Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ne miçim alıntı la bu alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
kankacım, ben de pek bilmiyorum ama senin bu bilgi denizini blog dünyasına taşımak büyük bir amme hizmeti olur kanımca. olumunekankayizsmile
zibilyon tane blog var, hepsi, nars, mac tanıtımından başka bişi yapmıyo zira.
:roflol:

He yaaaa..mekteplimm.:1closedeyes:.mac narsım yok diye, bende senin bazen hissettiğin gibi ,ezik hissediyom kendimi..:çok üzgünüm::roflol::roflol:

ben geldimmmmmm :dance:
sınavım cok fena idi herseyi çorman ettim geldim
ohaoldumsmile

ilarzum makyajlarını bekliyorum 4gözle bebeim boshayallersmile

aprılımm 3kur almam lazım hızlandırılmış alsam
yani 1 bck ay istanbuldayım demek mi bu
boshayallersmile

He yaaaa..mekteplimm.:1closedeyes:.mac narsım yok diye, bende senin bazen hissettiğin gibi ,ezik hissediyom kendimi..:çok üzgünüm::roflol::roflol:

Kuzum eziklikten ziyade, saçma yani. Aynı allığı aynı gün mutlaka en az 2-3 blog yorumluyor. Zaten Nars allıkların kalitesi belli. kötü olma şansı yok.
bi de her hafta mac'ten çılgınça alışveriş yapanlar var, silikonlu dudaklarına ruj sürüp çektikleri fotoların yanına 'swatch' yazan garip insanlar var işte...kısır döngüde olanları izlemeyi durduruyorum. Tikkylerle zaten aram yoktur hiç.
:kahve:

ben geldimmmmmm :dance:
sınavım cok fena idi herseyi çorman ettim geldim
ohaoldumsmile

ilarzum makyajlarını bekliyorum 4gözle bebeim boshayallersmile

aprılımm 3kur almam lazım hızlandırılmış alsam
yani 1 bck ay istanbuldayım demek mi bu
boshayallersmile

Hoşgeldin bebeğim, belli olmaz belki doğru yazmışsındır yavrum. Ne okuyrdun ?:teselli:
Balım evet 1.5 bilemedin 2 ayda 3 kur alabilirsin.:lepi:
eğer fransızca için diyosan, 3. kurun sonunda başlangıç seviyesi bitiyor ve sertifika alıyorsun. benim de hedefim 4e tamamlamak sevdalım gelene kadar. temmuzda başlıyor hızlandırılmış programlar.
a.s

Ne miçim alıntı la bu alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
kankacım, ben de pek bilmiyorum ama senin bu bilgi denizini blog dünyasına taşımak büyük bir amme hizmeti olur kanımca. olumunekankayizsmile
zibilyon tane blog var, hepsi, nars, mac tanıtımından başka bişi yapmıyo zira.
düzelttim sonradan:kedi:
harbiden he..bu orgazım falan manyaklığı nedir ya=)ulan ben macı dandik bi marka olarak görürdüm,akmekezde ilk açıldığı zamanalr girip bakmazdım bile,şimdi bi mac çılgınlığıdır gidiyo..mac mania falan-tatlicadiarzu-valla ben yerli malıcıyım,parasını geçtim artık,hem sampatik geliyo,hem beğeniyorum,hem yurdum insanı kalkınsın:dilcikar:
Çokk teşekkür ederim tanrıçammm
valla bi krem bi ilaç verdi ilaç içtik ya uyku yapsın istemiyorum çokta...
Çünk sınavlar sınavlar:bbo::bbo:
kolanya dök en iyisi..bizde tırnaklama sakın:eek:lmaz:
çiçeğim düğün bu cuma kına cumartesi düğün

bakalım fotoları eklicem :))

valla ben de genelde okula gelirdim kuzi derdim kızlara bugün hiç okumak istemiyor canım millet sınıflara girerken bizde müdürün penceresinin altından kaçardık eyvahedigeldismile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
lise bi başka kızlar yaboshayallersmile
o düğünü varya 4 gözle bekliyorumcokacimcoook

düzelttim sonradan:kedi:
harbiden he..bu orgazım falan manyaklığı nedir ya=)ulan ben macı dandik bi marka olarak görürdüm,akmekezde ilk açıldığı zamanalr girip bakmazdım bile,şimdi bi mac çılgınlığıdır gidiyo..mac mania falan-tatlicadiarzu-valla ben yerli malıcıyım,parasını geçtim artık,hem sampatik geliyo,hem beğeniyorum,hem yurdum insanı kalkınsın:dilcikar:

oyy düzelten ellerini yirim (buraya bi ısırıkçı smil lazım) sempatiksalakcinni
he valla kanka, piyasadaki ter allığı Nars orgasmla kıyaslamalar var akannehir baydı artık.
sanki gerçekten en muhteşemin fevkinde olan şey gibi. makyajcıların peygamberi mibarek nars orgasm.sempatiksalakcinni eğer bi allığın rengi azcık ona benziyosa amanın büyük olay...:roflol:
mac hiç kullanmadım kankacığım ama iyi diye duyuyoruz hep. ama hakkaten abartıldığı kadar var mı bilemiyorum. yerli markaları biz alıcaz ki kendilerini geliştirsinler değil mi aşkitom böböğüm...
zemuszemus

Tanrıçam ben de denize gidince bu meretler azalıyo diyerekten aktardan deniztuzu almıştım. O da çok iriymiş çizdi hep bacaklarımı kullanamadım öylece duruyor evde. Bunu öğütülmüşü satılıyor mudur acep?kaydirigubbakcemile

Hoşgeldin bebeğim, belli olmaz belki doğru yazmışsındır yavrum. Ne okuyrdun ?:teselli:
Balım evet 1.5 bilemedin 2 ayda 3 kur alabilirsin.:lepi:
eğer fransızca için diyosan, 3. kurun sonunda başlangıç seviyesi bitiyor ve sertifika alıyorsun. benim de hedefim 4e tamamlamak sevdalım gelene kadar. temmuzda başlıyor hızlandırılmış programlar.
a.s

yok beno inglzce almam lazım önce bir ingilzcem yok oldu gitti alsanaalsanasmile
ben kamu yönetimi okuyorum kuzu (kaymakam olcemde -tatlicadiarzu- ) sınav zordu bakalım kısmet Allah ne verdiyse yazdım :roflol:

he valla kanka, piyasadaki ter allığı Nars orgasmla kıyaslamalar var akannehir baydı artık.
sanki gerçekten en muhteşemin fevkinde olan şey gibi. makyajcıların peygamberi mibarek nars orgasm.sempatiksalakcinni eğer bi allığın rengi azcık ona benziyosa amanın büyük olay...:roflol:
mac hiç kullanmadım kankacığım ama iyi diye duyuyoruz hep. ama hakkaten abartıldığı kadar var mı bilemiyorum. yerli markaları biz alıcaz ki kendilerini geliştirsinler değil mi aşkitom böböğüm...
zemuszemus

yaa nedir bu bende anlamadım herkes cok seviyor galiba :S
aprılım ismide bi tuhaf pati bi espri yapmıstı yıkılmıstım :roflol:
pati:
-sürerken zevk mi veriyormus acaba bilmiyorumkismile

zemuszemus
:kedi:
ya bizim markalardada şahane renkler var,inglotada baktım mesela,inan olsun=)ben beğenmedim..yani kötü demiyorumiama hani bi guarlain dense tamam diyicem..lancome dense tamam diyicem,ama abartılıcak kadar olduklarını düşünmüyorum..eğer makyaj malzemesinde kazık yemek istersemde guarlain,dior falan alırım daha iyi..dediğim gibi bayılıyorum türk markalarına..blog açsam paso türk markası oolur şerepsizimsempatiksalakcinni
tabiki destek vericez..ama memnunda kalıcaz..ki bunuda artık sağlıyolar..o yüzden benden herzaman türk markalarının tanıtımlarını görüceksinizturkbayragimakyaj işini marka değilde görsellik olarak görüyorum çünkü..
bu arada akşam resimler ekliycem,yeni ciciler aldımhihoyyyt
livim tarak konusunada değinicez işalah bitanemŞenizdün giremedim biliyosunuzbilmiyorumkismile
Tanrıçam ben de denize gidince bu meretler azalıyo diyerekten aktardan deniztuzu almıştım. O da çok iriymiş çizdi hep bacaklarımı kullanamadım öylece duruyor evde. Bunu öğütülmüşü satılıyor mudur acep?kaydirigubbakcemile

bebeğim öğütülmüşü yok ama bendekiler kafam kadar değildi..yine iriydi ama tane taneydi..sendekiler baya büyüktü sanırım..normal tuzu al o zaman..onunla ov bacaklarını..ama küvete su doldurup içine bolca deniz tuzu atarsan oda fayda sağlar islandım

yok beno inglzce almam lazım önce bir ingilzcem yok oldu gitti alsanaalsanasmile
ben kamu yönetimi okuyorum kuzu (kaymakam olcemde -tatlicadiarzu- ) sınav zordu bakalım kısmet Allah ne verdiyse yazdım :roflol:

pati:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kuzum bir de onun super orgasm'ı var..akannehir.daha ışıltılı daha doğrusu dana kadar glitter'ları var. -tatlicadiarzu-
oo kamucusun demek kardeşşş, ben de siyasal mezunuyam. uluslararası ilişk. :lepi:kaydirigubbakcemile5
ben de gaymakam olcem bana ne eheheh
:jeyyar:

:kedi:
ya bizim markalardada şahane renkler var,inglotada baktım mesela,inan olsun=)ben beğenmedim..yani kötü demiyorumiama hani bi guarlain dense tamam diyicem..lancome dense tamam diyicem,ama abartılıcak kadar olduklarını düşünmüyorum..eğer makyaj malzemesinde kazık yemek istersemde guarlain,dior falan alırım daha iyi..dediğim gibi bayılıyorum türk markalarına..blog açsam paso türk markası oolur şerepsizimsempatiksalakcinni
tabiki destek vericez..ama memnunda kalıcaz..ki bunuda artık sağlıyolar..o yüzden benden herzaman türk markalarının tanıtımlarını görüceksinizturkbayragimakyaj işini marka değilde görsellik olarak görüyorum çünkü..
bu arada akşam resimler ekliycem,yeni ciciler aldımhihoyyyt
livim tarak konusunada değinicez işalah bitanemŞenizdün giremedim biliyosunuzbilmiyorumkismile

bebeğim öğütülmüşü yok ama bendekiler kafam kadar değildi..yine iriydi ama tane taneydi..sendekiler baya büyüktü sanırım..normal tuzu al o zaman..onunla ov bacaklarını..ama küvete su doldurup içine bolca deniz tuzu atarsan oda fayda sağlar islandım

Anladım canım bir daha deneyeyim fazla bastırmadan ama bizim küvet yok
gıııbilmiyorumkismile

Tanrıcam fotoları merakla bekliyoruz bebeko :-)
aa ben sana tarif ekliyim dur..resimler akşama işalah bitanem..Şeniz bu arada sınavın kötü geçmişbilmiyorumkismilebattı balık yan gider boşverr finalde düzeltirsin:teytey:
pati:

ben görmedim telde konuşuyoduk o ara,bana söyledi yazdığını,hatta geyik sardık=))manyak karı ya:roflol:

Son düzenleme:
cok enteresan kolyeler gördüm ve yüzükler gördüm fisfisfis
4040850282_81f5ae22b7_m.jpg
cupcakes.jpg
etsy107a.jpg
accessories-pink-cake-bracelet.jpg

2965265540_6312e27f59.jpg
2965086591_b15e9ee2f1.jpg

3044205681_47b2daafd8.jpg
2964423775_28f54aa00b.jpg

il_430xN.96368453.jpg
il_430xN.51981963.jpg

378cde7d.jpg
b965c23b.jpg

bu en sondaki cok tatlı kendime yapcam eger bi eyfel bulabilirsem :asigim:

Son düzenleme:

Anladım canım bir daha deneyeyim fazla bastırmadan ama bizim küvet yok
gıııbilmiyorumkismile

bunu düşünemedim benkafamçokkarıştıpardon canım:kedi:
o zaman kaynar su yap leğende,içine at tuzları,erisinler,ılıklaşıncada bacaklarına dök banyodan çıkarkenkaydirigubbakcemile5

Akitim çok güzeller...:asigim:
buna benzer şeyler yapan 1 yaratıcı blog var aklınızda olsun netten satış ta yapıyor.

hersheyler.com

ama bu senin eklediklerinde pek oricinal şeyelr var, o bira döken yüzüğe bayıldım yaa
hihoyyyt

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kuzum bir de onun super orgasm'ı var..akannehir.daha ışıltılı daha doğrusu dana kadar glitter'ları var. -tatlicadiarzu-
oo kamucusun demek kardeşşş, ben de siyasal mezunuyam. uluslararası ilişk. :lepi:kaydirigubbakcemile5
ben de gaymakam olcem bana ne eheheh
:jeyyar:
oooo ulusçu çıktı bizimki elden gel vereliniortak :jeyyar:

aa ben sana tarif ekliyim dur..resimler akşama işalah bitanem..Şeniz bu arada sınavın kötü geçmişbilmiyorumkismilebattı balık yan gider boşverr finalde düzeltirsin:teytey:

ben görmedim telde konuşuyoduk o ara,bana söyledi yazdığını,hatta geyik sardık=))manyak karı ya:roflol:

aman finaller ne göne duruyor dimi ama püfff boshayallersmile (eyvahedigeldismile)
evet evet bana tarif evet evet cokacimcoook

oooo ulusçu çıktı bizimki elden gel vereliniortak :jeyyar:

aman finaller ne göne duruyor dimi ama püfff boshayallersmile (eyvahedigeldismile)
evet evet bana tarif evet evet cokacimcoook

finallere kısmet kamucu kardeşşş vereliniortak kaydirigubbakcemile3

X