Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya hazir seni bulmusken sorayim tanricam :kedi: benim bu sabah boynum tutularak uyandim, saga ceviremiyorum, tulbent sardim kas gevsetici krem surdum ama hala aciyor. onerebilecegin bir sey var mi canim ya? bilmiyorumkismile

Canım Tanrıça'm daha iyi bilgilendirir, ama benim bildiğim kırkkilit otunu demleyip ağrıyan yere sürmek ve üzerine de kantaron yağıyla masaj yapmak çok iyi geliyprmuş.
Geçmiş olsun.

Canım Tanrıça'm daha iyi bilgilendirir, ama benim bildiğim kırkkilit otunu demleyip ağrıyan yere sürmek ve üzerine de kantaron yağıyla masaj yapmak çok iyi geliyprmuş.
Geçmiş olsun.

anladim canim, ama kırkkilit otum yok, kantaron yagim var, onu sureyim bari..a.s

anaam gene offline oldu Tanrıça..akannehir.gene mi gitti elektrikler acaba. keşkem parça parça yazaydı yavrum, sinir küpü olmuştur şincik:1no2:

bende burdaydım ama yazmamşın aşkım.ya sigarayı bıraktımda..terapilerini beklıommmmmmmmmm
tebrik ederim bebem...bol bol şekersiz sakız çiğne,seni oyalar akılna geldikçe..
madem bi karar verdin arkasında dur..sözünden dönen nalçaktırsositosositosigaraya hayır:enbuyukkk::kedi:

selammmmmmmmmm kokossslarrrrrrrrrrrrr :)))) yavrularrrrr...
kızlar farkındmaısınız bılmyıorum ama ne gıydın topıcı bombos tanrıca herkesı burya doldurdun tatlı gaciiii
ebişim önce bi toto kaşı,ardından meaşallah de,sonrada tütüüü yap:1closedeyes:sohpetim güzel şekerim
kuzi nerdesin laaaa
muskatlı poğçam anca gelebildimyiğenlermi gezd,rmekle uğraşıyorum,bizde kaldılarda,insan azmanı kendileri-tatlicadiarzu-anası babası yurt dışına gittiler başıma bıraktılar veletlerini:mymeka:
bensiz duramıyolar yatarken bile beni istiyolar..ağbimin evine geçtim nete giremedim o yüzden kuzi
islandım güzelim benim önce bi kayısı sabunu al derim..onunla yüzünü yıka..ısırgan kaynat,suyunu tonik yap..hatta buz kalıbına dök buz masajı yap..limon önermiycem sen sevmiyosun çünkü..
şap varya bildiğimiz şap:)aktardan onu al..suyla kaynat ve soğuyunca yüzüne sür gece yatarken..allahın iziniyle kuruyacaktır..bu konuya değinicem bi kaç gün sonra resimli olarak..birde sabahlaro portakal suyu içmeye özen göster..kanı temizleryerimsenibendoğal olarak sivilcelerinede iyi gelir

Tanrıçaaaaaaam gellll artıkkk
bebem anca geldimmçok özledim sizi(
kızlar tanrıçam nerde ya niye gelmiyo acaba
ağbisi ve yengesi kaçamak yaptı,veletlerine ben baktım:)ama çok güzel geçtigünlerimhihoyyytbide spor yapmış oldum,havuza girdim bol bolhihoyyyt
Tanrıcama söz verdiğim gibin tariflerden birini yine yaptım
cilekli muzlu ballı tarif sizde yapın yav
hani resim:dilcikar:afiyet bal olsun yarasın akitoşumaŞeniz
merhaba cancagızlarım
ugrayamıyorum misafirlerim var
hepinizi seviyorum ve öpüyorum hasretleee
nazo demek sende yoktun..bak 0 çekiceksin sende haberin olsunalsanaalsanasmilenotunu kırdımotur 0
sana ben ne diyimsırnaşık şey sırnaşık şey geberttin la benisırnaşık şey..her birine ayrı koptum..allahta seni güldürsün allah cezanı vermesin niko:roflol:
Bu tanrıçaa nirde ama yaaa
merakmı ettin beni:jeyyar:özledinmi
yavv bana biri akıl versin yüzüm sivilceden gözükmez hale geldi birden off aynaya bile bakasım gelmiyo artıkım mafoldumben
islanda yazdığım bilgileri oku yukarda cano..tek yapman gereken aktardan 1 milyonluk şap ve bi milyonluk ısırgan..ısırganı tonik gibi yada buz maskesi yap..şapıda kaynat soğuyunca yüzüne sür
burcum hepsini en güzel günlerinde kullan işalah bal paremopuyorumnanaktan
maybelline rimele gelince..onun sarısını aldım ben,o senin aldığından daha dolgun yapıyo..ama yinede dediğin gibi sıradan bir rimelden farkı yok..ama hiç yoktan iyidir meleğim boşver
makyaj temizleyicin yakmamış gözünü güzel...blisteks bendede vardı gece yatarken mutlaka sür..ama şöyle bi kötülüğü var,2 gün sürme hemen kuruyo..bağımlılık yapıyo gibi bişey bu blisteksler..bende her çeşidi vardı..ama dediğim gibi golden roseyi tek geçerim..hatta sende olan rengi varya ondanda aldım:sm_cool:2 tane var şu an..

o senin süperliğin tatlım:kedi:
çok teşekkür ederim..vich nin normaderm serisini kullandım..ne faydası oldu ne zararı..sadece boşu boşuna para bayıldım..ürün olarak düşünüyosan la roş posayın effacler serisi daha başarılıdır derim canım..istersen doğal tariflerde önerebilirim..

ya aglamak istiyorum aldigim loreal shocking in fircasi bildigimiz firca cikti a tarakli bir firca degil, ya degisim ya da iade de yapmazlar simdi bantini actim diye offfffff......
burcum dur sakin ol anam babam:teselli:
resmini çek hele..kaça aldın?artık değişim olmaz unut onu..ama beğenirsin hayatım bak gör..

Ben de Tanrıçamı gördüüüümmmmmmmmmmmm
bende güneşi gördüm kanka:smiley-cool:yerim seniiiŞeniz
ANAAAAAAMMMM, TANRICAM gelmisss, canimin ici gelmissss
canımsınn:)
a aa tanrıça da gelmişş yuupppiiiiiiiiiiiiiiiii
bebeğim smil yapamıyorum grafik sayım doldu..sana sarılan üstüne atlayan smil:)
msn ini falan bilen yok mu biri konuşsun gelsin ya
ceylanım hoşgeldin bahar dalım..liv gelicek kızlar..kendi ban istemiş 1 hafta..banada prensesin uykusuyum söyledi

bende hala olacagim yakinda insallah, o zaman anlayacagim sanirim yegen sefkisini insallah :1hug:

canim hani nerde ekledigin lorealin rimeli, gormedim ben? bilmiyorumkismile :sm_confused: kolaydaysa tekrar bir ekleyiversen canimin ici ya? Şeniz Şeniz

tamam canim derhal yapiyorum ihlamurlu pansuman Şeniz

Bebeğim yeğenlerin minik mi kuzum ?gamyoncuiremsu
ben 5-13 yaş arasıyla anlaşamıyorum hiç. tahammül edemiyorumkaydirigubbakcemile3...çocuk istemiyorum o yüzden, ya büyümelerini engelleyici bir iğne çıkarsın Tıp bilimikaydirigubbakcemile3 ya da okul çağına geldiğinde yatılı okula vericemohaoldumsmile ya da en kolayı, hiç çocuk işine girmeyeyim...
:1no2::bbo:

yanlış yazıp imla hatası etmişim kusura bakmayın:kedi:düzeltmeye kalksam dahada bozucam..ellemedim o yüzdeneyvahedigeldismile

hediyeyi göndercegm kişiden özür diliyrum ( salı anca veririm kargoya...azcık geç ulaşcak yani

abuuu eğer ben şap istersem adım çıkar bu şehirde kaydirigubbakcemile3

:roflol: ahaha bence de :roflol:
hediyeyi göndercegm kişiden özür diliyrum ( salı anca veririm kargoya...azcık geç ulaşcak yani

Yıvrım olsun zati 10 gün idi süresi kuzumkaydirigubbakcemile5 Şeniz

Livimin geri dönecek olmasına çok sevindim yaa pamuğum bırakmaz bizi
hihoyyyt

ya hazir seni bulmusken sorayim tanricam :kedi: benim bu sabah boynum tutularak uyandim, saga ceviremiyorum, tulbent sardim kas gevsetici krem surdum ama hala aciyor. onerebilecegin bir sey var mi canim ya? bilmiyorumkismile
yel girmiş belli..en yisi bardak çektir ..çekebiliyosan sen çek..ben boynuma çekiyorum bazen..ayrıca çokta güzel bardak çekerim:smiley-cool:geçmesse pelesenk yağı al aktardan onla ov gülo
Geçmiş olsun.
112 hızırım benim:1hug:ben olmasamda arkidişlerim var:lepi:
anaam gene offline oldu Tanrıça..akannehir.gene mi gitti elektrikler acaba. keşkem parça parça yazaydı yavrum, sinir küpü olmuştur şincik:1no2:
kanka demin elektirk gitti ya,söylediğim küfürün haddi hesabı yok allama he:smiley-cool:
heheh yazmış cadııııııııı aşkitommmlülülülülülü
hihoyyyt:kedi:
allah hayırlı bi yiğen nasip etsin burcum..hayatım ilarzu ile konuşurken ekledim ya lorealin..hatta arzu kuzenim dediki bu değil dieri dedi,senin aldığın için

aprilim benimkiler 1,den 13 e kadarkaydirigubbakcemile3
ağbimler yakında takım kurucaklar zatenkafamçokkarıştı

Dadıların en güzeli sen var ya miniklere de maske yapmışındır kesinkaydirigubbakcemile3zemuszemus
2 tane sivilce var tam sivilce de denemez uç vermedi çünkü, içinde kör olası:mymeka: Dün gece lavanta kaynattım posasını üzerine koyup beklettim azcık içi boşaldı gene doldu:sinifsinif: Arkasından limon+ tarçın sürdüm hala tam geçmedi. inci tozu sabunu, limon sabunu, günlük ağacı sabunu dönüşümlü kullanıyorum. Kayısı sabunu da var onu kullanayım bu gece. Buz kalıplarım bitmişti ısırgan var evde onu yapayım hemencik ne dondursam diye düşünüyordumbayanssulusmile
Sınavların sıkıtısı herhalde pek bi tembelleştim ite kaka çalışıyorum. Saçlarımı da etkiyor sanırım bugün fazla döküldü gibi
Isırgan+kırkkilit+lavanta demleyip son durulama yapıyorum bayadır, tavsiye ederim herkese benim gibi tembeller için yağla balla uğraşmak yok.hihoyyyt

He bide şapın gözeneklere de iyi geldiğini duymuştum, ama denemedim hiç.bilmiyorumkismile
Biraz tehlikeli bi maddeaklinialirimsmile

abuuu eğer ben şap istersem adım çıkar bu şehirde kaydirigubbakcemile3
ulan o beğenmediğiniz şap güzellik iksiri belülülülülülü

alsanaalsanasmilesenle küsümalsanaalsanasmile
ayy bu arada hediyemden bi tanesi kırıldımafoldumbennasıl üzüldüm anlatamam..tam kargoya veriyodum baktım kırılmışohaoldumsmileresminide çektim hatta..hediyem ulaştıktan sonra koyucam buraya..nasıl severek almıştım anlatamam..pahalı değildi ama içime oturdu kızlar ya..çünkü çok severek almıştım onu..o yüzden yarın yollıycam bende aldıklarımımafoldumben

Ohanes oldum kanka bardak ta mı çekiyorsun akannehir
şapşırdım gene...kuzum sen nası bi yeteneksin yahu
:asigim: delikafadulden

aa islandım lavanta suyu olayını teyzem yapıyormuş, çok memnunmuş.:lepi:
yımışaklık veriyor mu yavrum, ben de yapayım
kaydirigubbakcemile2

eski kürümüzü yapıyosun demek seni senii:jeyyar:ısırgan koymassan saçında bitki suyu olduğunu bile unutuyosun vallakaydirigubbakcemile5
bitanem stresten büyük ihtimalle..şap alana kadar tuzlu su ile yıka bari yüzünü..gericek suratını hem..o bölgeyi dezenfeke edicek..tuzlu su yap unutma..
kayısı sabununu dene bakalım bide..ama dierlerini yapma kayısıyı yaparken balım

He bide şapın gözeneklere de iyi geldiğini duymuştum, ama denemedim hiç.bilmiyorumkismile
Biraz tehlikeli bi maddeaklinialirimsmile

yüze gerginlik veriyo,sivilce önlüyo,lekelere iyi geliyo daha sayemmizemuszemus

Lavanta benim vazgeçilmezim tatlım saçıma başıma cildime herbiyerime kullanıyorum, ayrıca içiyorum da karaciğeri temizleyen ender bitkilerden.
Mutlaka denemeni öneririm, kokusu da çok hoşbayanssulusmile

Bu arada Tanrıça'm ısırganı soğuk suda kaynatayım mı yoksa kaynamış su dökerek demleyeyim mi?

Son düzenleme:
islandım bu arada ben olgun biri olmadığım için onlar bana dadılık ediyokaydirigubbakcemile3çocuktan beter çocuğum valla:))bol bol makara yapıyoruz:)
kızlar özel mesajlarımı okuyum önce 17 tane var şu andaeyvahedigeldismilesonrada gelip resim ekliyimyerimsenibensiz devam edin sohpete:hulya:gelince kaldığım yerden devam ederimŞeniz
sayfamız 1000 i aşmış maşalah bu arada:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…