Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:roflol: tanrıçam varken bana hayran olunur muşutarafagitti

Gerçekten hayran olunacak kızsın kanka:asigim:
kanka saçmalama be:roflol::kedi:slm karabiberkaydirigubbakcemile3off gülerimde gülerim ben buna..yandın kızım senlülülülülülü
ayrıca tabiki teşekkür ederim balım o senin hayran olunurluğunbenneyaptımkioldu oldu cümlemhihoyyyt
yine kaçtı bak nireye kızzalsanaalsanasmile
geldimkiaklinialirimsmile
Cnm bak yukarda Forum Takip diye bi yer var oraya tıklıyosun ve online mesaj takibi ni seçiyosun ordan takip et

bal damlıyo ağzından..ben yokum ya nası ilgileniyo topiktaşlarıylavereliniortak

aprilim gelmedi dişmi tuttu acababilmiyorumkismile
patide yokklava:
livime söz verdiğim üzere taraklarım

beyaz olanı krepe yaparken kullanıyorum..pembe ve dişleri aralık olan doğru tarak..saçı yormuyo,ama ben siyah fırçalı olanla tarıyorum banyodan sonra..tabi tararsam..genelde taramam saçlarımıfisfisfis
kombin olarak eklemicem cierlerim..çünkü çok üşendim=) bende hazırda olan eski resimlerimi ekliyim dedimdizemuszemus
önce elbiseler

birazda ayakabıguclubacismile

Son düzenleme:
ayyy çok güzell bunalrr ama ben en çok o beyaz elbiseye bittim :kedi:yazın bronzlaşınca bide nası güzel olurr kimbilir sanada nası yakışıyodur :asigim:bi görmediikkii süper cnm hepside çok beğendimmm:1hug:

ben geldim
aman allah minik resim ekledi yetişemedimmmmmm
eyvahedigeldismile
tanrıcam bebeimm beyaz ve siyah olan cok tattlııı
kız o terlik ne öyle ne havalı bişeysin sen
bnm hiç öyle bi terligim olmadı ablaaa
:ecrin_bebek: mafoldumben kaydirigubbakcemile3

not:islancım daha almadım ama cok ucuz bir far fiyatı nerdeyse
aklımda baska seyler var ondan karar veremedim ama begenilen bi ürün.

Ben de beğendim ama fiyatın bu kadar ucuz olması düşündürdü beni canmbilmiyorumkismile

Tanrıçam sen nası bişisin yaaboshayallersmile yalnız enişte bey bunları giydiriyor mu sana kokoş kokoş feci yakışıyordur eminim.

hgdin cnm zaten yüzümün bi kısmını eklemiştim hepsini değilolumunekankayizsmile

ya liv kapsama alanı dışında noldu bilen var mıbilmiyorumkismile

liv banlanmışdelikafaduldenmafoldumbenyoksa deli kız sildirdimi kafası bozulup!!off kanka yaa(((..mesajlarını arıyım bakıyım kavgamı etmiş biriyle!!

islandcım zaten %75 mi ne indirim normalde pahalı yani
gg.de suan 35 en ucuzu yerimseniben

tanrıcam live nolmus bi acıklık getir catladım
eyvahedigeldismile

acayip canım sıkıldı
affınıza sığınarak ben çıkıyorum kızlar..öpüyorum hepinizi..allaha emanet olun..
bu arada liv yüzde 99 kendi sildirdi üyeliğini..söz vermişti oysaki..eğer gelmezse bidaha çok ama çok kırılıcam onamafoldumben

inş sildirmemiştirrmafoldumben ii geceler cnm kendine ii bak

ben acil cıkıyorum kızlar

sanada ii geceler bebeğimm :çok üzgünüm:

:roflol::roflol: dalga geçmeyin laaakaydirigubbakcemile3
Ne sandın kanka topiğe sahip çıktımolumunekankayizsmile
Çok sağol Canım benim teşekkür ederim yerimseniben
Rica ederim cnmopuyorumnanaktan

Ama ama harikalar yaratmışın yinebayanssulusmile Beyaz elbisen harika terlik desen off off seni hayal ettim de böyle oldum:asigim::asigim:

liv banlanmışdelikafaduldenmafoldumbenyoksa deli kız sildirdimi kafası bozulup!!off kanka yaa(((..mesajlarını arıyım bakıyım kavgamı etmiş biriyle!!

Liiiiiiiiiivklava:klava: nereye gittin sen yine aşkolsun ama yaaa :umursamaz:

Herkese gunaaaaydiiinnn a.s.

Anacim su resimlerinizi gunduz koyun kaldirin ben de goreyim bir yahu senağlama

Liiiiviiiimmmm, anam bilgisayarina gecmis olsun, okuyamayacaksin ama, yahu insallah sildirmemissindir uyeliginiiiii

tanricam siyah elbisene bittim, bu arada odanin duvarlarinin leopar deseni oldugunu gozden kacirdim sanma :jeyyar: seksü kız seniiii aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…