Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya buarada benim 2 adet taragım var ki baska yok :/
biri krepe atmak için diğeri sadece banyodan cıktıgım zaman taradıgım saclarım için :roflol:
kuzu siz her gün sacınızı tariyormusunuz
bilmiyorumkismile
ben saç taramam,ama evde ne var ne yok,doğru tarak hankısı yanlışı hankısı ona değinicembayanssulusmilesaçlarımı taramadığımda lülelerim daha tatlı oluyohihoyyyt
öööölldümm:roflol: :roflol:benim bazı manyaklıklarım vardır,tedbili kıyafetle gezmişliğim vardır pskopat yerleri:kedi:hacı hüsreve bilem gittim benhihoyyytama torbacı değilim merak etmeyinkaydirigubbakcemile3
oluuuur Tanrıcamıda alırız
eyvahedigeldismile
tanrıçam uçmuş :roflol:
:kedi:
perimm nerdesin sen bal lokumu yaŞeniziyimisin bitanem?iyisin iyisinolumunekankayizsmile
sagol canimn ici coveni hep unutuyorum iste, kusuruma bakma e mi? :1hug:
estafurullah burcum aşkolsun:1hug:
güzeldir ceylom tavs,ye ederim..hoşgeldin ama karşılaşamadıkbilmiyorumkismilecanın saolsun gülom dierine işallah
-tatlicadiarzu-içimi bayıyolar-tatlicadiarzu-
bana yapamazlar direk uzaklaştırıyorum çok net bi şekilde..bazıları çok şeker ve anlayışlı,ama bazıları bildiğin sülük!ukalalıkları çabası!sanki dünyanın en ünlü makyözleribi tripler bi pozlarmillete artislik yaparlarken izliyorum,içimdende kıkıkır kıkır gülüyorumsempatiksalakcinnikurbanlarıda melül melül dinliyo kurbanlık kuzular
ekmeğe saygım sonsuz..herkez işini yapıyo ekmek kazanıcak,ama ukalalık ve herşeyi ben bilirim benim dediğim doğrudur demek başka,yardım istendiği takdirde yardım etmek başka..alıcağım varsada inadıma almam çıkarım o mağzadan..böylede kılımdır ben..mal satmış olmak için fazla laga luga yapmıycaksın aga..gelemem böyle şeylere...
resimde attım belki birine lazım olur hayyam
gerci eprılımla tanrıcam oralar sey dedi tro var fln dedi
tekin yer değil dedi eyvahedigeldismile
ben yanınızda olursam bişey olmazo karanlık sokaklar benden sorulur:1closedeyes:sempatiksalakcinni
Böööööööö sempatiksalakcinni
delikafaduldenkoyktumm:a015:-tatlicadiarzu-
cöööölülülülülülü
foto koyup silmek yasak değil mi??
evette sanane
ben mıncırım -tatlicadiarzu-

cimliyim ben sempatiksalakcinni aklinialirimsmile
:roflol:

bende 1.olanı beeendim
saol topikim :asigim:

shoetek bebeğim evet ben de delirdim görünce delikafadulden
oyyy nisanım hakketen nasıl oldun iyi misin biraz

mini abla dedin bize ooooof :umursamaz:
ben 2. begendim
[[/IMG]
ayy livoşum küçülde cebime gir diosundur delikafadulden ama olsun genede bi kaç yaş farkı var sanirum -tatlicadiarzu-

minişim ben 1. olanı begendim 2. de hoş ama 1. daha havalımsı ve 2. cok kapalı bi ayakkabı :sinifsinif:

aslında ben de 1 i çok beğendim yaz için ama 2.de buranın iklimie uygun ne açık ne kapalı iyi oluor,olmadı birini bu hafta öbürünü öbür hafta alırım delikafadulden kalırsa:1closedeyes:

ben de gittim ki hacı hüsreve kaydirigubbakcemile3
bişşi yok yaa ne var alla alla, teyzenin biri apartmanın önünde torbasını açmış, önünde örgü örüyodu sadece
:roflol:

ikisi de çok güzel minim yaa, ben de kararsız kalırdım yerinde olsam. kaç gayme bunlar? Şeniz

shoetek mi daha neler neler biliyorsunuz sökülün yaaaaaa
baktımda ayakkabılar ucuz yani ben anca bukdr ucuz bulabiliyorum istnblda yasayamadıgımızdan

ikisi de 48 canlar,diğerleri de öle bir süetler var ALLAH diesim geldi görünce,babetlerde çok güzel ama ben düz giyemiorum,bi bakım soetekeaklinialirimsmile

ikisi de 48 canlar,diğerleri de öle bir süetler var ALLAH diesim geldi görünce,babetlerde çok güzel ama ben düz giyemiorum,bi bakım soetekeaklinialirimsmile

uygunmuş bebeğim ya süper! kaydirigubbakcemile5
livim, sen neden avatarını değiştirdin öyle? sinir mi ettiler gene seni?
benneyaptımki

bende 2.beğendim minim,ama ilkide çok hoşkaydirigubbakcemile5a benim ablalarım:roflol:minim ya sende dövme var galiba,nerden aklımda kaldı hatırlamıyorum,nerende ve şekli ne bi diyiver hele:hulya:
oooooo daha çok var melegim gelmek çok istiyorum zaten göremezsem çatlarımmmm
kanka ya,çekilişimiz oldu buluşmamızda olsunhihoyyytama ben olamam o ayrı:tomato:size bakıp bakıp dostluğunuz daim olsuna.s. derimboshayallersmile:a015:

selam canım
şahsi fikrim nemlendirici sürmemektir makyaj öncesi..cildi makyaja hazırlamak die birşey yok..en güzel makyaj tertemiz oksijen dolu bir zemin üzerinedir..nemlendirici sürersen 2 kat yağlanma olucak cildinde ve parlamalar oluşucak..buda çok sinir bozucu TABİ BU BENİM FİKRİM
pudra yağlı ciltler için daha uygundur..bebeksi bir görünüm verir.ama mükemmel kapatıcılık beklenmemeli
fondotenise normal ve kuru ciltler için daha
idealdir..ama şimdi o kadar güzel nemlendiriciler varki her cilt tipine uyan serileri var

kapatıcı göz altına sürülen ve konseylır die tabir ettiğimiz pata kreme benziyen(pata kremde pudra ve fondotenin karışımı kusur kapayıcı cilt ürünü)göz altı makyaj ürünüdür..göz altına aydınlık verir,makyajı tamamlar,ayrı bir hava katar
aklına takılan bişey varsa sor tatlım

canım peki pudrayı devamlı kullansam(haftada 2-3 gün)bi zararını görür müyüm
bide neyle temizleyeyim
yoksa hiç mi pudra kullanmayayım sen kullanyomusun tatlım

Ucuzmuş yaa baktım da..nişantaşına bi gitmek gerek...
anam nerelere gitmiycem kii.sositososito kim sorarsa
ama biyere gittiğimde yok,lülülülülülü üşendiğime..

dur yüzümü sansürleyim koyyim 5 dakka delikafadulden heveslendim delikafadulden

tmmdır ozaman yaklasana 2 karate 2 tekvando judo guclubacismile
eprılım emin ellerdeyiz bebeto
zemuszemus
aslaguclubacismile
tüm tinerciler kankamdırbayanssulusmilebize hürmet eder saygıda kusur etmezler:1closedeyes:
heee doğrudur..sen gece git bakıyım o teyzenin yerinde kimler var:roflol: :roflol:evet yine bi torba var ama bu başka torba=))
aaa bedave:lepi:süpermiş minim kesinlikle al bence
uygunmuş bebeğim ya süper! kaydirigubbakcemile5
livim, sen neden avatarını değiştirdin öyle? sinir mi ettiler gene seni?
benneyaptımki
farkındayım..kendini bilmez takıntılı biri sinir etti aprilim evet..çünkü kıskançlık başka bi dürtükankam meyve veren ağaç taşlanır hiç sıkma tatlı canını
canım peki pudrayı devamlı kullansam(haftada 2-3 gün)bi zararını görür müyüm
bide neyle temizleyeyim
yoksa hiç mi pudra kullanmayayım sen kullanyomusun tatlım
temizliğini düzgün yaparsan bişey olmaz canım
herhangi bir makyaj temizleme sütü vede ardından tonikle temizliyebilirsin ceylo..marka farketmez

tanrıçam sırtımda melek kanatları var gösterimmi aklinialirimsmile

evettttaklinialirimsmilesüprizzzzzhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…