Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ah bide ben öğrensem şu eyeliner işini güle güle kullan meleğimm

ay tarzını yesinler allahımm o siyah metalli şeey bayıldım ben aşık oldum süper yaaa:asigim:

güle güle kullan bebeişimmmmolumunekankayizsmile

evet değilmi vallaha iyi denk geldi gece vakti kaydirigubbakcemile3

cnm çok beğendim ayakakbıları bende istiyorumm:kedi: nerden buldunbilmiyorumkismile

uyyy bişey yankılanıyorrr opuyorumnanaktan

hosgeldin gece kuşu nerelerdeydin sen aklinialirimsmile

hb güzelimm girdim ama netim çok kötüydü kopup durdum hepboshayallersmile

Minikim Hoşgeldin opuyorumnanaktan
Patim iyi geceler fıstıklı lokumum dadlu rüyalar boshayallersmile

Ya ben nasıl şansız biriyim Tatlıgacımla Tospamın fotosunu yine göremedim ay o kadar da merak ediyorum mafoldumben Miniğimin dövmesini de göremedim ufff :bbo:

Canlar hala 70 sayfa eksiğim var sanırım bu gece okuyamıycam akşam üstüden bu yana yazılanları anca bitirebildim :bbo: Çok mu yavaşım ne :uhm:

Buarada Livimi yine üzmüşler sanırım ay milletin işi gücü yok uğraşıp duruyor kıyamam ben meleğime ya :1hug:

Tanrıçam cidden sen ne zevkli hatunsun ya bayılıyorum sana pamuk şekerim kıyafetlerinin hepsi birbirinden tarz :lepi:

kızlar benim de kaçmam lazım...
hepinizi öpüyorum iyi geceler canlar
opuyorumnanaktan

aha tanrıçam geri geldi hihoyyyt
ama dişim tuttu gene duramıyom off :a015:

canım rica ederim
ben göz altı kapatıcısı olarak senelerce lancome kullandım..dier kullandığım markalarda oldu..helena rabinştayn,jivenji(türkçe okunuş yazıyorum)elizabet arden,pupa die uzar gider..yabancı marka kullandım hep..yerli marka almadım,alıcam işallah..şu an mac ve badi şop var elimde..dierleri bitti çünkü..mac 34 tl civarı,ama yerinde olsam türk markası alırım..en kısa zamanda türk malı bir kapatıcı isitiyorum..bu arada carminanın mineralli kapatıcısı var göz altı için..ona bi bak derim..bende yok ama testırına bakmıştım hoşuma gitmişti

ya ne uğraşıyosun be gülüm..aktardan 15 tl ye hazırlarını alsanakaydirigubbakcemile5
he danrıça bişe sorcam
sarmısaklı şampuanlar var işe yarar mı sence bıldırcın CADIARZU
yarar bence tospik..bende yılan şampuanı var şu an..biter bitmez sarımsak alıcam kısmetse..sarımsaklı yılansempatiksalakcinni
teşekkürler canlarım
iyiki varsınız zaten sizde olmasanız kk da olmasa cok zor gecerdi bu hayat cok doldum ya neyse ben gidiyorum kendinize cok iyi bakın
dolduğun an gel,bizle dertleş,sanalda olsak seni yalnız bırakmayız yanında oluruz unutma..sen sadece derslerine yoğunlaş tamammı bebeğimŞeniz
canrıçam ben de yazı sevmeye başladım,çocuğumun adını (ali ya da ece ) kanatlarımın arasına yazdırmayı düşünüorm kaydirigubbakcemile3 işim yok bunları düşünüorm
valla güzel fikir minimkaydirigubbakcemile5

Sana aşıkım tanrıçam biliyon di mi :asigim:

:kedi::kedi::1hug:
Yav şu gacı'nın fotosunu göremedim
canım sanırım tembel tospanın familyasındansın..aynı aşiretmi:hulya:
ben geldimmmm
akitram avatarın 10 numeroooo tam benlik
sende avatar değişsen artık.-tatlicadiarzu-içim bayıldı karlara yatan sexi karudan..zaten üşüyorumeyvahedigeldismile
bunu diyen 1 senedir aynı avatarı kullanan kişisempatiksalakcinni
genç ciltler için bi maske önerirmsnz
maskelerde yaş sınırı yok tatlım..sadece tipleri var..normal kuru yağlı karma gibi..sen cilt tipi ve sorununu söylersen yardımcı olurum
akitom ne iyi ettin..harikasınkaydirigubbakcemile2bu arada sütle balı ben demedim kızkaydirigubbakcemile3
ayna o aklinialirimsmile
kankam inanmazsın simli eyeliner almayı düşünüyodum kalbim cidden temizmiş hee bugn telde diyodun yaa
aynısından alcam :
vallamı lankaydirigubbakcemile3artık kalp temizliği konusunda güvenim yok ama biliyosun:1ninca:akşamki muhabbetten sonra
kajal 17 tl civarı..yani bunlara göre pahalı..am carmina gayet güzel bence.o kadar kajala bayılmaya değmez..ama gramajı küçük carminanın

Cicilere bakkk..hihoyyyt.metal detaylar çok moda kankacım, sana da nasıl yakışır ah ne yakışır...kaydirigubbakcemile5
çok güzel her biri...olumunekankayizsmile
öyle kolluları ben de çok seviyorum hihi
a.s
canım cierim çok çok saolŞenizsanada çok yakışır bebekom=)
neler almışşşşşşşşşşşşşşşşşşş
maykıl ceksın ve içli dışlı olana öldümmmmmmmm üstünde görmem gerek :asigim:
güle güle giyin kokoş karı nolcek
kanka şerepsizim çok güzel oldu ama he

görürsün anam gel yarın bağa:CüvCüv:evde defile yapıyım sanaboshayallersmile
Tanrıça cicilerin sırtında paralansın..güle güle giy..
En alttaki hakket mazbut hamfendü işiymiş..hanım hanımcıkın.bayanssulusmile.
gacım çok saolopuyorumnanaktan
evet ya,insan içine çıkarken giyerim die aldım:hulya:

ıyi geceler Aprilim tatlı rüyalar elma şekerim benim opuyorumnanaktan

Madam_Tospaa Kalbin hayırlı olsun canım :jeyyar:

Tanrıçam ve tüm topik halkı valla sizi çok özlemişim 1 gün giremedim öldüm hasretinizden pamuk şekerlerim benim ya :kedi:

canım sanırım tembel tospanın familyasındansın..aynı aşiretmi:hulya:

Hayır bi insan bütün gün boyunca nick düşünüp aynısını nasıl denk getirir beynim almiyi bilmiyorumkismile

Hiçmi aklıma gelmiyi tosbaaların en tembelinin burda olduğu sositososito

Aslında aynı familyadanız doğru ama aşiretler farklı sanırım ben köyden taşınalı çok oldu unuttum artıkım aşireti falan :çok üzgünüm:

Artık bi kalbim var ve özel msj yazabiliorummmmm :lepi:

livim için resim çektim ama ekliyemiycem..çünkü acil çıkmam lazımmafoldumbenüff daha ekliceklerim vardı..neyse yarına artık..öpüyorum cierini yediklerim allaha emanet olunopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…