Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanricam bu arada dunku dedigin her seyi yapacagim canim, yedigime ictigime tikat edecegim sırnaşık şey aferim bana sempatiksalakcinni :roflol:

Günaydıııınnnn..Topik ahalisi kızçeler..hihoyyyt
Liv e noolmuş.ohaoldumsmile.
Tanrıca ,beyaz entarini ben çok önceden gördüm dü,hatta gelinliğe benzetmiştim..-tatlicadiarzu- bu o di mi canım?

allah alah yaaa noldu bu kıza şimdi

çok üzüldüm insan bi gitmeden söyler niye gittiğini yaa

ula tanrıça sana günaydın mesajı atacaktım özel mesaj kutun dolmuş

ahan da bunu atacaktım almış kabul et

Hayatısı gözümün nuru dün yoktum acil ilçe işi çıktı kızarmış ekmeğim.

Ömür törpüm böğün yarın burdayım huzurundayım kıralıçam kaçmıcam bi yere:)))olumunekankayizsmile

Son düzenleme:

cnm sti nin ben allığı ve farını aktif kullanıyorum ve oldukça memnunum fondotenleri için yorum yapamayacağım lakin şimdiye kadar kullandığım hiç bir ürünü beni üzmedi .

canımcım regl döneminde metabolizman olduğundan kat ve kat fazla çalışır bu nedenle o süreçte yediklerinden pişman olma ama kontrolüde elden bırakma . . .

ama sabınım ben dün insan gibi yemedim ki bilmiyorumkismile
artıkın dikkat edicem yoksa parasız dönemimde kıyafet almam gerekcek kafamçokkarıştı
fakirim bensempatiksalakcinni
arzu eskilerini bana yolla lülülülülülü

Bende hala rejim yapamadım boğazımı tutamıyorum. Alt tarafı 3 kilo vericem ama almazsam ii

sabun tembeltosbama verdiğin önerilier için çok mutlu oldum çünkülüm benim de regl dönemim yaklaşıyor sanırsam doyamıyorum yaaa

çiçek suratlım benim

yollamam zayıfla melekem ben de 1 kilo almışım ne ara aldım ne mok yedim gene bilmem yaa siirlerim gerildi reglim yaklaşıyor sanırsam ondan mı aldım anlamadım

Bende hala rejim yapamadım boğazımı tutamıyorum. Alt tarafı 3 kilo vericem ama almazsam ii

kız ne var 3 kiloda allah aşkına biz 13 kilolarla uğraşıyoz bebek suratlım yaa

arzuşum şu saç maskeni nası yaptığını annat bi bana
bu akşamda ben yapicim

sarmısaklı şampuanda aldım onuda kullancam
ay bi güzel kokusu var of of

ayyy çok güzell bunalrr ama ben en çok o beyaz elbiseye bittim :kedi:yazın bronzlaşınca bide nası güzel olurr kimbilir sanada nası yakışıyodur :asigim:bi görmediikkii süper cnm hepside çok beğendimmm
minikim saol lokumumŞeniz
valla güzel olurdu ama giyebilseydimsempatiksalakcinni

tanrıcam bebeimm beyaz ve siyah olan cok tattlııı
kız o terlik ne öyle ne havalı bişeysin sen

valla alıp alıp kendimi tatmin ediyorum akitomkaydirigubbakcemile3benimki giydiriyomu sankimafoldumben
bebem bende düşündüm işte..zaten netten alışveriş eden biri değilim,tatlıgacı,pandora,akitra daha iyi cevap verir marka kalitesi için,ama bana sıcak gemedi be cano:sinifsinif:
Ama ama harikalar yaratmışın yine Beyaz elbisen harika terlik desen off off seni hayal ettim de böyle oldum:asigim
Liiiiiiiiiivklava:klava: nereye gittin sen yine aşkolsun ama yaaa
saol bibertom pilavın oluyum üsteme serpilolumunekankayizsmile
kanka bende hayal ettiğimle kalıyorum giyemediğim içinkaydirigubbakcemile3
live oklava bencedeklava:

günaydın canlarım:asigim:
günaydın mini mini böcüğümŞeniz
liv kendi sildirdi yüzde 99mafoldumben
güydın burcumolumunekankayizsmile
o taşındığımız evin duvarı,şimdi başka dekorum varaklinialirimsmile
beğendiysen yollıyım sanaaklinialirimsmile
Tanricam bu arada dunku dedigin her seyi yapacagim canim, yedigime ictigime tikat edecegim sırnaşık şey aferim bana sempatiksalakcinni :roflol:
çalışkan ürenciaklinialirimsmile
Günaydıııınnnn..Topik ahalisi kızçeler..hihoyyyt
Liv e noolmuş.ohaoldumsmile.
Tanrıca ,beyaz entarini ben çok önceden gördüm dü,hatta gelinliğe benzetmiştim.. bu o di mi canım?
doğrudur gacı,yorumunu hatırlamıyorum ama=) dedim zaten dün,hazırda olan resimler die..yeni değil yanikaydirigubbakcemile5
günaydın canoopuyorumnanaktan
günaydın canolar yaaa neler oldu yine kim kimi sildi ?

üüff amma kopuyoruz hee

:roflol: :roflol: ömür törpümeyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3
sildim mesajlarımı cierimin köşesiolumunekankayizsmile
demek böğün burdasın..yarında:sm_cool:işte buna çok sevindimsositosositosanada günaydın ahu gözlü çöl ahusumŞeniz

arzuşum şu saç maskeni nası yaptığını annat bi bana
bu akşamda ben yapicim

sarmısaklı şampuanda aldım onuda kullancam
ay bi güzel kokusu var of of

tembelim hayretler içerisindeyim anlatam anam

1 tüp bemiks
1 tüp bepantene
1 tüp evigen
1 çorba kaşığı badem yağı

1 tutam sinamekiyi yarım çaybardağında 5 dakika boyunca kaynat sonra ılık yap soğusun yani

sonra bu karışımları birbiri ile karıştır sür bula örtünü tak yat sabah kalk yıka melekem benim de yapmam lazım ya geçen hafta yapamadım

evigen ve bepantene eczanelerde mi satılıyo ?

sinameki aktar
bademim var
benim aktara gitmem farz oldu
niçün hayretler içerisindesin kuzumboshayallersmile

anam 3 kilo dediğin nedirki verirsin ya....kaydirigubbakcemile5

vellahamıCADIARZU
lan olum banada yaptırıcaksınız illa şunu..gerçi ben benimkilerden çok memnunum ama..benneyaptımkiüşeniyorum o iğneleri kırmaya..korkuyom bide elime batar dieeyvahedigeldismiledaha önce çok gazi oldumda:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…