Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aprilimm balıklar nasıl oldu? Hala aynı mı

bitanem, balıklar Tekirdağ'da teyzemde...Ama aynıdırlar, uzun zamandır öyleler zaten, onlar bakacak çaresine artık... Şeniz

c
yok kopya, ama hedayemi aldim bilem hihoyyyt sırnaşık şey

Efferim kız burcum, hoşgeldinnn opuyorumnanaktan

ben geldimm kızlarrrr

hoşgeldin minikom opuyorumnanaktan

slm bayanlar bisey sorcam size bugun mac.technakohl goz kalemi aldim siyah ama nete gelip yorumlara bakinca pek begenilmedigini gordum daha cok powerpoind kullaniliyo.kullanan oldumu hic bide goz rengim kahve hangi ton kalem onerirsiniz?

cnm hiç MAC kullanmadım ama kahve rengi gözlere, siyah, mavi, yeşil tonları güzel gider canım... vereliniortak

kızlar ben de kaçsam iyi olur, Fransızca'yı tekrar edeyim biraz, ayrın dersler başlayacak yine...kaydirigubbakcemile5

Aprilimmm sana da güle güle o zaman balım aradaa gel bize de öğret fransızca:smiley-cool:
Tospaamm neden öyle oldu ne yapılır bilmiyorum da:1no2:

Aprilimmm sana da güle güle o zaman balım aradaa gel bize de öğret fransızca:smiley-cool:
Tospaamm neden öyle oldu ne yapılır bilmiyorum da:1no2:

keşke öğrenmesi kolay olsa be biberim, çok zor bir dil ama çok güzelll ve seksü :jeyyar: boshayallersmile

eprılım bende ingilizcesine başlamak istiyorum kışın
kurslar nasıl ?
ücretleri nedir?

Galatasaray Üniv'in yabancı dil kursları sitesinde bi dünya dil var canım, inceleybilirsin istersen. a.s
ydk.gsu.edu.tr

İngilizcesi de iyidir mutlaka çünkü İngilizce lisans ve yüksek lisans programları da var. kaydirigubbakcemile5
Kurslar kışın, pek yoğun programlı olmaz.
Haftaiçi akşam programları var ve
Haftasonu gündüz.
genelde 1 kur 52 saat ve 420-450 TL civarı. :içelim:
seviye seviye sınavlarla kur atlıyorsun. devam zorunluluğu var.
yoğun olmayan halinde bu 52 saat yaklaşık 3 ayda tamamlanıyor.

yazın hızlandırılmış kurlar var. 15 günde 1 kur tamamlanıyor. tam gün, okul gibi. fiyat aynı.
:lepi:

Bunlarda bugun collenizione aldıklarım hepsi kırmızı opuyorumnanaktan rengi fot.da çok çok kötü çıkmış aslında renkleri süper

çok beğendim yaa çok güzelllhihoyyyt

geçmiş olsun bebeğimm

Kızlar üyeliğimi sildiriyorum böyle olması gerekiyordu hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum

aa niye cnm ya bilmiyorumkismile

tavsiye ed,omusun bebeğim banada şampoo alzımm

o yağdan bende alıcam
ve iste dun saticiya dayanamayip aldiklarim eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

soldaki goz cevresi kremi rosensin 36 TL ve sagdaki gul suyu 2.40 TL

güle güle kullan cnmm

bende kullanıyorum memenunumolumunekankayizsmile

sağol canım bilgiler içün opuyorumnanaktan

yazın geliom ozaman oraya
hem bi görüşürüz hem ben bi dil öğrenip gelirim
sertifikada galatasaray üni yazcak mı yazcak mı
boshayallersmile

oyff mahvoldu gözlerim okucaam diye :1shok:
şimdik aklımda kalanları yazıyoruum
nisanımm geçmiş olsun bitanem diş ağrısı çok zor oluyoo benneyaptımki
livim meleğim aldıklarını güle güle giyy çok güzel gözüküyor
sadece rujun rengini pek annamadım bilmiyorumkismile
ama eminim ki sana çok yaşışır :kedi:

yaa ama ama ama medusam neden sildirdi üyeliğinii :gitme:
ben çok özlicem onuuu mafoldumben

ben geldim ama kimsecikler yok :hulya:
livcim burcu kutlu canım alıntılarda gördüm güle güle kullanın kaydirigubbakcemile2
flormarın mavi farından bende de var.seviyom yani :1rolleyes:

aprilcimkorkma hemen geçer bende oldum amelyat dişten.2günden snra bişecik kalmıyo...gerekmedkçe konuşma sadece tatlım...
ben okmeydanı özelde olmuştum..45dk sürmüştü hatta :)) bir diş için..yarısı uyuşmayı beklemekle geçiyo zatesempatiksalakcinni

haydin iyi geceler kaydirigubbakcemile3 kendi kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…