelidir tatlım...güle güle kullan!
:içelim:

help meeeeeeeeeeeeee
gözaltlarım mor hemde cok akannehir
uykusuzluk ve genetık bır araya gelınce pandaya döndüm:1ninca:
bana bır care afro
ne öenrırsın krem?
sebomed iyi dıolar morluk ıcın ama agır gelebulur mu:bbo:

Morluk içün
T. Body Shop C vitaminli göz çevresi kremi diyorum canım..Hem de kirpikleri uzatıp gürleştirdiği kanıtlanmış...
Ben kullanmadım morluk sorunum yok ama kullanıcı yorumları hep iyi yönde valla...

ılk indirimde ben de edineceğim bir tane...
boshayallersmile

kalbi kırılıyo ama litfenn:dilcikar:kendisi çok insancıldır:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3
sen zaten dierini al canım çünkü yanık için öncelikle ilaçlı tedavi lazım.bunlar extra olur ancak
yuzdeki sivilce hani kahve rengi leke kaliyor ya ona iyi gelir mi bu sey ? akannehir
Ruby-Rose-Makyaj-Seti-sok-fiyat-goz-kalemi__23718837_0.jpg

gg de bunu gördüm şimdi hemen al 10 tl kızlarr...

RUBY ROSE
ÇEKMECELİ MAKYAJ SETİ
18 adet FAR
2 adet ALLIK
1 adet PUDRA
1 adet KALEM (siyah)
1 adet RUJ
6 adet APLİKATÖR

bu da 24 lüsü aynı fiat

anam harikaymis bunlar be, neyse artik baska bi ay aliriz buna benzer bi seyle :sinifsinif:

RUBY-ROSE-FAR-SETI-CANTANIZA-GORE-COK-SIK__23520949_0.jpg

120 lik değil 88 lik ti canım benim..Bir de şu ruby mi neyse almayın onları yaaa..güven vermiyor..motoryağından mı neden yapılıyor bilmem..
Peki paypal e, k.kartınımı ödeme olarak gösterdin?..ürünü alıyorsun..adım adım zaten seni ödeme basamağına götürüyor..paypal ile satın alıyorsun.ürün tutarı neyse..k.kartından o miktar,satıcıya transfer oluyor..satıcı kendisi almıyor hesaptan cankuşlar..paypal ile sen göndermiş oluyorsun..okeyyy..
ah bende bi anlasam su paypali, benim karti kabul etmi paypal, benimki maestro kart eyvahedigeldismile
Kızın göğsünün biri büyük biri küçükmüş dr başarısız:nazar:
aynen oyle sag daha buyuk kalmis :kedi:
demesen farketmiycem nası dikizledin la:jeyyar:

delikafadulden
fantazide sanır yok pamuğum:))yani sexi iç giyim fantazik şeyler işte:)

[

Imageshack - 20081220411332122978076
He ya paçalı donun etkileri ahan da aklinialirimsmile
vashhhhhhhhhh :1shok:kafamçokkarıştı
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 salak çukulata sanmış karıyı :roflol:

1 beden farlediyor o zaman senin dediğine göre...
ben bakim buna yawwww...CADIARZU
benim adam accuk bayram etsin delikafadulden
etsin bakalim, benimki bayram edio benimkiler ecik hattinden buyuk de ohaoldumsmile

kızlar halettik sonunda tatlı gaci ile ..allah ondan razı olsun ..:Saruboceq:Şeniz
ödememi yaptım umarım sorun çıkmaz:1no2:
kızlar ben çok özeniyorum vs ve çok fazla alıyorum sonra onları eşe dosta arkadaşlarıma heediye ediyorum ..ama artık kararlıyım bende öğreneceğim adam gibi makyazj yapmayı...gelince gözme accuk attırırım koyarım resimlerini setin de gözümdeki halini de:1hug:
hadi hayirli olsun, bende banka degistirdken sonra tabi degistirrsek, nete ozel kart isticem yaws :sinifsinif: paypal icin felan mafoldumben
inşallah yapıyorum makyaj ben ama sıradan yani,far sürmeyi bilemiyom sizin gibi aşkito da mesela çok iyi makyaj konusunda öğrenicem sizlerden artıkın :kedi:
tatlı gaci sayesinde aldım valla...:lepi:
harika yapiolar vallaha, ah bende yapabilsem aklinialirimsmile​

napıyorsunuz sekertolar sayfalar nasılda ilerlemis
aprilm T. Body Shop C vitaminlinin kokusunu hiç begenmiyorum =(

tanrica bana yardim et giiiiiiiiiikaydirigubbakcemile2karar veremiyorumakannehir
kizlar the body shopta indirim var 3 urun alana 2urun fiyati aliyorlar ama hepsinde degil nemlendirici bolumunde indirim.bende bunlari almayi dudunuyorum sizce nasil bu urunler

goz kremini zaten kullaniyorum ve cok memnunum

150170.jpg

bununla beraber almak istediklerim

19954m_z.jpg

56345m_z.jpg

(yukarda keklediklerim indirimde yani) the body shopun hangi renkli nemlendiricisi guzel kizlar bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen resmini ekledigimin 3 rengi var asagida ekliyeceklerim bronz tenler icin aklinialirimsmile
261247.jpg

bu ekliyacegimse yanaklar icin sadece allik gorevini yapiyor yani hangisi alacagima karar veremedimbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilehelpppp pakannehir
66823m_z.jpg

dedigim gibi bu yanaklar icin allik pembemsi bir renge sahip boshayallersmile

asom ya bu 2. masken yumurtalı olan hassas ciltlere ozel degil galiba yaktı cildimi =( ooof yandım cayır cayır

yaws biz daha fazla bi sey yazmadik mi ? yoksa sayfalar mi siliniyor ay ben topikleri karistirdim sanirim :roflol: iyi mi kafayi yedik mafoldumben ....

burayı bi kaç gündür gizli gizli takip ediyorum evet :1ninca: ve dün göz kapağıma yeşil arko sürdüm onu da bildiniz :1ninca: ve buraya teşekkür etmek için yazıyorum o da tamam :1ninca:
yaa tanrıça bu arko olayı google'dan sonraki en büyük icat benim dünyamda, en açık renkli farlarımı bile rahatlıkla sürüyorum artık, eskiden o açık renkler hiç belli olmazdı hepsi aynı renk gibi dururdu, far paletlerimde hep koyular biterdi artık o günler geride kaldı açık renkli farlara özgürlük :lepi: teşkür ederim a.s.

X