Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet kızlar sigara içmemeye çalışın haplarla etkisi olur mu bilmiyorum ama.. umarım hayatındaki her şey düzelir ve güzelleşir..

gunaydin arzuuummm, gecmisi okumaktan son sayfya anca geldim ama gitmissin :gitme:, Tanricam hos geldin canimmm :1hug:

bunalımlı zamanlarda temizlik yapmak gibisi yokturzemuszemushee bide kk da tanrıçanın topiğine girmek gibiaklinialirimsmile
kendini kapamalmaz:biz ne güne duruyoruzalsanaalsanasmileŞeniz

tanrıçam güzeller güzelim yogun bakım kremi nasıl birsey kendimiz mı yapacagız bilmiyorumkismile

nisanım ozelden sana linkleri atcam kuzum ...o dedigim seyide yazcam burada yazamam ayıp çunkü =)
bitanem saç kremi ile yoğun bakım kremleri farklıdır..marketlerde saç kremi satılır ya onları ben tavsiye etmem,sümük gibi yapıyo saçı:dilcikar:ama toğun bakım kremleri farklı..saç kökünede sürülebiliyo..
mesela kerestase nin bu kremleri yoğun bakım kremi

sıradan bi saç kremi

resimler alıntıdıryerimseniben
neymiş o ayıp şey yaa ne kadar meraklıyız ya biz böyle ebruyu ben de hiç sevmiyorum çok gıcık bi kadın. her tarafını defalarca yaptırdı o kadar yaptırsaydık ohoo biz de neler olurduk
allah için güzel kadın,ben çok beğeniyorum,bide ben onu estetiksiz daha çok beğeniyodumkaydirigubbakcemile3
hg sende minikim olumunekankayizsmile ben azcık bunalımlardaydım sanırsam geçmedi ama daha fazla ayrı kalamadım :teselli:
kalamazsın tabi ne sandındı:dilcikar::1hug:
ne öyle tek başına bunalıma girmek varmı biz ne güne duruyıruz burdaaalsanaalsanasmile
heh!ağzın bal yesinkaydirigubbakcemile5
günaydın canlar

günaydın sultanımopuyorumnanaktan

Tanricam yaw, birazdan yeni cicilerimi ekleyecegim :teytey: canim bir de sanirim atlamissin, saglik olsun, hani demistim ya dr. bana ssenin cildin yagli, ama asiri nemsiz kalmis dedi. simdi ben zamaninda asiri kuru hassas ve alerjik tipler icin organik nemlendirici krem almistim. bu bana yaramadi :a015: yuzumde beyaz yag topaklari olustu. sanirim yagli cilt tipi oldugum icin. icindekiler de dogal yaglar ya..

simdi sen benim bu karma yagli, ama alerjik ve asiri nemsiz cildime nemlendirici ne onerirsin? tonik icinde senin dun yazdigini okuyamadigim icin satici da kanima girdi :mymeka: rosense marka gul suyu aldim. bu da beyaz topaklarimi arttirir mi? :1shok:

tanricam bir de selulit yaginin markasini yazacaktin aktardan aldigin, bugun yazabilir misin bebekim? Şeniz

Son düzenleme:
Ah kuzum, bu saydıkların cildin baş düşmanı...:a015:
Zamanla daha iyi olur inşallah canım...
:1hug:

insallah canim :gitme:

anam masllah sana cok guzel bir hatunsun eminim opuyorumnanaktan

yirim senin coraplariniiii opuyorumnanaktan

kzılar görmeyenlerde gördüyse kaldırıyımmmm mı bilmiyorumkismile

ya bir ben goremedim minikim yawww :gitme:

canim bencede once bir pedagoga goturseniz? terapi alsa, hemen ignelere baslanmasa? bilmiyorumkismile

günaydın sevgilim:1hug:sende hoşgeldin balım..okudunmu tüm geçmişiolumunekankayizsmile

okudum canimmm, canim cikti ama kaydirigubbakcemile3

bitanem sivilce sorunun olmadığı için gülsuyunu sürmende sakınca yok,nemlendirici içinse hem uygun gördüğüm hemde sevdiğim daha öncede tavsiye ettiğim netrojenin spf li kremini öneririm cano

bu serinin pembesini alabilirsin..o yağlı ve karma ciltler için
kozmetikçilerdede satılır ezanelerdede,fiyatları uygundur,bana çok sempatik ve güvenilir gelir..üstelik spf içeriyor..bunu kullanabilirsin bebeğim gönül rahatlığı ile..
bezeler için canını sıkma,daha önce anlattığım gibi onlardan kurtulabilirsinaklinialirimsmile

ben geldi hihoyyytherkese selamlarrrrrrrr opuyorumnanaktan
oyyyyy tanrıçam mis kokulum kerestaseyi kullanmadım ama biliyorum ürünlerinin iyi oldugunu duymuştum fiyat arastırması yaparım bari çilekte ucuzdur belki

ben geldi hihoyyytherkese selamlarrrrrrrr opuyorumnanaktan
oyyyyy tanrıçam mis kokulum kerestaseyi kullanmadım ama biliyorum ürünlerinin iyi oldugunu duymuştum fiyat arastırması yaparım bari çilekte ucuzdur belki
meleğimm hoşgeldin canım kankammm
ben senelerce kullandım zalak gibialsanaalsanasmilenamıssızlar çok pahalı,ama süperler allah içinkaydirigubbakcemile5
ama şimdiki aklımla o kadar para bayılamam..karabiberin kullandığı maskelerde çok başarılı kankam söyliyim
çimento(yeşil olan)serisini kullanıyodum ben..çünkü saçlarımda röfle olduğu için anca onlar iyi geliyodu..turuncu serisinden fazla memnun kalmadım şunlardan

başarılı bi ürün ama yeşil serisi(çimento)kadar memnun kalmadım
birde yazın şu serisini kullanırdım

burcum teşekkürler tatlım,anam kıyafete göre güzellik olsakaydirigubbakcemile3saol yinede senin güzel düşüncen o:içelim:
ben geçmiş alıntılarıma bakmaya gidiyorum canlar..şu selülit yağını bulıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…