Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nisanım kışın ortalarında benimde o kısımlarda biraz vardı ama pılates sayensinde yok oldu ama popoşumda biraz var sende var mı kuzum (popoda)

pılatese başlasana kuzum

başliyim tabii Livim, ama nasıl...CD mi alayım?fisfisfis
Ebru Şallı'yı sevmiyorum...izleyemem yani. Ne yapmamı önerirsin ballı lokumum?opuyorumnanaktan
bir de yüzmeye başlicam yine işalla, bi başlayamadım hey allam...

İçmelisin Tanrıçam...her derde devadır su..boshayallersmile.İnsan alışınca hep arıyor. ben en az 2 litre deviriyorum günde...:içelim:

geçmiş olsun canım:teselli:sen memnunsan ne güzel..umarım bidaha tekrarlamazkaydirigubbakcemile5şimdi iyisin demek..umarım seni deprosyona sokan her ne ise biran önce düzelirbilmiyorumkismile
tanrıça bana yardım et sivilceli ve akneli cilde zarar vermicek bir fondoten arıyorum bilmiyorumkismile
zaten sorunun varsa fondoten önermem maix..neticede kozmetik,en doğalı bile olsa kozmetik yani..ama renkli nemlendirici kullan derim..bunun içinde clinique yada shiseido gibi markalara bakmanı öneririm..fiyatları 50-60 tl arası değişiyor..
Offf offf ben ne zaman görcem şu taş gibi olma hallerimimafoldumben yağın adını istiyremzemuszemus

dur bulmaya çalışıcam bibertom

aaaay bende yüzmeyi çok istiyorum ama ama ama =) amaları sonra anlatırım :kedi:

bebegim ben ebrunun videoları ile yapıyorum cd almana gerek yok istersen linkleri atabilirim indirirsin

ebrudan hoşlanmıyorsan youtube dakı pilates videolarına bakıp yapabilirsin minigim

Pilates demişken birazdan ben de çıkayım da yapayım saçıma da maske aldım yine onu da yaparım ohhzemuszemus

iyi geceler kızlar..
uzun bi aradan sonraa yine geldim ama bu sayfalar çok ilerlemiş
okumam heralde 1 ayımı alır mafoldumben
sizleri de özledim biliyo musunuz :çok üzgünüm:

doğru bitanem içmeliyim ama içemiyorumboshayallersmile
evettttttt çok güzeeelll harikaaaaa ımmmmmaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3[/B]
Pilates demişken birazdan ben de çıkayım da yapayım saçıma da maske aldım yine onu da yaparım ohhzemuszemus

maske demişken şunu söyliyim,kil maskesini yaptıktan sonra ardından badi şopun haşhaşlı maskesini yaptım,kazık gibi olur yoksa saçımaklinialirimsmileama ince telliler krem bakım kremi kullanmadanda yapabilir..az bişey uçlara doğru sürebilirler..
ne maskesi aldın bibertom?bende kaçıcam 2 de nöbetim var:gitme:

iyi geceler kızlar..

cadıı nerdesin sen yaa:1hug:bizde seni özledik..hediye çekilişi yaptık,az önce açıklandı kimlerin alıcağı,ama senle ceylan yoksunuz:gitme:bekledik son ana kadar ama:bbo:nerelerdeydin bakıyımCADIARZU

biberiyeyi unutma =)

ne dicem ne maskesi aldın çatlatma bizi bende kil alıp tanrıçamın saç maskesinden yapacagım

Tamam livim kokucak ev türüm türüm:sinifsinif:
Daha önce de almıştım memnun kaldım livim tkr aldım bugün kili ben de alıcama.s
Maske bu tatlım adı montagne jeunesse

iyi geceler kızlar..

Nerelerdeydin sen balım biz de seni çok özledikkkopuyorumnanaktan

Anlatırsın kuzucum...kaydirigubbakcemile3
Tımam ben Ebruyu indireyim öyleyse balım..füüff füüff diye.
kaydirigubbakcemile2

Ooh sefan olsun biberim zemuszemus

Kızlar bendeniz uyuyayım artık, olur mu ?mirmirmirmir
hepinizi öpüyorum, saçlarınızı okşuyorum fındık fıstıklar...opuyorumnanaktan
İyi geceler herkese...

livim kalbimiz temizmiş,aynı anda yazdık kili=)
bebem kili akıttıktan sonra yoğun bakım kremi(normal krem değil)azcık eline bulaştır ve hafifçe elinle gezdir ve su tut hemen..yedirme hani saça..üstten üsttenzemuszemus

Kanka çbk su iç beni hasta etme içmezsen böyle dalarım sanaalsanaalsanasmile

Ama ben de o maske yok kibilmiyorumkismile Hani şu beğendiğim maske var ya o kanka. Gidicen mi:gitme:

bildiğimiz toz biçiminden mi yapılyor bu kil maskesi saça..
kil alacaklar..şehriban teyze markası olsun..
naniknanik
aynı pakface gibi bişey bu şehriban teyzeee..delikafadulden

slmmm ebn geldimm ama gidiciiğimmmmmmm
o zaman hoşgeldin ve güle güle miniğim=)
fütt füttt nefes all verrrkaydirigubbakcemile3
bizde seni kocaman öpüyoruz bebeğimopuyorumnanaktanallah rahatlık versin ballı ılık sütümŞeniz

cadıı nerdesin sen yaa:1hug:bizde seni özledik..hediye çekilişi yaptık,az önce açıklandı kimlerin alıcağı,ama senle ceylan yoksunuz:gitme:bekledik son ana kadar ama:bbo:nerelerdeydin bakıyımCADIARZU

ahh ballarım sormayın yaa azcık canım sıkkın bide kpss illeti yüzünden ders çalışıyorum mafoldumben hadi hayırlı olsun çekilişinizde gücellerim zemuszemus zatten ben şu durumda iken çekilişe katılamazdım alsanaalsanasmile

iyi geceler kızlar..

Cnmm neredesin sen bakayımalsanaalsanasmile...biz de özledikkkopuyorumnanaktan

:roflol::roflol: füfff füffff:roflol: valla ben o sesleri duymamak için kadını inceliyorum o ara kafamı sese vermiyom yoksa çekilmiyokaydirigubbakcemile3

Sağol aprilimmmmmm hadi iyi geceler seviyozz seniiiiopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…