Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok özledim ben sizi ya
kızlar bana dua edin olur mu zaten berbat bi hayatım var bian önce kazanıp işe başlayayım
elveda:a015:

ceylan insllh kazanırsın canım yaaa
öyle berbat bi hayatım var falan deme kuzu :teselli:

miniş ekle ekle :jeyyar:

ceylan insllh kazanırsın canım yaaa
öyle berbat bi hayatım var falan deme kuzu :teselli:

miniş ekle ekle :jeyyar:

öyle ama canım gercekten berbat sevgili öss falan deil oyle uuff neyse:gitme:
saol bitanem

heryer yağ oldu
panterimin sölediği formulü uygulayım didim
badem yağı hint yğını
bitmiş olan rimelime (yıkadım tertemis yaptım içini) şırınga ile doldurdum
emme bende doldum
elim kolum yağ
hatta içtiğim cigara bile
çok beceriksizim çokeyvahedigeldismile

cok özledim ben sizi ya
kızlar bana dua edin olur mu zaten berbat bi hayatım var bian önce kazanıp işe başlayayım
elveda:a015:

ceylanım rabbim gönlüne göre versin işallah..ama böyle karamsar olma..berbat dediğin hayatı aratmasın rabbim ama bu şekilde yaşadığın hayatı küçümseme..beterin beteri var bunu sakın unutma canım
burda olmasanda dualarımız ve aklımız seninle..gelemiyorum die unutuldum die düşünme..hepiniz buranın birer birer atom taşlarısınız..umarım rahatlarsın ve sakin bi kafayla gelirsin..bu sefer cıvıl cıvıl ve enerjisi güzel bi ceylan bulmak istiyorumkaydirigubbakcemile5seviyoruz seni canım

gözüne kaçırma çok yakıyor keza..guclubacismile

hayırlısıyla kazanırsın kuzum inşallah

teşekkürler canlarım
iyiki varsınız zaten sizde olmasanız kk da olmasa cok zor gecerdi bu hayat cok doldum ya neyse ben gidiyorum kendinize cok iyi bakın:a015:

Minişşşşş cok tatlı bişey bu büyüklüğüde oldukça iyi :asigim:
buarada badyde tam yerinde bitiyor :jeyyar:

minimhihoyyytsaol paylaştığın için:1hug:çok yakışmış valla..ben yazı yada tribal seviyorum,bu tarz şekiller tarzım değil,ama sana çok yakışmış bebeğimŞeniz
ayrıca kamuflaşına bayıldım=)çok şekeropuyorumnanaktan
ya ohanzi yaohaoldumsmilesaat 11 olmuş..resim çekip gelicem..daldım buraya..dersimi çalışmadımeyvahedigeldismilesize yeni fotolar ekliyim hihoyyyt

Son düzenleme:
saolun bebeklerimopuyorumnanaktanakitim ince bir ayar yaptım bluzde aklinialirimsmile tanrıçam ben de yazı sevmeye başladım,çocuğumun adını (ali ya da ece ) kanatlarımın arasına yazdırmayı düşünüorm kaydirigubbakcemile3 işim yok bunları düşünüorm sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…