Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:zemuszemus-tatlicadiarzu-zemuszemus
sengözlerimebaksanabCADIARZU:teselli:

hımm hadi yaaaklinialirimsmileözelden görüşelimaklinialirimsmile(niyet bozan tanrıça)kaydirigubbakcemile3
değişiklik istiyosan neden olmasın suderim
ayy sen böyle yazınca ben bile özendim=) seviyorum memleketimi ya:lepi:

april cok sagol canim yol bitmiyo zaten havada gel gel ama ucak inerken o heycan varya vatana gelmek dunyalara deger:))))

heh işte o iniş var ya, ben orada baygınlık geçiriyorum suder'cim...akannehir
uçak fobisi+yükseklik korkusu...:sinifsinif:
vayy beni vay...
mafoldumben

tamam canim goruselim dus almistim saclarimi kurutup geliyorum :)))) esim istemiyo ama degisiklik olsa diyorum sonra bi vazgeciyorum bende bi tuhafim:)))

heh işte o iniş var ya, ben orada baygınlık geçiriyorum suder'cim...akannehir
uçak fobisi+yükseklik korkusu...:sinifsinif:
vayy beni vay...
mafoldumben

yaa canim inan ozellikle malatyanin ucagi hep gurbetci oluyo bi gorsen ucak inerken millet nasil alkisliyo aglayanlar gulenler inince topragi openler:)))))onun icin unutuyorum gidiyo korkulari karsimda annem aylardir gormemisim korku aklimami gelir:)))))))))ayyyyyy cok kotu oldum:))))))))))))))))

tamam canim goruselim dus almistim saclarimi kurutup geliyorum :)))) esim istemiyo ama degisiklik olsa diyorum sonra bi vazgeciyorum bende bi tuhafim:)))

ay koptum dur:roflol: :roflol:
ulan bir nisanda değilki yazılanları toparlıyımeyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3editte yapamameyvahedigeldismileneyse bakın biz gayet sağlıklı insanlarız tüm bunlar bi şaka:roflol:
suder çabuk kıvır:smiley-cool:

vay allahına kurban malatyalı yarim:teytey:
bende sahneyi canlandırdım alkışlıyanları falan=)):smiley-cool:ya süper eğlenceli oluyodur heboshayallersmile

:gitme: :gitme: Duygulandım valla billa suder... :gitme:

vay allahına kurban malatyalı yarim:teytey:
bende sahneyi canlandırdım alkışlıyanları falan=)):smiley-cool:ya süper eğlenceli oluyodur heboshayallersmile

hadi hadi yandaan ooh
kanka annem geldi bak bana neler neler getirdi yaaaaaa

hastayım tüm bunlaraaa :asigim:

sormayin kizlar:))))))))))))))))neyse cevireyim iste oyle boyatsammi acaba:)))))))))))))))))ama uzayinca yari yariya maca gider gibi renkler beni deli ediyo surekli boyamammi lazim yaaaa((

yaaaaa ben daha eti hosbes bile yemedim niye agzimi sulandiriyosun kizlar nasil bisey o gofret:))))))))))))))

sormayin kizlar:))))))))))))))))neyse cevireyim iste oyle boyatsammi acaba:)))))))))))))))))ama uzayinca yari yariya maca gider gibi renkler beni deli ediyo surekli boyamammi lazim yaaaa((

:roflol: maça gider gibi ahahah alemsin sen kuzum yaa hahah kaydirigubbakcemile3

:gitme: :gitme: Duygulandım valla billa suder... :gitme:
hadi hadi yandaan ooh
kanka annem geldi bak bana neler neler getirdi yaaaaaa

hastayım tüm bunlaraaa :asigim:
ay yeyim ben seniii:1hug:neler almış annesi oy oy oy:ecrin_bebek:bende eklicem kıskandım
kanka annemde bana bi sürü abur alıyo,alma diyorum alıyo isyankar kadın:mymeka:ya ne dicem:kedi:şu brovninin yeni keki varya çaklıt kaplı hani..işte ben onu çok merak ediyorum,ama markette yoktubilmiyorumkismileyiyen varmı tadı nasılcokacimcoookbu arada güle güle ye sevdiceğim=))Şeniz

süper çevirdin hiç anlamadık:roflol:
tatlım saçların siyahsa sarıya dönüşün çok daha zor olucak..ama şunuda unutma karamelde olsan dip boya yaptırman lazım,yani boyalı saç bakım ister..bunuda düşünkaydirigubbakcemile5

dogru soyluyosun canim aslinda yaparimda bakim surekli boyatmak pek mantikli gelmiyo ben fone bile tahammul edemiyorum tepemde fir fir yapani bogasim geliyo oyle sabirsizim yerimde duramiyorum :))

isyankar kadın :roflol: :roflol:
ben de merak ediyorum o şeyi kanka, ama reklamını sevmedim ineg gibi yiyo Demet Evgar. :dilcikar:
ben bir de şuna hastayım ama pis kokiy ama çok leziz.
cokacimcoook

Son düzenleme:
ya tanricam ben cilfimi nasil kaymak gibin, kadife gibin yapabilirim? zemuszemus coven otu tamam da, sanki elmacik kemiklerimden burnuma dogru gelirken ki yerlerde acikli koyulu renk farkliliklari var.. Ya cok inceliyom ben kendimi yaaaaaaaa lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…