Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aprilimm balıklar nasıl oldu? Hala aynı mı

bitanem, balıklar Tekirdağ'da teyzemde...Ama aynıdırlar, uzun zamandır öyleler zaten, onlar bakacak çaresine artık... Şeniz

c
yok kopya, ama hedayemi aldim bilem hihoyyyt sırnaşık şey

Efferim kız burcum, hoşgeldinnn opuyorumnanaktan

ben geldimm kızlarrrr:eek:

hoşgeldin minikom opuyorumnanaktan

slm bayanlar bisey sorcam size bugun mac.technakohl goz kalemi aldim siyah ama nete gelip yorumlara bakinca pek begenilmedigini gordum daha cok powerpoind kullaniliyo.kullanan oldumu hic bide goz rengim kahve hangi ton kalem onerirsiniz?

cnm hiç MAC kullanmadım ama kahve rengi gözlere, siyah, mavi, yeşil tonları güzel gider canım... vereliniortak

kızlar ben de kaçsam iyi olur, Fransızca'yı tekrar edeyim biraz, ayrın dersler başlayacak yine...kaydirigubbakcemile5

Aprilimmm sana da güle güle o zaman balım aradaa gel bize de öğret fransızca:smiley-cool:
Tospaamm neden öyle oldu ne yapılır bilmiyorum da:1no2:

Aprilimmm sana da güle güle o zaman balım aradaa gel bize de öğret fransızca:smiley-cool:
Tospaamm neden öyle oldu ne yapılır bilmiyorum da:1no2:

keşke öğrenmesi kolay olsa be biberim, çok zor bir dil ama çok güzelll ve seksü :jeyyar: boshayallersmile

eprılım bende ingilizcesine başlamak istiyorum kışın
kurslar nasıl ?
ücretleri nedir?

Galatasaray Üniv'in yabancı dil kursları sitesinde bi dünya dil var canım, inceleybilirsin istersen. a.s
ydk.gsu.edu.tr

İngilizcesi de iyidir mutlaka çünkü İngilizce lisans ve yüksek lisans programları da var. kaydirigubbakcemile5
Kurslar kışın, pek yoğun programlı olmaz.
Haftaiçi akşam programları var ve
Haftasonu gündüz.
genelde 1 kur 52 saat ve 420-450 TL civarı. :içelim:
seviye seviye sınavlarla kur atlıyorsun. devam zorunluluğu var.
yoğun olmayan halinde bu 52 saat yaklaşık 3 ayda tamamlanıyor.

yazın hızlandırılmış kurlar var. 15 günde 1 kur tamamlanıyor. tam gün, okul gibi. fiyat aynı.
:lepi:

Kızlar bugun cecile degiştirip flormar 4 far aldım bir de flormar ruj bayanssulusmile flormar bir numaralı markam oldu son kullanma tarihlerinide yazıyor ee daha ne isteyim

güle güle kullan cnm

Rujun rengi güzel çıkmamış ama rengi dehset güzel mutlaka çantasına bulundurması gereken bir rengi var çok tatlı :asigim:

dsc05087t.jpg

flormar 212 supermat serisi

dsc05092.jpg

Bunlarda bugun collenizione aldıklarım hepsi kırmızı opuyorumnanaktan rengi fot.da çok çok kötü çıkmış aslında renkleri süper

çok beğendim yaa çok güzelllhihoyyyt

dsc05094q.jpg

dsc05096.jpg

dsc05098w.jpg

napisiniz bakalım...:hulya:

Ben kursuma kayıt oldum, hihoyyyt bir de doktura görüktüm...mafoldumben
2-3 gündür bir 20lik diş beni benden alıyor.mafoldumben..takmamaya çalışıyorum kafama (ben bazı ağrıları böyle düşünmemeye çalışarak atlatıyorum da.) ama olmuyor. bu sefer beceremedim yani.:1no2:
kendisi azgın bir diş...doktora gittim, şok oldu. 'ayy aldırman lazım bunu hemen' dedi.benneyaptımki sanki saçımı ucundan aldırcakmışım gibi rahat söyledi yaa deli mi nealsanaalsanasmile
Diş kızım bu diş. hem de en kocamanından, köklüsünden, gerisindenohaoldumsmile. Off ameliyat olucim ama nerede, ne zaman ve nasıl...3 tanesi çekilmeliymiş. :çok üzgünüm:

İstanbulda bir diş hekimi, diş sağlığı merkezi, hastane vs. önerisi olan var mı bal kaymaklarım ?
guclubacismile

geçmiş olsun bebeğimm

Kızlar üyeliğimi sildiriyorum böyle olması gerekiyordu hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum

aa niye cnm ya bilmiyorumkismile

meleğimm hoşgeldin canım kankammm
ben senelerce kullandım zalak gibialsanaalsanasmilenamıssızlar çok pahalı,ama süperler allah içinkaydirigubbakcemile5
ama şimdiki aklımla o kadar para bayılamam..karabiberin kullandığı maskelerde çok başarılı kankam söyliyim
çimento(yeşil olan)serisini kullanıyodum ben..çünkü saçlarımda röfle olduğu için anca onlar iyi geliyodu..turuncu serisinden fazla memnun kalmadım şunlardan
04261051103.jpg

başarılı bi ürün ama yeşil serisi(çimento)kadar memnun kalmadım
birde yazın şu serisini kullanırdım
untitled-31-209x250.jpg

tavsiye ed,omusun bebeğim banada şampoo alzımm

423.jpg

biberiye yağı
portakal yağı
defne yağı
kekik yağı
zambak yağı
pelesenk yağı
nane
lavanta
fındık yağı
limon
çam terebentin

canlar bakın yazıyor üzerinde selülit yağı die..içerdiği yağlarıda yazdım..15 tl bu yağ..ve daha bitmedi..tam yorumumu bitince yapıcam,ama gidişat çok güzelkaydirigubbakcemile2

o yağdan bende alıcam
ve iste dun saticiya dayanamayip aldiklarim eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

soldaki goz cevresi kremi rosensin 36 TL ve sagdaki gul suyu 2.40 TL

güle güle kullan cnmm

bitanem sivilce sorunun olmadığı için gülsuyunu sürmende sakınca yok,nemlendirici içinse hem uygun gördüğüm hemde sevdiğim daha öncede tavsiye ettiğim netrojenin spf li kremini öneririm cano
neutrogena_oilfreemoist_combine_enlarge.jpg

bu serinin pembesini alabilirsin..o yağlı ve karma ciltler için
kozmetikçilerdede satılır ezanelerdede,fiyatları uygundur,bana çok sempatik ve güvenilir gelir..üstelik spf içeriyor..bunu kullanabilirsin bebeğim gönül rahatlığı ile..
bezeler için canını sıkma,daha önce anlattığım gibi onlardan kurtulabilirsinaklinialirimsmile

bende kullanıyorum memenunumolumunekankayizsmile

keşke öğrenmesi kolay olsa be biberim, çok zor bir dil ama çok güzelll ve seksü :jeyyar: boshayallersmile

Galatasaray Üniv'in yabancı dil kursları sitesinde bi dünya dil var canım, inceleybilirsin istersen. a.s
ydk.gsu.edu.tr

İngilizcesi de iyidir mutlaka çünkü İngilizce lisans ve yüksek lisans programları da var. kaydirigubbakcemile5
Haftasonu gündüz.

yazın hızlandırılmış kurlar var. 15 günde 1 kur tamamlanıyor. tam gün, okul gibi. fiyat aynı.
sağol canım bilgiler içün opuyorumnanaktan

ydk.gsu.edu.tr

Haftasonu gündüz.

yazın geliom ozaman oraya
hem bi görüşürüz hem ben bi dil öğrenip gelirim
sertifikada galatasaray üni yazcak mı yazcak mı
boshayallersmile

oyff mahvoldu gözlerim okucaam diye :1shok:
şimdik aklımda kalanları yazıyoruum :eek:
nisanımm geçmiş olsun bitanem diş ağrısı çok zor oluyoo benneyaptımki
livim meleğim aldıklarını güle güle giyy çok güzel gözüküyor
sadece rujun rengini pek annamadım bilmiyorumkismile
ama eminim ki sana çok yaşışır :kedi:

yaa ama ama ama medusam neden sildirdi üyeliğinii :gitme:
ben çok özlicem onuuu mafoldumben

ben geldim ama kimsecikler yok :hulya:
livcim burcu kutlu canım alıntılarda gördüm güle güle kullanın kaydirigubbakcemile2
flormarın mavi farından bende de var.seviyom yani :1rolleyes:

aprilcimkorkma hemen geçer bende oldum amelyat dişten.2günden snra bişecik kalmıyo...gerekmedkçe konuşma sadece tatlım...
ben okmeydanı özelde olmuştum..45dk sürmüştü hatta :)) bir diş için..yarısı uyuşmayı beklemekle geçiyo zatesempatiksalakcinni

haydin iyi geceler kaydirigubbakcemile3 kendi kendime

X