Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eski kürümüzü yapıyosun demek seni senii:jeyyar:ısırgan koymassan saçında bitki suyu olduğunu bile unutuyosun vallakaydirigubbakcemile5
bitanem stresten büyük ihtimalle..şap alana kadar tuzlu su ile yıka bari yüzünü..gericek suratını hem..o bölgeyi dezenfeke edicek..tuzlu su yap unutma..
kayısı sabununu dene bakalım bide..ama dierlerini yapma kayısıyı yaparken balım

Kırkkilidi hiç bırakmıyorum canım ya sayende tanıştım onunla:eek:
Deniztuzu vardı evde suda eritip süreyim bari elim gidiyor hep sivilceye uyuz oldum:mymeka:

islandım bu arada ben olgun biri olmadığım için onlar bana dadılık ediyokaydirigubbakcemile3çocuktan beter çocuğum valla:))bol bol makara yapıyoruz:)
kızlar özel mesajlarımı okuyum önce 17 tane var şu andaeyvahedigeldismilesonrada gelip resim ekliyimyerimsenibensiz devam edin sohpete:hulya:gelince kaldığım yerden devam ederimŞeniz
sayfamız 1000 i aşmış maşalah bu arada:lepi::nazar:

Miniklerin arayıp da bulamadığı yalnız bi alışırlarsa nefes aldırmazlar sana
Ben de çok seviyorum çocukları ama karşıdan.:jeyyar:kaydirigubbakcemile3
Topiğine bereket kuzumsositososito

ayy bu arada hediyemden bi tanesi kırıldımafoldumbennasıl üzüldüm anlatamam..tam kargoya veriyodum baktım kırılmışohaoldumsmileresminide çektim hatta..hediyem ulaştıktan sonra koyucam buraya..nasıl severek almıştım anlatamam..pahalı değildi ama içime oturdu kızlar ya..çünkü çok severek almıştım onu..o yüzden yarın yollıycam bende aldıklarımımafoldumben

Oyy kıyamam sana üzülme aşkitom benimmm:teselli: Şeniz
ne aldın kız kırılcak bişe, yumurta mı aldın naptın
laelaelaelaelae

Lavanta benim vazgeçilmezim tatlım saçıma başıma cildime herbiyerime kullanıyorum, ayrıca içiyorum da karaciğeri temizleyen ender bitkilerden.:eek:
Mutlaka denemeni öneririm, kokusu da çok hoşbayanssulusmile

Bu arada Tanrıça'm ısırganı soğuk suda kaynatayım mı yoksa kaynamış su dökerek demleyeyim mi?

bitanem, ben de çok severim, çayını yapar içerim arada, kür olarak yapmadım ama..a.s.
kokusuna da bayılırım oda kokusu olaraktan.
yerimseniben

Oyy kıyamam sana üzülme aşkitom benimmm:teselli: Şeniz
ne aldın kız kırılcak bişe, yumurta mı aldın naptın
laelaelaelaelae

bitanem, ben de çok severim, çayını yapar içerim arada, kür olarak yapmadım ama..a.s.
kokusuna da bayılırım oda kokusu olaraktan.
yerimseniben

15 günlük kür yapmak lazımmış yılda 2 kere cilde çok iyi geliyormuş canım.boshayallersmile

Hadi ben azcık derse döneyim yine uğrarım. Fazla gecikmem malum 5 dakka çalış 1 saat ara ver yapıyorum geneldesempatiksalakcinni

DANRIÇAM mı geldi lililillililili (zılgıt) delikafadulden
bende özel kargoyla yollıcam
mini aşağıdasın görüyom kaçma bi yere
kayısı yağı ve arı sütünü aldım
onnarna napcamı söle çıbık

anam çıkıp gitmişim görmemişim,
bunları karıştirip sürücüz gözümüzün altına,15 dk sonra yıkıciz zemuszemus

günaydın kızlar ben geldim
burcum hayırlı olsun güle güle kullan o kirpik seyi etki edicekmi paylas olurmu
gerci bitane tanrıcanın bahsettiği vardı bende ondan almayı düşünüyorum ama bakalım

minişş 50 kilo gayet iyi bi kilo verme kuzu bi deri bi kemik kalma boyun kaç ki eyvahedigeldismile

bnde hediyemi hazırladım sayılır gibi gibi yarın vericem sanırım a.s

işte bende o yok,boy alsanaalsanasmile 1.60 alsanaalsanasmile ondan zayıf olmam lazım:1ninca:

şimdi eklemlerime masaj yapacak annem i 27 sayfa yazı yazdım parmaklarımı hissetmiorm laelaelaelaelae

bi dee bunu yaptım
5566.jpg

biraz taşmış sempatiksalakcinni

saolun bebklerim,patim oluor ya hani şeffaf ojenin içinde kalp,yıldız falan onlardan,fırçayla aldım tek tek üstüne koydum sonra şeffaftan bi kat geçtim sempatiksalakcinni
aprilim ojem alix 61 no.,valla güzel bunların ojeleriaklinialirimsmile

ulen kızlarr gece gece kaç sayfa okuttunuz banaa gözlerim şaşıbeşi oldusempatiksalakcinni......

tanrıça valla maşallahın var davşanım......kaç yaşındasın bilmiyorum ama helal sana yafrum:lepi:

buarada şaptan bahsetmişin şaşırdım kaldım neymiş bu taş parcası haberimiz yokmuş....annem ağız yarasına eritip toz haline getirdiği şapı sürerdide sabaha geçerdi,demekki cilt içinde iyi bişiymiş sayende öğrendim...ama benim geçmek bilmeyen şu parmak ucu kadar güneş lekemi ne geçirecek bilmiyorum delirdim resmenkafamçokkarıştı

Batmassın kozmetik mannağım sen kötülere bişicik omass aklinialirimsmile -tatlicadiarzu- :tomato: :tomato: :şakayapalımdedikiçineettiksmilesi:

Bebeim kk'nın tüm özel mesajları sana mı gidiyo nedir CADIARZU
Normal bi insan evladına bi günde 17 özel mesaj geldiği nerde görülmüş allasen:bbo::roflol::roflol:

Burcu ,nazalp teşekkür ederim canlarım..
Ama pek bi keyfim yok..kaburgamın altında dünden beri bi ağrı var ,sırtıma kadar vuruyor 2 aydır bu 3.kez oluyor..mideyle ilgili bişey mi nedir bilmiyorum..hafif bulantı filan da var..offff..
Ağrı başlamadan öncesinde dr.gitmiştim ,dr.a gittikten sonra ortaya çıktı..git gel dr.lara uzman hasta olcam neredeyse..tırsıyom herşeyden..

tanrıçam pek neşem yoktu anlamışsın.Şeniz.işte alıntıladım kendi mesajımı..zencefille bal karıştırıp sıcak suda erittim..nane ilimon yaptım..biraz hafifledi..
Belime vuruyor ağrısı..

X