Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Burdaki ilk Drew'ın saçına hasta kaldım...Görümcümün düğününde yaptırabilirim hihoyyyt

kanka ne güzel bilgi ya..süpersin valla dur okuyumkaydirigubbakcemile5
kızaklı al derim burcum..kapaklı sevmem ben:sinifsinif:ben kızaklı kullandım ama pişman olmadım..yinede son tercih senin tabi..
ya online gorunuyom ama bir yandan da ev isleri haleldiyom, kusura bakmiyonuz degil mi bacilar? kaydirigubbakcemile3 hepinize en sulusundan bi Şeniz
kaydirigubbakcemile3tamam kaymağım sen bak işineŞenizkolay gelsin..fazla yorma kendiniolumunekankayizsmile
Kanka bende şarısıken hep örüyordum bak
1 tane fot var zaten =(

livim teldeydim anca yorum yazıyorum..ya çok cicii:sm_cool:çok tatlıı:sm_cool:eminimki her saç sana çok yakışıyodur kuzum..koyuda açıkta hepsi gider valla..güzele ne yakışmaz:asigim:

ne güzüel örgüler onlar öle bayıldım :)
tanrıcam bilmiyorum bence daha ii gibi oluyo nemlendirici ile ama ben zate 40 yılda bi sürerim fondöten...nasir yani :)
kemik taraklara da bayıldım üfff

Oyyyyyyyy kızlar sagolun bencede koyu saç en iyisi ...tatlıgacım eskiden sarı diye ölüyordum ama çok sogudum en az 5 yaş büyük gösteriyordu

Nisanımmmmmm aşkımmmm dur bende bakayım aşkısı bulursam söylerim

kankam karar veremedim rengini yoksa gtcem hemen yaptrmaya tekrardan :lepi:
rtük bize özelden el atcak merak etme :roflol: :roflol:
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismiletemizlesene o zaman:mymeka::kedi:

eheheh ama çok güzeller balım yaa...:1rolleyes:

güzelama baya eskikaydirigubbakcemile3farketmedim eklerken:kedi:

Burdaki ilk Drew'ın saçına hasta kaldım...Görümcümün düğününde yaptırabilirim hihoyyyt
aynen bendekaydirigubbakcemile5
ne güzüel örgüler onlar öle bayıldım :)
tanrıcam bilmiyorum bence daha ii gibi oluyo nemlendirici ile ama ben zate 40 yılda bi sürerim fondöten...nasir yani :)
kemik taraklara da bayıldım üfff
dediğim gibi sen memnunsan sür tatlımkaydirigubbakcemile5ben yağlı ve karma ciltlere söylüyorum zaten çoğunlukla

kanka para verseler sarı yapmam artıkakannehirkendime hiç yakıştırmıyorum..sizin için sarı saçlı resmimi eklemeye çalışıcam..ama önce patrona danışmam ve yalakalık etmem lazımeyvahedigeldismilekabul görmiycek biliyom ama yinede deniyim:1ninca:

çokkkkkkkk güzeller evde yapabilir miyiz ki bilmiyorumkismile

bilen biri yapabilir ancak pamuğum, ben şahsen kendim yapamam...:1no2:
kuaföre yaptıracağım...
kaydirigubbakcemile5

kızlar nasılsınızzzzzzz,çok seviyorum siziiiiiiiiiiiiiizemuszemus

hoşgeldin canım, ben iyiyim sen nasılsın hihi yerimseniben

bence de yapma bebekim, böyle çok gücelsin :jeyyar:Şeniz

bebegimmmmmmm al benden de o kadar bende üstüne para verselerde boyatmam

kanka inş izin verir o halini çokkkk merak ediyorum

slm kizlar nasilsiniz napiyosunuz benim bu aralar bavullarla basim dertte:))))) o kadar bavulu ben nasil hazirliycammmm olsun memleketime geliyorum otesi varmi yaaa:lepi:

slm kizlar nasilsiniz napiyosunuz benim bu aralar bavullarla basim dertte:))))) o kadar bavulu ben nasil hazirliycammmm olsun memleketime geliyorum otesi varmi yaaa:lepi:

selam canım
tatlı yorgunluk bunlar ne güzelhihoyyytgözün aydın ne diyelimkaydirigubbakcemile5bol bol yerli markalarda alıcaksın unutmaaklinialirimsmile

Hadi sor ..sonu belli yaCADIARZU..du bakalım..şakkıdı

Ne güzelll canım kolay gelsin sana, yolculuk güzel geçer umarım... opuyorumnanaktan

saol kankacımopuyorumnanaktanama esmer kadınlarıda daha çok beğeniyorum bidesarışınlardan hoşlanmıyorumlezo değilim merak etmeyinkaydirigubbakcemile3

Ben kumral severim kanka.aklinialirimsmile..hakiki sarışınları da çok biğenirim ama gerçek sarışınları. şutarafagitti :jeyyar:

tamam canim zaten ojelerimi rujlarimi cok ozledim gelir gelmez aticam kendimi carsilara ahhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh gozumde tutuyo heryer.bu arad ben siyah sacliyim ve simdiye kadr hic boyatmadim saclarimi siyah duz uzun saclarim var bu aralar karamel renkleri seviyorum malum yaslanmayada basladik gidermi acaba o renklerkafamçokkarıştı

hepsinden de kullandım..senede degştryrm dayanmıyo bana tel :kedi:
en güzeli düz olanlar canım kapaklıların kullanımı vs zor...
sen bilirsn yinede

sagol canimm :1hug:

anladim canim, kızakli ve duzler arasinda kaldim. bilmiyorumkismile

Burcu düz tilifon iyidir..sen çocuklu hatunsun k,apak kızak sana gelmez..çocuk çatadanak kırabülü..

annadim canim ama hani duzdende sıkıldım biraz :bbo: kapaklı degil ama kızakli olabilir diye dusunuyorum, kocada yok derse kızaklıya zati duz olacak, kapaklıdan vazcaydim, bakalim boshayallersmile

evet sanirim kızaklı olacak tanricam, uzerinde dusundum de biraz CADIARZU

Hadi sor ..sonu belli yaCADIARZU..du bakalım..şakkıdı
bismillah kötü enerji verme belmaz:belki izin alıcambilmiyorumkismile
Ben kumral severim kanka.aklinialirimsmile..hakiki sarışınları da çok biğenirim ama gerçek sarışınları. şutarafagitti :jeyyar:

yok kanka hastayım esmerlereaklinialirimsmile

april cok sagol canim yol bitmiyo zaten havada gel gel ama ucak inerken o heycan varya vatana gelmek dunyalara deger:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…