Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa nedir bu bende anlamadım herkes cok seviyor galiba :S
aprılım ismide bi tuhaf pati bi espri yapmıstı yıkılmıstım :roflol:
pati:
-sürerken zevk mi veriyormus acaba bilmiyorumkismile
:roflol:

hatırladımmm kaydirigubbakcemile3 ay ne bilim anacım orgasm filan deynce aklım şeye gitti sempatiksalakcinni

[

ben görmedim telde konuşuyoduk o ara,bana söyledi yazdığını,hatta geyik sardık=))manyak karı ya:roflol:

valla tam ben yazcaktım böle böle olmuştu hatrladn mı diye kaydirigubbakcemile3

iyi lafı oturtmuşsun valla aprilim :lepi:
konuşmalarını duymak isterdim tabi nerdeggg kaydirigubbakcemile3

ulenn nerem tiki köpeee bak :1ninca: bende senn gibin arabesk ruhluyum damarsa damar işte o kadar sempatiksalakcinni

ilarzumm denk gelemiyoruz yaavv
ama videolarını 19862.kez izliyorum baka baka sürüyom farları rimelleri kaydirigubbakcemile3

müendizzz dili anam :adamol: sempatiksalakcinni

aşşada olmayı seviyom kankee

allah belanı versin kanka:roflol::roflolardon vermesin topiğe yazıyorum nede olsa dur arıyımda öyle bela okuyum:roflol: :roflol:öffff manyak lan bu yazmıycam sana bişey:roflol:

allah belanı versin kanka:roflol::roflolardon vermesin topiğe yazıyorum nede olsa dur arıyımda öyle bela okuyum:roflol: :roflol:öffff manyak lan bu yazmıycam sana bişey:roflol:

sempatiksalakcinni
arada 2 lafın belini kırak
kankam liv e özel msj göndermem gerek ama hafızası dolu ve ben çıkarsam o gelmeden bilmiyorumkismile
bu mesaj iletilmeli çok möhimm...sana atıyom.sen gönderrsn olur mu?
tanrıça=tabi ki olur tatlım gönder
sempatiksalakcinni

kızlar visual basicten başka dilde yazamayız
istenen bu eyvahedigeldismile
hasta takip programı , ehh haliyle kapsamlı
nette bitane buldum indirdim
dibim düştü
amatör çalışan adamlar neler yazıyorr ohaoldumsmile

ben de ugraşsam başka dilde yazarım ama baya vaktimi ayırmam gerek..visual olarak benden bişe çıkmaz ama programlama sitelerine bakablrsn benim fikrim

müendizzz dili anam :adamol: sempatiksalakcinni

aşşada olmayı seviyom kankee

öldüm bittim burda yaa eşşek kafalı kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: :roflol:
kızlar ben kaçanzi...
yıkancam paklancam kursa gitçem yerimseniben
bensiz güzelce uslu sulu oturun he mi, uymayın bu Pati denyosuna sempatiksalakcinni

öpüyorum koccaman
opuyorumnanaktan

ben de ugraşsam başka dilde yazarım ama baya vaktimi ayırmam gerek..visual olarak benden bişe çıkmaz ama programlama sitelerine bakablrsn benim fikrim

paticim nette buşuyorum ama hep arka plana reklam koymuşlar
yok novasoft yok bilmem ne falan
direkt kodlamasınıda hiç bulamadım
bulsamda değişikliklikleri tam olarak yapabilirmiyim bilmiyorum
neysee hakandan medet umuyorum hala, fırça çektim boşunamı oyaladın bizi diye
bugün benim herifin korkusundanmı yoksa bana mahçup olduğundamı (gerçi bunu pek sanmıyorum ya) yapamasamda yazdırıcam birine dedi
bekliyorum bakalım

paticim sen bilg. mühendisimisin

çalışkan kızımız eferin :hulya:
bende yıkanım paklanım sonra yine netin başına geçim sempatiksalakcinni

aklinialirimsmile azcık uysunlar aprilim nolcek
hadi öptüm kocaman opuyorumnanaktan kolay gelsinnn

henüz öğrenci aşamasındayım barbim :kedi: bize visual kullanılmaz diye ögretmediler
direk C den başladık...zaten şuanda da kod yazamıyorum diye sinirlendim azcık nefes alıyım diye geldim topüğe opuyorumnanaktan

:roflol: :roflol: sen ne içiyonda böyle kafa yapıyo he:roflol::roflol:

evt vb kullanılmıo fazla..ama asıl denilen şey hangisi işini görürse o dilde yazacaksındır...yada hangisini en ii biliyorsan en ii hangisinde yapabileksen onu kullan denir ..

bende yazamayrum istediklerimi
aman boşver patimm
yazanlarla geçiniriz bizde
hadi görüşürüz o zaman canımmmm
sağol ilgilendin guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…