Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arada hedayemi cumartesi ptt ilen gonderiyom sahibesine :jeyyar: sahibesine duyrulur onumuzdeki hafta ici adresinde olasin! aklinialirimsmile
ben bu gün özel kargoyla yollıycaktımbilmiyorumkismilec.tesi ptt açıkmıki:ecrin_bebek:
tanrıça lokumum fıstıkım
şimci sırtımda bi sürü sifilce var
sebebi ise stres şekerparem
ne öneriyon yafrum ne alamda sürem sırtıma?

canım ısırganlı sabunla ovala kendini:ecrin_bebek:
bide alkol sürebilirsin tabi bunu sen yapamazsın yardım alman lazım

tamam
alkolu sürdürmek için şöle yakışıklı bi italyan bulsam
o sürse olmamı -tatlicadiarzu-

kızlar şafağım 84:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
çok mutluyum..ama aşkım erkende gelebilir:Saruboceq:çünkü ameliyat olma durumu var..o yüzden acil programa girmem lazım..
önce hamam,sonra solaryum,bide saçımı boyucamhihoyyytkaşlarımıda açıcamzemuszemusama tek sıra alıcam..izin vermiyo çünkü almama:mymeka:kaşlarım çok güzelmiş çünkü-tatlicadiarzu-

işte böyle güzeller:1rolleyes:

Allah belanı vermesin burcu güle güle uzat demez mi yaaa :)))))

dudakların olsun neomi gibi inşallah balım
puhahahahaah:roflol:ağda sonrasıda bunu söylemek lazımaklinialirimsmile
Yalan diyin bunaamafoldumben livim gitti mi yanii :gitme:

tospam doğru ne yazıkkimafoldumbensildirdi büyük ihtimal..içim acıyo yamafoldumbenama gelicek die ümid ediyorum inanıyorum geliceğine..kafasını dinlemek istiyo bence

Vay vay vayyyy sempatiksalakcinni
Yavuklusu gelcek diye bölesine bakım yapan başka bi hatun görmedim aklinialirimsmile(ben dahil ohaoldumsmile)
İnşallah erkenden gelir tanrıçam adamın gözü gönlü açılcak seni görünce boshayallersmile

ben bu gün özel kargoyla yollıycaktımbilmiyorumkismilec.tesi ptt açıkmıki:ecrin_bebek:

acik bebekim, aksam 17 ye kadar acik :dance:

haydi gozun aydin, saglikla kavusun insallah canim benim :1hug:

allah razı olsun tospikimolumunekankayizsmile
valla ben şu an salmış durumdayım kendimi..ama toparlanma zamanı geldi:sm_cool:gün bu gündürhihoyyyt
içim içime sığmıyo yerimde duramıyorumsositososito

madam rep yazını gördüm bitanesi:))))),

tekrar hoşgeldin çimen gözlüm korkuttun gız beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…