Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
farkındayım..kendini bilmez takıntılı biri sinir etti aprilim evet..çünkü kıskançlık başka bi dürtükankam meyve veren ağaç taşlanır hiç sıkma tatlı canını[/B]

üff sinir oldum şimdi kanka...alsanaalsanasmile
Livim boşver aldırma bitanem sen...
Şeniz

cok özledim ben sizi ya
kızlar bana dua edin olur mu zaten berbat bi hayatım var bian önce kazanıp işe başlayayım
elveda:a015:

böyle konuşma ceylanım yaa...aşk olsun... kaydirigubbakcemile5 :teselli:

Sana aşıkım tanrıçam biliyon di mi :asigim:

he danrıça bişe sorcam
sarmısaklı şampuanlar var işe yarar mı sence bıldırcın CADIARZU

cnm annem kullanıyor, dökülmeyi keski şerepsizim. akannehir :lepi:
bugün ben de onunla yıkadım hatta. çok ta kurutmuyor saçı diğer bitkiseller gibi
kokusu da süper. tavsiye edilir.
kaydirigubbakcemile2

teşekkürler canlarım
iyiki varsınız zaten sizde olmasanız kk da olmasa cok zor gecerdi bu hayat cok doldum ya neyse ben gidiyorum kendinize cok iyi bakın:a015:

sağol eprilim açık eczane bulunca alam ..
ben yolda önünden geçerken rafında gördimde sempatiksalakcinni
saçımı uzatıp uzatıp
birden kıpkısa kestirmek istiyomda sempatiksalakcinni

cok tatlı bi düşünce bence :asigim:

minim ayakkabı eklemşsin bende o tarz bişe arıyorum ama rengi kahve olsun istyomm nerden bunlar :kedi:

patim sen neden nete giremiyosun koşturup duruyosun bütün gün
nedir bu onca işin merak ettim
eyvahedigeldismile

iyigeceler tosbik yerimseniben

eyvahedigeldismile

Sen mi ben mi?
Bi ara tanrıçayla ikisi acaba ambulans şöferi mi diye düşündümmmm..sengözlerimebaksanabsempatiksalakcinni

eyvahedigeldismile

Sen mi ben mi?
Bi ara tanrıçayla ikisi acaba ambulans şöferi mi diye düşündümmmm..sengözlerimebaksanabsempatiksalakcinni

:roflol: :roflol::roflol:
ambulans mıı
tatlı gacım günlüğe yazarken bile aklıma geldin var yaa kaydirigubbakcemile3
ondan önceki haftada modemim bozuldu ve yeni modem alınması vs giremedm nete...ondan öncede annem ameliyat oldu..anlıycagnz aksilik üzerine aksilik mafoldumben
yoksa ölesine ugrayıp çıkmam asla aklım hep burda olumunekankayizsmile Şeniz
ee akşam da vakit olunca eniştenizle konuşuyorum giremiyorum tabi :jeyyar:

Son düzenleme:

Eeeee ne dedin bana aklından geçerkene?ne gıcık hatun ne karışır bana mı?aklinialirimsmile

Şu rimel çıkmış piyasaya..sizin için denedim:hulya:..yapışan hatuna rağmen(ama ona haddini bildircem ukte oldu banaalsanaalsanasmile)beğendim biraz topaklanma yapıyor gibi..uzatıyor ama..:lepi:
fiyatta 14,50 tale..
ucuz yani topaklanma yapsa da çekilir..bayanssulusmile

oyy kuzum yerim seni talebe yarim benim bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3

Minimmm bayıldım dövmene... :asigim: sana çok yakışmış kaydirigubbakcemile5
ben de yaptırıcam ama başka bi yere
aklinialirimsmile

yine diyorumki yerli malı yurdun malı:lepi:
eyeliner sürmekte ustayım gibi bir iddam yok,bunun notunu makyajımı görenler verir,lakin çok seviyorum ışıltılı eyelinerleri:kedi:
daha öncede alix avienin ve kajalın ışıltılı eyelinerlerini kullanmıştım..şimdi tekrar ışıltı aşkım depreşti
hazır elim değmişken normal eyeliner ve dipliner aldım..daha önceki kullandığım dipliner markası larealdı..eyeliner olarakta alixin vardı...

kutuları eklememdeki amaç şu..diyelim eve geldiniz ve üründen soğdunuz birden..kıllığınız tuttu:umursamaz:değiştirmek istiyosunuz..ambalajını atmayın..ambalaj olmadan değişim yapmıyorlar çünküyerimseniben
golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..yeşilinide alıcam kısmetse:asigim:çok sevdim bu ürünüde..
tendeki duruşlarıkaydirigubbakcemile2

bende gecen sac maskesi yaptım şu sacı uzatandan :jeyyar:
içinde simaneki kaynatılmıs , tatlıbadem yagı, zeytin yagı , bemiks ampül var
ben ek olaraktan tanrıca bebeğinden gördüğüm süt ve balda koydum :jeyyar:
2 saat beklettim saclarım bu tarifi seviyor böyle bi dirilik geliyor :jeyyar:

haftasonu dısarı cıkabilirsem kil ve karabiberin maskesinden alıp onlarıda denicem :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…