Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrica haklisin canim ama burda mac o kadarda pahali degil bide insallah istanbula gelirsem bizim markalardan alcam malum buralarda bulamiyorum canim:))))

önerilerin için teşekkürler tanrıça
rica ederim tatlım..

günaydın kuzenŞenizbizde seni özlüyoruz valla:gitme:
bir an önce o cieri yala yutmafoldumben
demeedelikafaduldenbide boşa masraf he!!üzüldüm köpüğüm ya=(
yeni makyajlarmı ekliceksinhihoyyytişte bu süpersüprizzzzz

canim, bidenesin sen Şeniz anlat canim, cok makbule gecer :1hug:

ceeeeekttiiiiimmmm sempatiksalakcinni Şeniz

tanrica haklisin canim ama burda mac o kadarda pahali degil bide insallah istanbula gelirsem bizim markalardan alcam malum buralarda bulamiyorum canim:))))

şimdi dikkat ettim ingilterere yazıyo=)anladım sudercim..
türkiyeye kısmet olurda gelince mutlaka türk markalarını dene canımkaydirigubbakcemile5mesela carmina siyah göz kalemi,flormar ruj,golden rose terekota falan almadan gitme=)yurdum malları süper ilerledi:lepi:

evet ozellikle ojede flormari tek gecerim.simdi o zaman bu aldigim siyah kalsin gelincede karmina yesilmi alayim sence ruj zaten burda acayip pahali gelince alicam canim

yok ulastim dr. a cok sukur, sadece lezyonlu bolgeye sur dedi ama bende zaten oyle blirgin bir sey yok, koltukaltlarimda deli gibi bir kasinti var bir de ensemde :1no2: ama insallah gececek. bende belirsiz diye tum koltukaltima suruyordum yanlis yapiyormusum :mymeka: simdi yine tamamina ama bayagi azaltarak surecekmisim a.s insallah bu sefer canim cok yanmadan gecer gider.. ellerimdune gore daha iyi surekli nemlendiriyorum zemuszemus

canim ya kiyamam :teselli: heder oldu demek kumas.. neyse yenisini alirsin tatliskom, vardir bunda da bir hayir :teselli:

Günaydınlar nasılsınız?
Alerji oldum ben gene
Birde gözümün altında da oldu ve bi gözüm şiş durumda
Ayağımın tam üstünde altında bacaklarımda her yanımda oldu yaaamafoldumben
bugün doktora gittim ilaç ve krem verdi evdeyim
yarına sınavlarım var ama yinede sizi sürekli okurum bugün zemuszemus
Herkese iyi günler ve haftalar :)

canolar sağolun olsun giden 1 metre gumaş olsun

bu arada akşam siporlarım devam ediyor sauna eşorfmanımı giyiyorum 1 saat anamı ağlatıuyorum.

dün ellerimi yere koyacaktım spor salonunda bi baktım bileklerimden sular süzülüyor döşemeleri ıslattım terimlen helal bana

:)))

akşam eve gittim anam bacaklarımı gördü orman gibi

dedi kız bu ne pislik ya utanman da yok millete karşı

şey dedim.

anacım terleme yapsın diye almıyorum bacak tüylerimi ya bişey de anlamıyorsun he geri kalmış dedim :)))))

tüm tüylerimi uzatıyorum yarına kadar melekelerim :)))) perşembe anadan üryan olacam kısmetse :)))

evet ozellikle ojede flormari tek gecerim.simdi o zaman bu aldigim siyah kalsin gelincede karmina yesilmi alayim sence ruj zaten burda acayip pahali gelince alicam canim

tatlım yeşil olur,mavi olur,bunlar çok yakışır sana
kibele adlı arkadaşımızın göz fotosunu koyuyorum..kendisi bu sitede üye,ama ben gugıla yazınca onun bloğu varmış(hiç anlamam blog işlerinden=))ordan aldım resmi.örnek olması için koyuyorum

izmirli galk kız git çalış yemeyüz biz bu bahaneleri az dedemizi babaanemizi amelyat etmedik zamanında okulu asmak için:))))

şaka bi yana konsun geçmiş olsun canözüm

yağlı salçalı şekerli şeyler yenmiyor sanırsam alerjide sen daa ii bilirsin cüğerim

yaaaa suna baksana harika gorunuyor cok temiz cekilmis ben hayatta yapamam yesil manyak durmusmafoldumben

ohh sevindim canım:1hug:nemlendir süreklia.s
günaydın izmir lokumumŞeniz
incidal die bi ilaç var onu iç sen perimolumunekankayizsmiletabi doktorun verdiğinden fayda görmessen..bide ataraks die bi ilaç var,ama uyku yapar haberin olsun=)
sanada başarılar kardeşimŞenizallah zihin açıklığı versin
:roflol: :roflol: :roflol:allahım sana geliyorumkaydirigubbakcemile3
bende örücem yakında malum yerlerimiaklinialirimsmile:kedi:
arzum sen baya farketmişsindir o zaman yaCADIARZUacayip merak ediyorum seni..bebeğim ne zaman düğün?
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kuzen o değilde bizim sınıfta bi çocuk vardı,paso amcası dayısı ölüyodu,ama hergündelikafaduldenmutlaka bi kaybı vardı=)sülaledeki tek canlı o kaldı sanırsam:hulya:
kanka enerji olayına inandığım için hiç hastalıkla ilgili yalan söylemedim,ama genelde yolda tır devrilirdi ve trafikte kalırdım ünideaklinialirimsmilebir trafik bir trafik sormasempatiksalakcinni

yazın geliom ozaman oraya
hem bi görüşürüz hem ben bi dil öğrenip gelirim
sertifikada galatasaray üni yazcak mı yazcak mı
boshayallersmile

Ayy gel Akitim gelll, ne güzel olur kardeş kardeş talebe oluruk olumunekankayizsmile
Yazıyor tabii aşkitom, seviye atladıkça sertifika alıyosun yaklaşık 3 kur 1 seviye ediyor. kaydirigubbakcemile5

bebeğim Rosense'inki %100 gül suyu olduğu için öyle kokuyor, korkulcak bişe yok yani. Doğal olduğu içün. Şeniz

yaaaa suna baksana harika gorunuyor cok temiz cekilmis ben hayatta yapamam yesil manyak durmusmafoldumben
sanada durur canım,ayrıca eyeliner çekmek zorunda değilsin,yeşil kalemlede yapabilirsin
kızlar medusaya noldfu yaa mesaj atmış bana gidiyorum diye
bitanem gelmiycek artık kendi sildirdi,ama farklı olayyerimseniben

aklinialirimsmile
kanka ya,ben blog işlerinden hiç anlamam,kk yı anca çözdümkaydirigubbakcemile3
ama siz açarsanız süper olursositososito
burayı zaten bloğum gibi görüyorum:kedi:

Son düzenleme:
aklinialirimsmile
kanka ya,ben blog işlerinden hiç anlamam,kk yı anca çözdümkaydirigubbakcemile3
ama siz açarsanız süper olursositososito
burayı zaten bloğum gibi görüyorum:kedi:

Ne miçim alıntı la bu alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
kankacım, ben de pek bilmiyorum ama senin bu bilgi denizini blog dünyasına taşımak büyük bir amme hizmeti olur kanımca. olumunekankayizsmile
zibilyon tane blog var, hepsi, nars, mac tanıtımından başka bişi yapmıyo zira.
:roflol:

çook teşekkür ederim ablacım benim saolasın aama gerçekten her yanımda var her yanımda yaniiibilmiyorumkismile

Çokk teşekkür ederim tanrıçammm
valla bi krem bi ilaç verdi ilaç içtik ya uyku yapsın istemiyorum çokta...
Çünk sınavlar sınavlar:bbo::bbo:

Geçmiş olsun kuzum benimmm :gitme:

Teşekkür ederim aprilimmm

çiçeğim düğün bu cuma kına cumartesi düğün

bakalım fotoları eklicem :))

valla ben de genelde okula gelirdim kuzi derdim kızlara bugün hiç okumak istemiyor canım millet sınıflara girerken bizde müdürün penceresinin altından kaçardık eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…