Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam pek neşem yoktu anlamışsın.Şeniz.işte alıntıladım kendi mesajımı..zencefille bal karıştırıp sıcak suda erittim..nane ilimon yaptım..biraz hafifledi..
Belime vuruyor ağrısı..

geçmiş olsun tatlıgacımm :teselli:
benmde belim bacaklarım fenaydı kaç gündür.anca geçti..

tatlıgacım geçmiş olsun yavrum ya...bazen benim de sebepsiz ağrılarım tutar, düşünmemeye çalışırım...mafoldumben :teselli:

Patim güle güle kullan aldıklarını güzelim, oejeler nefis...
:lepi:

Nikoncan bayıldım valla .opuyorumnanaktan..süpersin:icecream:..ama bugün gitti kuzişlerim:gitme:

geçmiş olsun tatlıgacımm :teselli:
benmde belim bacaklarım fenaydı kaç gündür.anca geçti..

teşekkür ederim kızlar..sağolun..
oysa iç batın ultrasonu çekilmişti 1,5 ay önce karaciğer,safra,böbrek ne varsa hepsi temiz..geriye mide ve bağısaklar kalıyor herhalde sorun onlarda..

Burcum patim aldıklaırnızı güle güle kullanınopuyorumnanaktan

Ağrı mı dediniz herlade şu an kimse benim çektiğim ağrıyı çekmiyordur. Sol kolum ve omzum felaket ağrıyor kolumu kaldıramıyorumsenağlama

ben yolladım bile hedayemiguclubacismile
benim nişanlım da bu yıl gideceekkk vaayyy başıma gelenlerrrr vaay ben nerelere gideyim kimlere sorayıııımmmmmmm mafoldumben

ganimetlerimin fotolarını çekem yarın işyerinden eklerim

tanrıcam haklıymışsın flormarın pembe hafif ışılltılı allıkını aldım çok güzel ..
yerli malı yurdum malı

tatlıgacı geçmiş olsun
ceylancım üzülme sonuç açıklanmadan bilemezsin ..
aprilim sürerim kayısı kremimi gözlerime
minicim deneyeyim arı sütünü
aktarada uğradım dün saç bakımı için gerekli şeyleri aldım
hebicini yarın yapıcam artık

benim nişanlım da bu yıl gideceekkk vaayyy başıma gelenlerrrr vaay ben nerelere gideyim kimlere sorayıııımmmmmmm mafoldumben

üzülme
en azından bi engeli aşmış olacaksınız
evlenince daha zor olurdu

men men men
ama çok az kaldı :Saruboceq:boshayallersmile

kaç kaldı kuzum, gözün aydı :lepi:
oof yicez bu askerliği dostum
kaydirigubbakcemile5

sen de mi nişanlısın kız Mini..akannehir.sen hep çok mini'sin benim gözümdesempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…