Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile
ama hülya bi dinleseydin açıklama yapsaydıkeyvahedigeldismile
Benim de biri büyük biri küçük ondan la yoksa başka bi amacım yok:jeyyar:

madem göğüs dedik biraz göğüse girelim..yani konu olarak:smiley-cool:

kızlar ben bu jeli kullandım fena dolgunluk veriyo bilginiz olsunzemuszemus

:kedi:bilmiyorumkismile

tanrıçam ve senin bilgilerin ışığınsa fantazik iç giyim olduğunu anladım da ,ben paçalı don tercih ederim genelde olumunekankayizsmile aklinialirimsmile
delikafadulden

kıs tatlı dillim güleryüzlüm afroditim;

bunu bir açar mısın ? ne kadar,kaç money?
mesela kullanımı nasıl ,ne kadar süre de etki etti kaç kutu gitti büyüsün die vs:kedi:

Dolgunluk kalıcı mı kızkaydirigubbakcemile2
valla sürekli kullanırsan düzgün bi şekilde farkediyo biberim..ama hergün sürülürse bariz farkediyodelikafaduldennetten alışveriş yapmıyorum..aldığım yerdede yokbilmiyorumkismilealamıyorum o yüzden:çok üzgünüm:

:mymekaAğzını burnunu yararım senin nan küçük kardeş:mymeka:
Neyse öp elimi barışak hadi yoksa elimden kaza çıkacak bakguclubacismile
tamam büyüksün aplaa:lepi:hadi ver bi yanakaklinialirimsmile
tanrıçam ve senin bilgilerin ışığınsa fantazik iç giyim olduğunu anladım da ,ben paçalı don tercih ederim genelde olumunekankayizsmile aklinialirimsmile

ooo esas işi sen biliyosun kızz:1closedeyes:en sexi çamaşır işte..üstüne tanımam:lepi:

bebeğim ben bunu aktardan alıyodum..40 tl den..3 kutu kullandım.günde 2 kere fındık tanesinden biraz daha büyük(ki abartıp dahada büyük miktar sürüyodum:kedi:)miktarda sıkıp göğüslerimize masaj yapıp yediriyoruz..5 dk kadar süreyle..sonra balon gibi şişiyodumkaydirigubbakcemile3ama 3 kutuyu düzenli kullanmadım..düzensiz kullandığım halde farkediyodu.alırsam kesinlikle düzenli olaak hergün sürücem:hulya:
Benim yeterince dolgun göğüslerim aslında ama farkı kapatmak için düşündümbilmiyorumkismile

:roflol::roflol:küçük olanamı sürüceksinn:))

Bir de hap olanları var göğüs büyüten onlar işe yarıyo mu acaba?Sürmek bana çok eziyetli geliyo,hergün hergün:ecrin_bebek:

Imageshack - 20081220411332122978076
He ya paçalı donun etkileri ahan da aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 salak çukulata sanmış karıyı :roflol:

1 beden farlediyor o zaman senin dediğine göre...
ben bakim buna yawwww...CADIARZU
benim adam accuk bayram etsin delikafadulden

yetişin gariiiiii tatlı gacii koş anam koş ..eyvahedigeldismile
eyvahedigeldismilekazandım ürünü...
5.19E e kazanmışım kaç gayme ediyor kargo ile ve nasıl edicem

kazandığım mineralli far seti bu ve hediyesi bu fırça seti..

tanrıça nasıl bunlar kız bu farlar nasıl kullanılıyor mineralli bildiğimiz vitaminli demek mi oluyor...?

tatlı gaci ne etçem kıs şimcik ben adres bilgilerimi nerden girip paypala para transferini nasıl yapıcameyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…