Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nikoncanım teşekkür ederim iltifatına.kaydirigubbakcemile5.
fotoda uzun çıkmışım galibaaaa..nerdeee bende uzun boyy..sositososito
ama memnunum ben..bodur tavuk piliç meselesi.delikafadulden.

ben geldiii :kedi:

bebegim neden olmuyor linkler sağlamdı aslında bilmiyorumkismile

tanrıcam kankam muckk muck

bitanem, gücel gücel indirdim, şifreyi de girdim ama sonra cilt mi ne istiyor. anlamadım ben de... fisfisfis akannehir

ben geldiii :kedi:

bebegim neden olmuyor linkler sağlamdı aslında bilmiyorumkismile

tanrıcam kankam muckk muck

hoşgeldiii kankaların güzeliopuyorumnanaktanmucukkkkŞeniz
livim ben taraklarımı çektim..zaten 3 tane=) sende çeksene meleğim..akşama ekleriz..ayrıca saç konusuna nerden girmek istersin?modelmi renkmi?boshayallersmileyoksa ortaya karışıkmıkaydirigubbakcemile2

bitanem, gücel gücel indirdim, şifreyi de girdim ama sonra cilt mi ne istiyor. anlamadım ben de... fisfisfis akannehir

bebegim sen hangisini indirdin 2. cd yi mi yoksa 1. yi mı ben 2. indirdim ne benden sifre istedi ne birsey yani oyle hatırlıyorum zip dosyasın içinden cıkarttım izledim
cilt i anlamadım kuzu tam olarak ne istiyor

bebegim sen hangisini indirdin 2. cd yi mi yoksa 1. yi mı ben 2. indirdim ne benden sifre istedi ne birsey yani oyle hatırlıyorum zip dosyasın içinden cıkarttım izledim
cilt i anlamadım kuzu tam olarak ne istiyor

ben 1. indirdim aşkitom.
ben de anlamadım cilt diye bişey. zip dosyasını açarken istedi şifreyi de. sitede varmış, baktım girdim ama gene açmadı.
du bakayım 2. indireyim bebeğim.

oleyyyyyyyyyy opuyorumnanaktan bebegim bende aksama ceksem olur mu askışı

bebegim sen nasıl arzu edersen ben saç yapılışları çok merak ediyorum balıksırtı vb.

ben 1. indirdim aşkitom.
ben de anlamadım cilt diye bişey. zip dosyasını açarken istedi şifreyi de. sitede varmış, baktım girdim ama gene açmadı.
du bakayım 2. indireyim bebeğim.

hadi ya tuhhhh bilmiyorumkismile
bebegim evet 2.yi indir zaten işine yarayacak olan o
2. bende sorunsuz indi

cnm cevap yazaan oldu mu bilmiyorum ama makyaj altına krem sürülüyor die biliyorum. en azından ben 15-20 dk önce nemlendirici sıkılaştırıcı filan sürerim makyaj altına..

yandan halimem yandan severim seni candansositososito
nikon 21 marta ne etçen kızaklinialirimsmileevimi yeniliyosun:hulya:

tanrıçam sen de trakyalıların içinde iyice onlar gibi olmuşsun
arkadaşımın bebeği hasta olmasa oynardım ben de yandan yandan sositososito :1no2:

topikinden aldığım enerjiyle kendime bakım yapıyom bayanssulusmile
kışın aldıklarımı vermeye çalışıyorum bir de kaydirigubbakcemile2
bak sana slogan buldum "tanrıcaaa iç dış güzellik burdaaa" aklinialirimsmiledelikafadulden

eğer bir gün dekorasyon fikirleri de verirsen evimi de yenilerim bebenkim zemuszemus
iyice hazıra konmuş gördüm gendümü valla sırnaşık şeydelikafadulden

aprilim şapur şupurŞenizaklinialirimsmile
ağrın varmı kuzumbilmiyorumkismile

Oyy kuzum benim. Ağrı kesici kesiyor hakikaten de bebeğim,yerimseniben şuanda bir sorun yok yani hihihi =) seviyom seni yevrummm.opuyorumnanaktan Kankacım, sence Mısır Çarşısında kemik tarak bulunur mu ? en sağlıklısı oymuş saç için elde yapılrmış. fisfisfis

oleyyyyyyyyyy opuyorumnanaktan bebegim bende aksama ceksem olur mu askışı

bebegim sen nasıl arzu edersen ben saç yapılışları çok merak ediyorum balıksırtı vb.

olmazmı kankamkaydirigubbakcemile5
livom bende bayılırım,çokta kullanırdım saçlarım çok uzunken:asigim:mafoldumben
örgüler,balık sırtları,yandan örgü falan filan:dance:bayılırdım..model ekliyim senin için meleğim

biraz örgü modelleri:ecrin_bebek:

ayrıca sarı saçta örgü daha tatlı duruyo bence..ben sarışınken kendime daha çok yakıştırıyodum:ecrin_bebek:

tüm kadro burdaaaa aklinialirimsmile

selamun aleyküm :roflol: bu laf kime gelsin acebaaa :))

oyyyyyy melekim iyi ol sen a.s.

kemik tarak nedir aşkısı bende de bir tahta tarak var onun için elektiriklenmeyi önlüyor demişlerdi ama saçlarımı yoluyor =(

sen sarışınken herşeyi yakıştıryodum ben sana kankammm boshayallersmile
şimdi yüzünün güzelliği daha ön planda ama :lepi:
yalnız o örgülü model cidden süperr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…