Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunu düşünemedim benkafamçokkarıştıpardon canım:kedi:
o zaman kaynar su yap leğende,içine at tuzları,erisinler,ılıklaşıncada bacaklarına dök banyodan çıkarkenkaydirigubbakcemile5

Tamam tatlım bu fikir daha güzel deneyeceğim inşallah 2 aya kadar geçerleropuyorumnanaktan

biralıyı istiyorumdelikafadulden
olum benim adam onu :roflol:

ama cok enteresan dimi parmagına bira dökülüyor :roflol:

ayy hemen bakim oraya ben takamam sanırım ama bakmak hosuma gidiyor
değişik değişik :asigim: bikac daha ekliyim

buarada aprılım o bloga girdim ama bu tür seyleri göremedim yanlıs mı girdim acep kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

akitroş ve kızlar..bu tarif çok basit..hünkar beğendinin tavuk versiyonu gibi düşünün..şimdi tarifi yazıyorum
sosta altın gibi parlamış mübarek:smiley-cool:
güveç kaplarınız varsa yemek piştikten sonra sosa tavukları karıştırıp üstüne kaşar rendeleyip fırına verip 10 dakika tutup öylede servis edebilirsiniz

sos için
4 adet patlıcan
bir paket krema
5 sarımsak
4 taze soğan
2 y.kaşığı yoğurt
bir bardak kadar süt(fazlada olur)
tuz

tavuk için
ben kalçadan yaptım.4 adet kalça(ama fak etmez göğüs vs..olur)
1 tatlı kaşığı köri
1 t.k nane
1 t.k pul biber
azcık kimyon bir kaç damla soya sosu
az miktarda su(kaynarken atıcaz )

4 patlıcanı tamamen soyun ve şekerli suda bekletin suyu bir kaç kez değiştirin(acısını alıp lezzet versin)
tavuğumuzun cinsi farketmez(göğüs kalça yada şinitzel vs..olması)önemli olan sotelik doğranması

yarım paket tereyağını tavada eritin
unumuzu yavaş yavaş ekliyelim ve yağa karıştıralım
karışıp güzel koku çıkınca,kremamızı ekliyelim
oda karışınca karşımımıza göz kararı süt ekliyelim..bir iki kaşıkta yoğurt ekliyelim
kıvam oluşunca küp küp kestiğimiz patlıcanları atalım tavaya
ardından doğranmış sarımsak ve taze soğanları ekliyelim
tuzunu atalım ve güzelce pişsin..
20 dakika kadar sonra tavadan alıp rondoya atalım..yada blendırdan geçirelim..sos kıvamında olması için..
tavaya ayçiçek yağını atalım kızınca tavukları ekliyelim...
tavuklar biraz pişmeye başlayınca kaynar su ekliyelim az birşey göz kararı
ardından bir kaç damla soya sos,köri nane ve pul biber birde azcık kimyon ekliyelim(lezzetler baharatlarda)
tavuklar kıvamında pişince ateşten alalım vede patlıcanlı sosumuzla servis edelim

afiyet olsun:hulya:

Son düzenleme:
Livo geldi :kedi:

kanka bazı zaman bende rastlıyorum kk da ya da başka forumlarda öylesi çılgınca alışveriş yapıyorlar ki akannehir haaa ihtiyaçın olan birseyi alırsın eyvallah derim ama hatunlar mac ve diger markaların yeni koleksiyonu cıktıgı gibi toptan ne varsa alıyorlar ...bizim kesemize giren çıkan yok ama tuhaf geliyor böyle şeyler
bende senin gibiyim kanka tikkylerle aram iyi degildir ....geçen sene özel bir ünw nin açtıgı dış ticaret kursuna gitmiştim isimini söylemiyorum ne olur ne olmaz diye ....ya öylesi tipler vardı ki anlatamam muhabbetlerini bir duysanız koparsınız:1shok: hele insanları küçümser gibi bakışları yok mu akannehir

güle güle kullan yavyumaklinialirimsmilebende dün bişeyler aldım ekliycem..rengide çok güzelmiş ayrıca..meleğime çok yakışır:asigim:
Oy melegim tesekkur ederimopuyorumnanaktan Sen neler aldın ?[/B]
Oy melegim tesekkur ederimopuyorumnanaktan Sen neler aldın ?[/B]

Son düzenleme:
Tanrıçammm hemen not aldım bile...:hulya: harikasın :asigim:
ben de yaparım hünkar biğendi kırmızı etle.
tavukla hiç denemedim aşkitom...
o altın gibin parlayan şey mi yağ biber yakıp mı döktün en son bebekim?
:kedi: :asigim:

akitoş,pembe mixerli olana bayıldımhihoyyyt
asla takmam,bunların hiçbiri tarzım değil ama cidden çok şekerler:1hug:

aprilim köri ve yağ karışımı o=) anam ayın 14 ü gibi parıl parıl parlamış ya:roflol:biz yemeklerimizde altın sosu kullanıyoruz-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni
saol bebemŞenizköri ve tavuğu inanılmaz yakıştırırım,ama mutlaka sosta olucak..ama favori sosum mantar+köri+krema+yoğurtlu sosum:asigim:

Allah yemek tarifi geldiiii Tanrıcam yine tavukkk bayılırımmm cokacimcoook
ben yaparken fırına veremem ama geri kalan kısmı yaparım sanırım
hafta sonu bunuda deniyim ben ellerine saglık üfff çok istah acıcı görünüyor
cokacimcoook

livomm hoşgeldin kankaların gülü:1hug:
bitanem çekilişte bana çıkan arkadaşım için hediye aldım:kedi:bide kendime 3 tane giyilicek şeyzemuszemusbide kozmetikler aldım türk malı ama hepsi:lepi:

kız sanki dierlerini yaptında:dilcikar::roflol:
sırada soslu diyetlik bulgur varzemuszemus
kanka ellerine sağlık çok güzel görünüyor ...canım çekti vallaha cokacimcoook

Şenizsaol meleğim

Evet balım ben de görüyorumakannehir...ne gerek varsa..taze taze kullanıp bitiremek varken ki ben bile bitiremiyorum...bu insancıklar hem o kadar para veriyorlar hem de zamanını geçiriyorlar. bir kişisel gelişim kursuna gitseler o paranın yarısıyla, topluma faydalı olurlar ahahah kaydirigubbakcemile3
kanka ben Öss ye hazırlanırken ismi lazım değil bir dersaneye gitmiştim son sene, ben burslu gittimdi, sınıfta benden başka devlet okuluna giden yoktu, (Tanrıçamı ve Patimi tenzih ediyorum)kaydirigubbakcemile3 he içlerinde sevimli dostane insanlar da vardı ama çoğunluk İstanbulun jet set ailelerinin çocukları. Beşiktaştaki dersaneye, İstanbulun adalarından özel tekneleriyle geliyorlardı.akannehir ben de İETT ile gidiyordum ahaha :roflol: sempatiksalakcinni
bi gün bana biri 'yaa sizin okul nerdeeğğğ' diye sordu, ben de:
'kız kulesinin içinde' dedim :roflol: sonra hiçkimse benle konuşmadı. ben de kurtuldum.:lepi:
ama çoğu zaten GayriMüslimdi ve yabancı okullara gidiyolardı, muhabbetlerini hiç mi hiç anlamıyodum.sempatiksalakcinni Tarih dersinde, 'hocaaaaaam, ben d uvarlarda afişlerde görüyorum daağğ, komünizm ne demeek' diye soruyolardı...
-tatlicadiarzu-

aprilim köri ve yağ karışımı o=) anam ayın 14 ü gibi parıl parıl parlamış ya:roflol:biz yemeklerimizde altın sosu kullanıyoruz-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni

Off süper görünüyor aşkitom, haftasonu yapmaya çalışıcam bunu ellerine sağlık cokacimcoook

kız sanki dierlerini yaptında:dilcikar::roflol:
sırada soslu diyetlik bulgur varzemuszemus

kuzum bulgurlu tarifini yaptım mideye indirdim bilene cokacimcoook
tabi ben içine tuzdur yagdır baharattır biraz fazla koydum diyet yimegi olmadı
normal yedim valla yapmam mı
cokacimcoook

öldümmmm:roflol: :roflol: :roflol: sizin okul nerdeeğğğğsırnaşık şey
kanka özel okulluyum ama varoşum ben içim ruhum arabesk=)farkyapmaz bize özeller mözeller:smiley-cool:hee pati karısı sosyetik takılır o ayrıpabucumun tikisi:dilcikar:
beni tenzih etmene gerek yok bitanem,ben demek istediğini anlıyorumŞenizama patiyi etmesende olur:roflol:
uyy hediyeleri aldın demek kuzu
ben ne alsam yaaaaaaa
boshayallersmile
aldımaklinialirimsmileama söylemem:kedi:

Son düzenleme:
kuzum bulgurlu tarifini yaptım mideye indirdim bilene cokacimcoook
tabi ben içine tuzdur yagdır baharattır biraz fazla koydum diyet yimegi olmadı
normal yedim valla yapmam mı
cokacimcoook

hee yaptınmı:hooray:çok sevindimopuyorumnanaktanbeğenmişsin belli:hulya:beğendin dimibilmiyorumkismileohaoldumsmile:gitme:

nisanım koparttın beni :roflol: iyi laf söylemişsin :roflol: gel öpcemmmm a.s.

tanrıcam melegimmm o cicilerini ne zaman ekleyeceksin olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…