Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhaba güzeller,
kızlar ya çok canım sıkkın vize dönemi son yılım kafayı toplayamıyorum artık ders çalışmak için sonum kötü:gitme: Nasıl toplucam dikkatimi, istek olmayınca olmuyor iştemafoldumben

Tanrıça'm özlettin kendini bitanem.

hoşgeldin canım.kaydirigubbakcemile5..aşkım tanrıçamı bekledik, geldi çok şükür hihoyyyt
hoşbulduk canımm..

slm island..

canım üşüttünmü acaba bende üşüttümmü bıçak saplanır gibi bi agrı oluyor
uzman hasta süpermiş heekaydirigubbakcemile3
bende salı gunu göze gidicem
bu ara a caip bi yanma batma sulanma oluyor doğal gözyası damlatıyorum bnamısın demiyorr

allah kolaylık versin canım
universite yıllarını özlüyorum ama sınav zmanları hariçç
:kedi:

zaten canımı sıkcak bisürü şeyim var iklimim en azından bu gitti biraz eksildi
gacım geçmiş olsun

aay ne güzel son yılınmış işte sık biraz canım:hooray:

çok sağol tatlım yaçok ayarayağım bu zamanlarımı, ama dedeiğin gibi sınav dönemleri bitiriyor insanı...:umursamaz:

aay ne güzel son yılınmış işte sık biraz canım:hooray:

5. yılın verdiği bir bıkkınlık var işte canım:gitme:
Sayenizde burada biraz kafa dağıtıyorum.olumunekankayizsmile

Sana da geçmiş olsun canım..
nette aramadığım şey kalmadı,teşhis koyamıyorum bi türlü..
üşüttümmü bilmiyorum ki..dikkat ederim aslında..en son mide ile ilgili teşhis koyma yolundayım..

zaten canımı sıkcak bisürü şeyim var iklimim en azından bu gitti biraz eksildi
gacım geçmiş olsun

teşekkür ettim canım..

Hoşgeldin meleeğemm Şeniz
Yirim seni kozmetik mannağı cokacimcoooksempatiksalakcinni

elektirik gittiakannehirşansıma tüküremÇok üzgünüm çoook
hiç bi şey okuyamadım:gitme:geçmişe gidiyorum tekrar..dönüşte resim eklicemzemuszemus

canim cok gecmis olsun, acil sifalar gacim :teselli:

canim bende de cok oluyor bu bahsettigin belirtiler. gittim damla verdi, 1 aylik kullanimlari vardi, bitti ama gene basladi :sm_confused: bu dogal gozyasi damalasi nedir ki? var mi adi sani? yazabilir misin bana? bilmiyorumkismile

elektirik gittiakannehirşansıma tüküremÇok üzgünüm çoook
hiç bi şey okuyamadım:gitme:geçmişe gidiyorum tekrar..dönüşte resim eklicemzemuszemus

:1hug: :1hug: bekliyoz canim bal kopugum Şeniz

canim bende de cok oluyor bu bahsettigin belirtiler. gittim damla verdi, 1 aylik kullanimlari vardi, bitti ama gene basladi :sm_confused: bu dogal gozyasi damalasi nedir ki? var mi adi sani? yazabilir misin bana? bilmiyorumkismile

Tatlım annemde de oluyor sık sık.ohaoldumsmile
'Suni göz yaşı' dersen eczaneye verirler balım.
a.s

tanricam canim ya, senin kullandigin maskaranin adi nedir gulum? bilmiyorumkismile

bir de goz yasarmasi, yamasi ve kasinmasi icin onerebilecegin bir sey var mi? bilmiyorumkismile

Tatlım annemde de oluyor sık sık.ohaoldumsmile
'Suni göz yaşı' dersen eczaneye verirler balım.
a.s

anladim canim, ya sirf bu yuzden makyaj yamaz oldum gozlerime mafoldumben akip duruyor, yanmada var. peki ne kadar sıklıkta kullanabilirim acaba? bilmiyorumkismile bir sorayim bakayim eczaciya..bilmiyorumkismile

ya hazir seni bulmusken sorayim tanricam :kedi: benim bu sabah boynum tutularak uyandim, saga ceviremiyorum, tulbent sardim kas gevsetici krem surdum ama hala aciyor. onerebilecegin bir sey var mi canim ya? bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…