Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bildiğimiz toz biçiminden mi yapılyor bu kil maskesi saça..
kil alacaklar..şehriban teyze markası olsun..
naniknanik
aynı pakface gibi bişey bu şehriban teyzeee..delikafadulden

Pakface'ime laf yok =) alsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3
en azından daha medeni. face diyor, Amerikanca...
naniknanik

o zaman hoşgeldin ve güle güle miniğim=)

fütt füttt nefes all verrrkaydirigubbakcemile3
bizde seni kocaman öpüyoruz bebeğimopuyorumnanaktanallah rahatlık versin ballı ılık sütümŞeniz

İyi geceler şeker köşesi kankam opuyorumnanaktan

ebruya bende sinir oluyom..alsanaalsanasmile
sanarsın spor akademisinin ord.pürüfüsürü..aklinialirimsmile
arkadaki garibimler akademi bitirmiş..kaymağı epruu yiyiyo..cokacimcoook
lastikler de delikafaduldenflormardan..

Cnmm neredesin sen bakayımalsanaalsanasmile...biz de özledikkkopuyorumnanaktan

ayy nisanımm sorma yaff azcık dertli idim :çok üzgünüm: bide ders çalışma sıkıntısı bastırınca kapattım kendimi herşeyee.. bide bugün daha bi kötüydüm evi baştan aşağı silip süpürdüm :1ninca: barim bedenim yorulsun da kötü şeyler düşünüp meşgul olmayım diye tabi ondan önce de ağladım bi güzel.. şimdi azcık daha iyiyim hemen koşup geldim

karabiberim yazıları okuyamadım =( ne için tatlım gürleşmesi için mı parlaklık için mi ? öyle maskelerden alayım alayım diyorum hep unutuyorum çok pratik görünüyor =) kullan at boshayallersmile

iklimim hoşgeldin ooooof merak ettik seni

tanrıçam güzeller güzelim yogun bakım kremi nasıl birsey kendimiz mı yapacagız bilmiyorumkismile

nisanım ozelden sana linkleri atcam kuzum ...o dedigim seyide yazcam burada yazamam ayıp çunkü =)

ayy nisanımm sorma yaff azcık dertli idim :çok üzgünüm: bide ders çalışma sıkıntısı bastırınca kapattım kendimi herşeyee.. bide bugün daha bi kötüydüm evi baştan aşağı silip süpürdüm :1ninca: barim bedenim yorulsun da kötü şeyler düşünüp meşgul olmayım diye tabi ondan önce de ağladım bi güzel.. şimdi azcık daha iyiyim hemen koşup geldim

Aaaaa niye üzüyosunuz siz kendinizialsanaalsanasmile

liv im o ayıp olan neyse bana da yaz özelden.aklinialirimsmile. giderayak merak ettim..kaydirigubbakcemile3olumunekankayizsmile

karabiberim yazıları okuyamadım =( ne için tatlım gürleşmesi için mı parlaklık için mi ? öyle maskelerden alayım alayım diyorum hep unutuyorum çok pratik görünüyor =) kullan at boshayallersmile

Tatlım üstünde permalı,boyalı uçları kırık saçlar için bakım ve serum diyo. Ama ince telli olnlar içini de var. Parlatıyo bitanem yumuşacık oluyo saçlar gürleştirir mi bilmiyorum. Ben bu maskeyi yaptım sabah annem beni uyandırmaya geldiğinde bana saçlarını mı boyadın parlıyo simsiyah olmuş dedi o kadar güzel bi etkisi oldu ki ben de, çok sevdim. Kullanımı da çok basit banya sırasında saçı şampuanladıktan sonra bunu yapıyosun 1 dk bekletiyosun ve yıkıyosun saçı çok pratikbayanssulusmile

[/B]

iklimim hoşgeldin ooooof merak ettik seni

tanrıçam güzeller güzelim yogun bakım kremi nasıl birsey kendimiz mı yapacagız bilmiyorumkismile

nisanım ozelden sana linkleri atcam kuzum ...o dedigim seyide yazcam burada yazamam ayıp çunkü =)

livim meleğim hoşbuldum olumunekankayizsmile
linkler eğer pilates içinse bana da göndertebilir misinn

neymiş o ayıp şey yaa:p ne kadar meraklıyız ya biz böyle:KK70::KK70::KK70: ebruyu ben de hiç sevmiyorum çok gıcık bi kadın. her tarafını defalarca yaptırdı o kadar yaptırsaydık ohoo biz de neler olurduk:KK70:

ya canlar utandım yok kimseye göndermıyorum :kedi:

tanrıca ozeline bak melegim birsey yazdım canlar tamam pılates linkleri msj atcam size muck

karabiberim oyyyyyyy tesekkur ederim esmer güzelim izmirde bulabilirsem o maskeden mutlaka alıp deneyecegim

ne öyle tek başına bunalıma girmek varmı biz ne güne duruyıruz burdaaalsanaalsanasmile

off sorma işte zaten bugün evde ruh gibiydim annem normalde hep sorar neyin var diye bugün o bile korktu sormaya :çok üzgünüm:
yaa ben bişi dicem adet düzensizliği için hap kullanıyordum dr da sigara içiyo musun deyince yok demiştim ama bu aralar sıkıntı yüzünden de bayaa arttırdım bi sorun oluşturur mu acep bilmiyorumkismile

off sorma işte zaten bugün evde ruh gibiydim annem normalde hep sorar neyin var diye bugün o bile korktu sormaya :çok üzgünüm:
yaa ben bişi dicem adet düzensizliği için hap kullanıyordum dr da sigara içiyo musun deyince yok demiştim ama bu aralar sıkıntı yüzünden de bayaa arttırdım bi sorun oluşturur mu acep bilmiyorumkismile

dikkate t kendine cnm hiç bi fikrim yok bu konudabilmiyorumkismile

X