Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben yeni üyeyim her gün rutin olarak kulladığım iki makyaj ürünü fondöten ve rimel tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum

Kızlar üyeliğimi sildiriyorum böyle olması gerekiyordu hakkınızı helal edin hepinizi çok seviyorum

Aaaa nereye niye gidiyosunnnn :gitme:

Burcummm gül suyunu çok ucuza almışım ben 12 ye almıştımbilmiyorumkismile
Bir de eşin pirinç yemesin makarna yemesin patates yemesin. Bulgur ve mercimek yiyecek ama bunları da öyle çok yemesin onlarda da şeker var çünkü. Sebze yemeklerine geçiş yapıcaksınız canım. En güzeli sizin için sebze yemekleriopuyorumnanaktan

ben yeni üyeyim her gün rutin olarak kulladığım iki makyaj ürünü fondöten ve rimel tavsiye edebileceğiniz markaları bekliyorum

hoşgeldin eeea.vereliniortak
ben fondoten kullanmıyorum.
Rimel'de ise, Loreal Voluminious 4X veya Lash Arcitect öneririm.

hosgeldın cnm aramıza ben fondoten kullanmıyorum rımelde de bunu onerırım
volume_20shocking_20exact_20brush_20mascara%5B1%5D.gif

biz de bilmiyoz ki a dostlar kimse bilmesin litfen, böle daha helecanlı oliiyeyvahedigeldismileboshayallersmile

biz de bilmiyoz ki a dostlar kimse bilmesin litfen, böle daha helecanlı oliiyeyvahedigeldismileboshayallersmile

bir an once almak istiyorum hedayemiii
ama daha karar viremedim
ki kendisi çok şaane bir insandırr
ona yakısacak birşeyi bulmak hakkaten cok zor olcek benim içünnn
Şeniz

ben de hala düşünüyorum.boshayallersmile..zor ama zevkli bişeymiş bu hediyeleşme işi kızlar yaahihoyyyt

canim su an icin ensemde ve koltukaltlarimda olanlar icin aile dostu doktorumuzun karisimini kullaniyorum ama onun icinde ki bir madde ellerimi kotu yapti :sm_confused: dedigim nemlendiriciyi alabilirim ellerime. peki o kremli ellerimle yemk vs yiyebilir miyim? dokundugum seyleri yiyebilir miyim? ya da can in agzina falan gelirse bir sorun yasar miyiz acaba? bilmiyorumkismile cok sordum bilmiyorumkismile dut kurusunuda deneyebilirim canim sagolasin. bu arada bana yazmamissin canim, ilk okuyorum bu yazdiklarini a.s

Ben de bu dertten muzdarip olduğumdan..gece yatarken sürüyordum,ya da sürünce elimi pek bişeylere dokundurmuyordum..normal nemlendirici gibi birşey..istersen ecz.ye sorarsın..
sol elimde olduğundan sağ elimle hallediyordum mecburi durumlarda..
senin iki elinde de var mı?

Tanrıca bebeği yeni yimak tarifleri bekliyorum ben
ve cıkıyorum
boshayallersmile

X