Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrica haklisin canim ama burda mac o kadarda pahali degil bide insallah istanbula gelirsem bizim markalardan alcam malum buralarda bulamiyorum canim:))))

önerilerin için teşekkürler tanrıça
rica ederim tatlım..
kuzular günaydınnn

çok özledim sizi yaa sitede olup da yazamamak

aynen kedinin ciğeri sadece koklaması gibi bişey hanımlar:KK43:(((

bu arada işlerimi hafifletiyorum meraklanmayın çok kısa sürede insan içine karışacağım

hafta sonu düğün için eyleyeceğiim makyujlarımı ekleyeceğim şekerler

bu arada elbise mok oldu halam bi türlü yapamadı usta terzi

ben kendim diktim bi kısmını sinirden

sonra yengeme anlattım o yaptı başka bir kumaşta

benim kumaş heder oldu bugün yenisini alacığım

günaydın kuzenŞenizbizde seni özlüyoruz valla:gitme:
bir an önce o cieri yala yutmafoldumben
demeedelikafaduldenbide boşa masraf he!!üzüldüm köpüğüm ya=(
yeni makyajlarmı ekliceksinhihoyyytişte bu süpersüprizzzzz

çok geçmiş olsun gülüm..sana anamın karışımını vericem..40 gün içiyosun,yaşlı bir aktar amca verdi bunu..allahın izniyle düşer şekeri...annem sınırdaydı,bunu kullandı ve şükürki mucize şekilde düştü..anlatıcam bunu sana söz

gülümsedeimm çeeeeekkk:smiley-cool:heh 333 dedim bak güzel çıkmışımaklinialirimsmilepozitif enerjine kurban sanada günaydın balım

opuyorumnanaktan

canim, bidenesin sen Şeniz anlat canim, cok makbule gecer :1hug:

ceeeeekttiiiiimmmm sempatiksalakcinni Şeniz

tanrica haklisin canim ama burda mac o kadarda pahali degil bide insallah istanbula gelirsem bizim markalardan alcam malum buralarda bulamiyorum canim:))))

şimdi dikkat ettim ingilterere yazıyo=)anladım sudercim..
türkiyeye kısmet olurda gelince mutlaka türk markalarını dene canımkaydirigubbakcemile5mesela carmina siyah göz kalemi,flormar ruj,golden rose terekota falan almadan gitme=)yurdum malları süper ilerledi:lepi:

evet ozellikle ojede flormari tek gecerim.simdi o zaman bu aldigim siyah kalsin gelincede karmina yesilmi alayim sence ruj zaten burda acayip pahali gelince alicam canim

panik yapma,ohaoldumsmilekaydirigubbakcemile3
onu zaten bildide verdi doktor,ayrıca sana şöyle bir bilgi veriyim yerinde olsam kırkkilit otunu demler,ellerime banyo yaptırırdım onunla..neden dersen içinde doğal salisislit asit var..ayrıca aspirindede var salisislik asit..yani cildi dezenfekte eder..o yüzden sabret biraz..ama doğalı başka ilacı başka tabi

burcum korkma ya doktora ulaş zaten için rahat edicekyerimseniben

yok ulastim dr. a cok sukur, sadece lezyonlu bolgeye sur dedi ama bende zaten oyle blirgin bir sey yok, koltukaltlarimda deli gibi bir kasinti var bir de ensemde :1no2: ama insallah gececek. bende belirsiz diye tum koltukaltima suruyordum yanlis yapiyormusum :mymeka: simdi yine tamamina ama bayagi azaltarak surecekmisim a.s insallah bu sefer canim cok yanmadan gecer gider.. ellerimdune gore daha iyi surekli nemlendiriyorum zemuszemus

kuzular günaydınnn

bu arada işlerimi hafifletiyorum meraklanmayın çok kısa sürede insan içine karışacağım

canim ya kiyamam :teselli: heder oldu demek kumas.. neyse yenisini alirsin tatliskom, vardir bunda da bir hayir :teselli:

Günaydınlar nasılsınız?
Alerji oldum ben gene
Birde gözümün altında da oldu ve bi gözüm şiş durumda
Ayağımın tam üstünde altında bacaklarımda her yanımda oldu yaaamafoldumben
bugün doktora gittim ilaç ve krem verdi evdeyim
yarına sınavlarım var ama yinede sizi sürekli okurum bugün zemuszemus
Herkese iyi günler ve haftalar :)

canolar sağolun olsun giden 1 metre gumaş olsun

bu arada akşam siporlarım devam ediyor sauna eşorfmanımı giyiyorum 1 saat anamı ağlatıuyorum.

dün ellerimi yere koyacaktım spor salonunda bi baktım bileklerimden sular süzülüyor döşemeleri ıslattım terimlen helal bana

:)))

akşam eve gittim anam bacaklarımı gördü orman gibi

dedi kız bu ne pislik ya utanman da yok millete karşı

şey dedim.

anacım terleme yapsın diye almıyorum bacak tüylerimi ya bişey de anlamıyorsun he geri kalmış dedim :)))))

tüm tüylerimi uzatıyorum yarına kadar melekelerim :)))) perşembe anadan üryan olacam kısmetse :)))

evet ozellikle ojede flormari tek gecerim.simdi o zaman bu aldigim siyah kalsin gelincede karmina yesilmi alayim sence ruj zaten burda acayip pahali gelince alicam canim

tatlım yeşil olur,mavi olur,bunlar çok yakışır sana
kibele adlı arkadaşımızın göz fotosunu koyuyorum..kendisi bu sitede üye,ama ben gugıla yazınca onun bloğu varmış(hiç anlamam blog işlerinden=))ordan aldım resmi.örnek olması için koyuyorum
1002404.jpg

1002388.jpg

izmirli galk kız git çalış yemeyüz biz bu bahaneleri az dedemizi babaanemizi amelyat etmedik zamanında okulu asmak için:))))

şaka bi yana konsun geçmiş olsun canözüm

yağlı salçalı şekerli şeyler yenmiyor sanırsam alerjide sen daa ii bilirsin cüğerim

tatlım yeşil olur,mavi olur,bunlar çok yakışır sana
kibele adlı arkadaşımızın göz fotosunu koyuyorum..kendisi bu sitede üye,ama ben gugıla yazınca onun bloğu varmış(hiç anlamam blog işlerinden=))ordan aldım resmi.örnek olması için koyuyorum
1002404.jpg

1002388.jpg

yaaaa suna baksana harika gorunuyor cok temiz cekilmis ben hayatta yapamam yesil manyak durmusmafoldumben

yok ulastim dr. a cok sukur, sadece lezyonlu bolgeye sur dedi ama bende zaten oyle blirgin bir sey yok, koltukaltlarimda deli gibi bir kasinti var bir de ensemde :1no2: ama insallah gececek. bende belirsiz diye tum koltukaltima suruyordum yanlis yapiyormusum :mymeka: simdi yine tamamina ama bayagi azaltarak surecekmisim a.s insallah bu sefer canim cok yanmadan gecer gider.. ellerimdune gore daha iyi surekli nemlendiriyorum
ohh sevindim canım:1hug:nemlendir süreklia.s
Günaydınlar nasılsınız?
Alerji oldum ben gene
günaydın izmir lokumumŞeniz
incidal die bi ilaç var onu iç sen perimolumunekankayizsmiletabi doktorun verdiğinden fayda görmessen..bide ataraks die bi ilaç var,ama uyku yapar haberin olsun=)
sanada başarılar kardeşimŞenizallah zihin açıklığı versin
canolar sağolun olsun giden 1 metre gumaş olsun

bu arada akşam siporlarım devam ediyor sauna eşorfmanımı giyiyorum 1 saat anamı ağlatıuyorum.

dün ellerimi yere koyacaktım spor salonunda bi baktım bileklerimden sular süzülüyor döşemeleri ıslattım terimlen helal bana

:)))

akşam eve gittim anam bacaklarımı gördü orman gibi

dedi kız bu ne pislik ya utanman da yok millete karşı

şey dedim.

anacım terleme yapsın diye almıyorum bacak tüylerimi ya bişey de anlamıyorsun he geri kalmış dedim :)))))

tüm tüylerimi uzatıyorum yarına kadar melekelerim :)))) perşembe anadan üryan olacam kısmetse :)))
:roflol: :roflol: :roflol:allahım sana geliyorumkaydirigubbakcemile3
bende örücem yakında malum yerlerimiaklinialirimsmile:kedi:
arzum sen baya farketmişsindir o zaman yaCADIARZUacayip merak ediyorum seni..bebeğim ne zaman düğün?
izmirli galk kız git çalış yemeyüz biz bu bahaneleri az dedemizi babaanemizi amelyat etmedik zamanında okulu asmak için:))))

yağlı salçalı şekerli şeyler yenmiyor sanırsam alerjide sen daa ii bilirsin cüğerim
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kuzen o değilde bizim sınıfta bi çocuk vardı,paso amcası dayısı ölüyodu,ama hergündelikafaduldenmutlaka bi kaybı vardı=)sülaledeki tek canlı o kaldı sanırsam:hulya:
kanka enerji olayına inandığım için hiç hastalıkla ilgili yalan söylemedim,ama genelde yolda tır devrilirdi ve trafikte kalırdım ünideaklinialirimsmilebir trafik bir trafik sormasempatiksalakcinni

yazın geliom ozaman oraya
hem bi görüşürüz hem ben bi dil öğrenip gelirim
sertifikada galatasaray üni yazcak mı yazcak mı
boshayallersmile

Ayy gel Akitim gelll, ne güzel olur kardeş kardeş talebe oluruk olumunekankayizsmile
Yazıyor tabii aşkitom, seviye atladıkça sertifika alıyosun yaklaşık 3 kur 1 seviye ediyor. kaydirigubbakcemile5

nasilsin canim? kuzu nasil? ya gacim ya, bir sey sorayim, ben dun gul suyu aldiydim ya, onun kokusu tuhaf :bbo: yani, kotuye kaciyor sanki.. acaba bozuk olabilir mi, cildime de surmus bulundum ama? acaba dogal gul yagindan yapildigi icin olabilir mi? icinde esans falan yok?

bebeğim Rosense'inki %100 gül suyu olduğu için öyle kokuyor, korkulcak bişe yok yani. Doğal olduğu içün. Şeniz

aşkitom çok düşünüp taşınma..kendimden biliyorum=) dün resmen pskopata bağladım,karar verene kadar anam ağladıeyvahedigeldismilegözüne kestirdiğini al

hedayemi aldım benhihoyyytpaketleme ve süslemem kaldı:kedi:

bebeğim dendistanbul var sait çiftçinin orda..oraya bi git derim..çok geçmiş olsun bitanem
Niiahahhii aldın mı kankaa ne çabuk yaa...ben de bugün alacağım ama hala karar vermiş değilim...Taksime çıkıp avare avare gezerkene karar vericiğim sempatiksalakcinni

mecit efendi için bende olumlu yorumlar okumadım canımcım ama bunu deneyerek aldım .
gözün kapalı alabilirsin . . .

eprim kokusu benide deli ediyo . . . :asigim:

ben tüm yüzüme uyguluyorum . yeni nemlendiricim bu oldu .
spf si yok gerçi belki sadece makkaşı sildikten sonra kullanırım gündüzde rosens in nemlendirici güneş koruyucusunu kullanabilirim geçen yıl almıştım çokta memnun kaldım . . .

Yavru kuşum, kayısı kremini gündüz pek önermiyorlar güneş lekesi yapma riski varmış sanırım ama emin değilim. Sen gene bi sor bakalım...:sm_confused:
Rosense markasını ben de çok severim kuzum güle güle kullan :)
opuyorumnanaktan

kuzular günaydınnn

Oyy yavrum sen dikiş biliyon mu...Mundar ettin desene kumaşı hihihi sempatiksalakcinni
Üzüldüm bebeğim ya, olsun güzel olsun da, gerisi nema problema
:lepi:

Günaydınlar nasılsınız?
Alerji oldum ben gene

Geçmiş olsun kuzum benimmm :gitme:

kuzen o değilde bizim sınıfta bi çocuk vardı,paso amcası dayısı ölüyodu,ama hergündelikafaduldenmutlaka bi kaybı vardı=)sülaledeki tek canlı o kaldı sanırsam:hulya:
kanka enerji olayına inandığım için hiç hastalıkla ilgili yalan söylemedim,ama genelde yolda tır devrilirdi ve trafikte kalırdım ünideaklinialirimsmilebir trafik bir trafik sormasempatiksalakcinni

:roflol::roflol::roflol: yahahhaha sülalede tek canlı o mu kaldı ahah koptum kanka yaa
ben kimseyi öldürmezdim ameliyat ederdim genellikle
sempatiksalakcinni

Biz de blog açalım mııııı hihoyyyt :lepi:

yaaaa suna baksana harika gorunuyor cok temiz cekilmis ben hayatta yapamam yesil manyak durmusmafoldumben
sanada durur canım,ayrıca eyeliner çekmek zorunda değilsin,yeşil kalemlede yapabilirsin
kızlar medusaya noldfu yaa mesaj atmış bana gidiyorum diye
bitanem gelmiycek artık kendi sildirdi,ama farklı olayyerimseniben

Niiahahhii aldın mı kankaa ne çabuk yaa...ben de bugün alacağım ama hala karar vermiş değilim...Taksime çıkıp avare avare gezerkene karar vericiğim

:roflol::roflol::roflol: yahahhaha sülalede tek canlı o mu kaldı ahah koptum kanka yaa
ben kimseyi öldürmezdim ameliyat ederdim genellikle
sempatiksalakcinni

Biz de blog açalım mııııı hihoyyyt :lepi:

aklinialirimsmile
kanka ya,ben blog işlerinden hiç anlamam,kk yı anca çözdümkaydirigubbakcemile3
ama siz açarsanız süper olursositososito
burayı zaten bloğum gibi görüyorum:kedi:

Son düzenleme:
aklinialirimsmile
kanka ya,ben blog işlerinden hiç anlamam,kk yı anca çözdümkaydirigubbakcemile3
ama siz açarsanız süper olursositososito
burayı zaten bloğum gibi görüyorum:kedi:

Ne miçim alıntı la bu alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
kankacım, ben de pek bilmiyorum ama senin bu bilgi denizini blog dünyasına taşımak büyük bir amme hizmeti olur kanımca. olumunekankayizsmile
zibilyon tane blog var, hepsi, nars, mac tanıtımından başka bişi yapmıyo zira.
:roflol:

çook teşekkür ederim ablacım benim saolasın aama gerçekten her yanımda var her yanımda yaniiibilmiyorumkismile

ohh sevindim canım:1hug:nemlendir süreklia.s

günaydın izmir lokumumŞeniz
incidal die bi ilaç var onu iç sen perimolumunekankayizsmiletabi doktorun verdiğinden fayda görmessen..bide ataraks die bi ilaç var,ama uyku yapar haberin olsun=)
sanada başarılar kardeşimŞenizallah zihin açıklığı versin

arzum sen baya farketmişsindir o zaman yaCADIARZUacayip merak ediyorum seni..bebeğim ne zaman düğün?

Çokk teşekkür ederim tanrıçammm
valla bi krem bi ilaç verdi ilaç içtik ya uyku yapsın istemiyorum çokta...
Çünk sınavlar sınavlar:bbo::bbo:

Geçmiş olsun kuzum benimmm :gitme:

Teşekkür ederim aprilimmm

çiçeğim düğün bu cuma kına cumartesi düğün

bakalım fotoları eklicem :))

valla ben de genelde okula gelirdim kuzi derdim kızlara bugün hiç okumak istemiyor canım millet sınıflara girerken bizde müdürün penceresinin altından kaçardık eyvahedigeldismile

X