Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben de kantoran yağını çatlak için duymuştum gacım kullanıyodu fark var mı gacım?

1 ay kullandım bıraktım, 2 ay ı tamamlasam iyi olurdu ama..:bbo:
bu meloni ,senin maaaleden akideşolumunekankayizsmile olabilir mi bibertom..senlen pek ilgili..
kız yoksam KK da fan mı yaptınnnn?aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3 allah iyiliğini kaydirigubbakcemile3 ama şimdi limonum bide kayısı sabunum yokki ben yarın aktardan alırım ısırganıdamı ordan alcamm canımbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile2

yok kasaptan alıcan saftrik lokumum elbet aktardan alıcanvereliniortakŞeniz
minikkk..beri bak..evde yoğurt ve sirke varmı??ee ne duruyosun??maske yapsanaaklinialirimsmile

1 ay kullandım bıraktım, 2 ay ı tamamlasam iyi olurdu ama..:bbo:
bu meloni ,senin maaaleden akideşolumunekankayizsmile olabilir mi bibertom..senlen pek ilgili..
kız yoksam KK da fan mı yaptınnnn?aklinialirimsmile

Hmm anladım cnm..
Yok cnm ya bizim burdan tanıdığım tek arkim var o da bu değil:sinifsinif:

:roflol: websitem bilem var da sizin haberiniz yok:1closedeyes:

Arkadaş yeni ya karıştırdı heralde olur öyle şeyler:teselli:

tanrıçam evde ısırgan ve lavantam var, bunlar zayii olmasın yazık, napem ben bunlarla..
kaynatıp tonik mi etsem ha onlardan?

Geçen gün senin o dediğin bitkiden gördüm adı neydi yaaa..üfff...çam yapraklarına benziyo tiken tiken..

tanrıçam evde ısırgan ve lavantam var, bunlar zayii olmasın yazık, napem ben bunlarla..
kaynatıp tonik mi etsem ha onlardan?

Geçen gün senin o dediğin bitkiden gördüm adı neydi yaaa..üfff...çam yapraklarına benziyo tiken tiken..

40 kilit gacıma.stanıdınmı onlarıhihoyyytmutlu olmuşlardır:sm_cool:
kaynat ve tonik et sür yüzüne canikombayanssulusmile

Canlar ya bişiy sorsam size azcık cahilce bir soru olacak ama bilmiyorumkismile
Bulunduğunuz topikte yeni yazılan mesajları nasıl görebiliyorsunuz ben sayfa değiştirip son sayfaya geldiğimde yeni mesajları görebiliyorum bunun daha pratik bir yolu var mı :uhm:

slm karabiber:asigim:
ve dier aakadaşlar:dilcikar:
:roflol: tanrıçam varken bana hayran olunur muşutarafagitti

Gerçekten hayran olunacak kızsın kanka:asigim:
yavyum eğer düzenli yaparsan haftada 2 kilo verirsin..
ya lafa tuttunuz beni..yapıcak işlerim var..neyse gelicem.topik size emanet:nazar:

Oooo baya iyiymiş o zaman yrn hemen başlıyorummmkaydirigubbakcemile2 malum yedik abur cuburları:tomato:
Bekliyiz seni:hulya:

Son düzenleme:
slm karabiber:asigim:
ve dier aakadaşlar:dilcikar:

:roflol:slm karabiberrrdelikafadulden

hayırr yapmaa..ben iterim zaten
dermişimsempatiksalakcinni

evet geçtim hafiften ama sevdiğimle yaparım bu işiaklinialirimsmile

ozamn tamamaklinialirimsmile

yavyum eğer düzenli yaparsan haftada 2 kilo verirsin..
ya lafa tuttunuz beni..yapıcak işlerim var..neyse gelicem.topik size emanet:nazar:

yine kaçtı bak nireye kızzalsanaalsanasmile:eek:

Canlar ya bişiy sorsam size azcık cahilce bir soru olacak ama bilmiyorumkismile
Bulunduğunuz topikte yeni yazılan mesajları nasıl görebiliyorsunuz ben sayfa değiştirip son sayfaya geldiğimde yeni mesajları görebiliyorum bunun daha pratik bir yolu var mı :uhm:

Cnm bak yukarda Forum Takip diye bi yer var oraya tıklıyosun ve online mesaj takibi ni seçiyosun ordan takip et

X