Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben yeni üyeyim her gün rutin olarak kulladığım iki makyaj ürünü fondöten ve rimel tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum
clinıque high impact üstüne rimel tanımam :lepi:
biz de bilmiyoz ki a dostlar kimse bilmesin litfen, böle daha helecanlı oliiyeyvahedigeldismileboshayallersmile

evet evet kimse kopya vermesinnnnnnnn :eek:lmaz:

napisiniz bakalım...:hulya:

Ben kursuma kayıt oldum, hihoyyyt bir de doktura görüktüm...mafoldumben
2-3 gündür bir 20lik diş beni benden alıyor.mafoldumben..takmamaya çalışıyorum kafama (ben bazı ağrıları böyle düşünmemeye çalışarak atlatıyorum da.) ama olmuyor. bu sefer beceremedim yani.:1no2:
kendisi azgın bir diş...doktora gittim, şok oldu. 'ayy aldırman lazım bunu hemen' dedi.benneyaptımki sanki saçımı ucundan aldırcakmışım gibi rahat söyledi yaa deli mi nealsanaalsanasmile
Diş kızım bu diş. hem de en kocamanından, köklüsünden, gerisindenohaoldumsmile. Off ameliyat olucim ama nerede, ne zaman ve nasıl...3 tanesi çekilmeliymiş. :çok üzgünüm:

İstanbulda bir diş hekimi, diş sağlığı merkezi, hastane vs. önerisi olan var mı bal kaymaklarım ?
guclubacismile

2-3 gündür bir 20lik diş beni benden alıyor.mafoldumben..takmamaya çalışıyorum kafama (ben bazı ağrıları böyle düşünmemeye çalışarak atlatıyorum da.) ama olmuyor. bu sefer beceremedim yani.:1no2:
kendisi azgın bir diş...doktora gittim, şok oldu. 'ayy aldırman lazım bunu hemen' dedi.benneyaptımki sanki saçımı ucundan aldırcakmışım gibi rahat söyledi yaa deli mi nealsanaalsanasmile
Diş kızım bu diş. hem de en kocamanından, köklüsünden, gerisindenohaoldumsmile. Off ameliyat olucim ama nerede, ne zaman ve nasıl...3 tanesi çekilmeliymiş. :çok üzgünüm:

İstanbulda bir diş hekimi, diş sağlığı merkezi, hastane vs. önerisi olan var mı bal kaymaklarım ?
guclubacismile

Geçmiş olsun aprilim diş çok zordur bilirim:teselli:

guclubacismile

geçmiş olsun kuzum
benimde var ameliyatlık
daha zorlamadı o diş beni ama doktorlara kalırsa çok fena yapacakmış beni her röntgende çıkıyor kafamçokkarıştı
benim acı eşiğim yüksek ağrıları kolay kolay hissetmiyom ama diş ve kulak ağrısı fena
tatlışım okmeydanında ki diş sağlığı güzel
hem ssk da bakıyor emme ameliyata 6 ay sonraya gün veriyolar.
bide ablamın patronun kızının doktoru var çok iyiymiş nişantaşında
istiyosan alam telini

Livimmm, strawberry'nin yeni kampanyasını gördün mü balım, anasayfada en üstteki kampanya...
ben bakıyorum şimdi güzel şeyler var
hihoyyyt

çok geçmiş olsun kıyamam:KK43:(
nisancıım,kadıköy acıbadem hastanesi diş kliniği iyidir..
ama gereksiz yere tuzludur da..

Livimmm, strawberry'nin yeni kampanyasını gördün mü balım, anasayfada en üstteki kampanya...
ben bakıyorum şimdi güzel şeyler var
hihoyyyt

kanka baktım ama hoşuma giden birsey olmadı senin hosuna giden var mı gülüm

şu set güzel gibi duruyor

bu markayı nasıl kı :/

http://strawberrynet.com/makeup/arezia/makeup-kit-az-0886---20x-eyeshadows-/100794/?CatgId=71

ha bir de bu varmış

http://strawberrynet.com/makeup/cameleon/makeup-kit-g1665---48xeyeshadow-/39868/?CatgId=71

geçmiş olsun kuzum
benimde var ameliyatlık
daha zorlamadı o diş beni ama doktorlara kalırsa çok fena yapacakmış beni her röntgende çıkıyor kafamçokkarıştı
benim acı eşiğim yüksek ağrıları kolay kolay hissetmiyom ama diş ve kulak ağrısı fena
tatlışım okmeydanında ki diş sağlığı güzel
hem ssk da bakıyor emme ameliyata 6 ay sonraya gün veriyolar.
bide ablamın patronun kızının doktoru var çok iyiymiş nişantaşında
istiyosan alam telini

Okmeydanı SSK çok yoğundur canım, zaten sevmiyorum orayı hiç...
Ama dediğin doktorun adını alabilirim mümkünse...Ben bir araştırayım kendisini...
Sağol canım...

çok geçmiş olsun kıyamam:KK43:(
nisancıım,kadıköy acıbadem hastanesi diş kliniği iyidir..
ama gereksiz yere tuzludur da..

Tatlım, doğrudur...Acıbadem hastanelerini çok beğeniyorum ama özel sağlık sigortası olmadan büyük masraf oluyor ne yazık ki...:1no2:
İstanbul Çapa Tıp Fak. de tanıdık var gerçi ama üniv. hastanelerinin yoğunluğu ve kalabalığı yok mu, fena...:gitme:
Ama sanırım bu işi en iyi oralar yapıyor...Kolay bir ameliyat değilmiş, öyle dediler.

kanka baktım ama hoşuma giden birsey olmadı senin hosuna giden var mı gülüm

şu set güzel gibi duruyor

bu markayı nasıl kı :/

http://strawberrynet.com/makeup/arezia/makeup-kit-az-0886---20x-eyeshadows-/100794/?CatgId=71

ha bir de bu varmış

http://strawberrynet.com/makeup/cameleon/makeup-kit-g1665---48xeyeshadow-/39868/?CatgId=71

Cameleon'u duydum iyi diye ama diğerini hiç duymadım meleğim.:sm_confused:..renkleri sana yakışacak renkler ama...a.s
Ben sadece şu Lancome seti beğendim ama sen Lancome almazsın bilirim
yerimseniben
http://tr.strawberrynet.com/skincare/lancome/travel-set--bi-facil-50ml--absolue/83454/?CatgId=71

Kızlar bugun cecile degiştirip flormar 4 far aldım bir de flormar ruj bayanssulusmile flormar bir numaralı markam oldu son kullanma tarihlerinide yazıyor ee daha ne isteyim

Rujun rengi güzel çıkmamış ama rengi dehset güzel
herkesin mutlaka çantasına bulundurması gereken bir rengi var çok tatlı :asigim:

dsc05087t.jpg

flormar 212 supermat serisi

dsc05092.jpg

Son düzenleme:
Kankaa çok güzeller yaa, güle güle kullan balım...hihoyyyt
Flormar, ürünlerinde hiç bir hayvansal yağ kullanmıyor, testing'e de karşı, yaşasın!:lepi:

Mat ruj gerçekten mat mı bitanem? Bende de var 4lü farlarından 1 tane...çok güzel.

Bunlarda bugun collenizione aldıklarım hepsi kırmızı opuyorumnanaktan rengi fot.da çok çok kötü çıkmış aslında renkleri süper

dsc05094q.jpg

dsc05096.jpg

dsc05098w.jpg

X