Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Livim güle güle kullan rujunu da bekliyimmm:1rolleyes:
Sagol esmer güzelim benimmmm
Kankaa çok güzeller yaa, güle güle kullan balım...hihoyyyt
Flormar, ürünlerinde hiç bir hayvansal yağ kullanmıyor, testing'e de karşı, yaşasın!:lepi:

Mat ruj gerçekten mat mı bitanem? Bende de var 4lü farlarından 1 tane...çok güzel.
Kesinlikle kankam :lepi:
kanka harbiden mat hatta nasıl diyim baya mat
yalnız renk skalası geniş degil opuyorumnanaktan

Cameleon'u duydum iyi diye ama diğerini hiç duymadım meleğim.:sm_confused:..renkleri sana yakışacak renkler ama...a.s
Ben sadece şu Lancome seti beğendim ama sen Lancome almazsın bilirim
yerimseniben
http://tr.strawberrynet.com/skincare/lancome/travel-set--bi-facil-50ml--absolue/83454/?CatgId=71
bebegim şu aldıgım far ya bana 1 sene boyunca yeter ...başkada far almam zaten farı kendime pek yakıstırmıyorum:kedi: gecenlerde annemin farını surmustum sevdicegimde o halimi begenmişti sırf o yuzden aldım :kedi:

evet kanka lancome yalan olur

nikoncan sagol

Aaa Livimmm 2. fotodaki hırka bende var sanırım çok acayip ısıtıcı bir şey o...:asigim:
bak hemencik çektim yükledim. :1rolleyes:
4496.jpg

Ben de çok severek giyiyorum...Sana ne güzel yakışır kimbilir...Siyah bluzlerle çok güzel duruyor. :lepi:
hepsi çok güzel aşkitom ya..monta özellikle bayıldım...
:asigim:

Aaa Livimmm 2. fotodaki hırka bende var sanırım çok acayip ısıtıcı bir şey o...:asigim:
4496.jpg

Ben de çok severek giyiyorum...Sana ne güzel yakışır kimbilir...Siyah bluzlerle çok güzel duruyor. :lepi:

vay anasını 2 dkka cekmissin :roflol:
aynısını melegim :asigim:sende oradan aldın galiba

kimbilir sana nasıl yakısıyordur :asigim:

ben geldimmm az kafa dagıtayım kafam sistiii

Livimmm, strawberry'nin yeni kampanyasını gördün mü balım, anasayfada en üstteki kampanya...
ben bakıyorum şimdi güzel şeyler var
hihoyyyt
aprılım bunu bana yapmaaaa sempatiksalakcinni
gercektende güzel seyler var yaa lancome bayıldım o sete cok hos içindekiler
üstelik fiyatı cok düşmüş agzım accık kaldı
aklinialirimsmile

uyyy livim hayırlı olsun kırmızı kırmızı cok güzel
aprılım o hırkalar benim vazgecilmezim üstüne al hemen çık modeli
güle güle kullanın tatlışlar
aklinialirimsmile

vay anasını 2 dkka cekmissin :roflol:
aynısını melegim :asigim:sende oradan aldın galiba

kimbilir sana nasıl yakısıyordur :asigim:

he valla çektim koydum kanka kaydirigubbakcemile3
annem anlam veremiyor benim bu foto çekmelerime artık :roflol:
acır gibi bakıyor yüzüme, evde durmaktan delirdiğimi düşünüyor herhalde :roflol:
evet benimki de Collezione tatlım. seviyorum orayı. Tek renk kıyafetler çok bulunuyor
a.s

aprılım bunu bana yapmaaaa sempatiksalakcinni
gercektende güzel seyler var yaa lancome bayıldım o sete cok hos içindekiler
üstelik fiyatı cok düşmüş agzım accık kaldı
aklinialirimsmile
uyyy livim hayırlı olsun kırmızı kırmızı cok güzel
aprılım o hırkalar benim vazgecilmezim üstüne al hemen çık modeli
güle güle kullanın tatlışlar
aklinialirimsmile

hoşgeldin akitim bal köpüğüm opuyorumnanaktan
ben de şapşırdım aşkitom valla...ben yapmadım ki Çilek yaptı
sempatiksalakcinni

acır gibi bakıyor yüzüme, evde durmaktan delirdiğimi düşünüyor herhalde :roflol:
evet benimki de Collezione tatlım. seviyorum orayı. Tek renk kıyafetler çok bulunuyor
a.s

iyi yaptın kankam ya sorma bizimkılerde oyle :roflol: fot makinem olmadıgından kameramın fot cekme ozelligi ile cekiyorum kamera yı elime alınca annemler noluyor kimi geciyorsun ne bu boyle gün asırı gel bari bizi çek diyorlar :roflol:

akitram sagol mail geldi kızım msn geç hadi

hoşgeldin akitim bal köpüğüm opuyorumnanaktan
ben de şapşırdım aşkitom valla...ben yapmadım ki Çilek yaptı
sempatiksalakcinni

çilek yaptı dio bide sempatiksalakcinni
hosbulduk nisanım aprılım çiçek açanım opuyorumnanaktan
Akitrammm kaymaklı ekmek kadayıfımm hoşgeldinn

hoşbuldumm karabiberim ekmek kadayıfının yanındaki kaymakım opuyorumnanaktan

a.s

iyi yaptın kankam ya sorma bizimkılerde oyle :roflol: fot makinem olmadıgından kameramın fot cekme ozelligi ile cekiyorum kamera yı elime alınca annemler noluyor kimi geciyorsun ne bu boyle gün asırı gel bari bizi çek diyorlar :roflol:

akitram sagol mail geldi kızım msn geç hadi

ay alemsiniz yaaa :roflol:
livim geldim kuzum :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3
Ay çok hoşlar gerçekten ya... :roflol:

Aaaa nereye niye gidiyosunnnn :gitme:

Burcummm gül suyunu çok ucuza almışım ben 12 ye almıştımbilmiyorumkismile
Bir de eşin pirinç yemesin makarna yemesin patates yemesin. Bulgur ve mercimek yiyecek ama bunları da öyle çok yemesin onlarda da şeker var çünkü. Sebze yemeklerine geçiş yapıcaksınız canım. En güzeli sizin için sebze yemekleriopuyorumnanaktan

canim ben kuccuk boyunu aldim ondan ucuz :kedi:

Canlar çekilişte kim çıktı size azcık kopya virinnn:nazar:

yok kopya, ama hedayemi aldim bilem hihoyyyt sırnaşık şey

canim su an icin ensemde ve koltukaltlarimda olanlar icin aile dostu doktorumuzun karisimini kullaniyorum ama onun icinde ki bir madde ellerimi kotu yapti :sm_confused: dedigim nemlendiriciyi alabilirim ellerime. peki o kremli ellerimle yemk vs yiyebilir miyim? dokundugum seyleri yiyebilir miyim? ya da can in agzina falan gelirse bir sorun yasar miyiz acaba? bilmiyorumkismile cok sordum bilmiyorumkismile dut kurusunuda deneyebilirim canim sagolasin. bu arada bana yazmamissin canim, ilk okuyorum bu yazdiklarini a.s

Ben de bu dertten muzdarip olduğumdan..gece yatarken sürüyordum,ya da sürünce elimi pek bişeylere dokundurmuyordum..normal nemlendirici gibi birşey..istersen ecz.ye sorarsın..
sol elimde olduğundan sağ elimle hallediyordum mecburi durumlarda..
senin iki elinde de var mı?

canim evet iki elimde de basladi mafoldumben ama sık sık kremliyorum nemli tutmaya calisiyorum.. insallah gecer :Saruboceq:

napisiniz bakalım...:hulya:

Ben kursuma kayıt oldum, hihoyyyt bir de doktura görüktüm...mafoldumben
2-3 gündür bir 20lik diş beni benden alıyor.mafoldumben..takmamaya çalışıyorum kafama (ben bazı ağrıları böyle düşünmemeye çalışarak atlatıyorum da.) ama olmuyor. bu sefer beceremedim yani.:1no2:
kendisi azgın bir diş...doktora gittim, şok oldu. 'ayy aldırman lazım bunu hemen' dedi.benneyaptımki sanki saçımı ucundan aldırcakmışım gibi rahat söyledi yaa deli mi nealsanaalsanasmile
Diş kızım bu diş. hem de en kocamanından, köklüsünden, gerisindenohaoldumsmile. Off ameliyat olucim ama nerede, ne zaman ve nasıl...3 tanesi çekilmeliymiş. :çok üzgünüm:

İstanbulda bir diş hekimi, diş sağlığı merkezi, hastane vs. önerisi olan var mı bal kaymaklarım ?
guclubacismile

canim onerebilecegim bir yer yok ama cok gecmis olsun :teselli: dis agrisi nedir bilirim :1shok:

Kızlar bugun cecile degiştirip flormar 4 far aldım bir de flormar ruj bayanssulusmile flormar bir numaralı markam oldu son kullanma tarihlerinide yazıyor ee daha ne isteyim

Rujun rengi güzel çıkmamış ama rengi dehset güzel mutlaka çantasına bulundurması gereken bir rengi var çok tatlı :asigim:

dsc05087t.jpg

flormar 212 supermat serisi

dsc05092.jpg

canim gule gule kullan opuyorumnanaktan

Bunlarda bugun collenizione aldıklarım hepsi kırmızı opuyorumnanaktan rengi fot.da çok çok kötü çıkmış aslında renkleri süper

dsc05094q.jpg

dsc05096.jpg

dsc05098w.jpg

vaay, montun cok guzell boshayallersmile gule gule giy livimm :1hug:

slm bayanlar bisey sorcam size bugun mac.technakohl goz kalemi aldim siyah ama nete gelip yorumlara bakinca pek begenilmedigini gordum daha cok powerpoind kullaniliyo.kullanan oldumu hic bide goz rengim kahve hangi ton kalem onerirsiniz?

X